Skocz do zawartości

Polecane posty

Ale przecież jest jeszcze pan Dominik.

Chyba, że to taki wirtualny pan, będący rozdwojeniem szefa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy możecie byś spokojni, nic nie zniknie.

 

Tymczasowo do soboty niestety jestem sam i robię co mogę by odpisywać na każde zgłoszenie i tickety.

 

Jeżeli ktoś z Państwa czeka dłużej a sprawa jest ważna proszę pisać na marek@hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy możecie byś spokojni, nic nie zniknie.

 

Tymczasowo do soboty niestety jestem sam i robię co mogę by odpisywać na każde zgłoszenie i tickety.

 

Jeżeli ktoś z Państwa czeka dłużej a sprawa jest ważna proszę pisać na marek@hitme.pl

 

Niestety z mizernym efektem. Można wiedzieć jakie są postępy w rozwiązaniu problemu z instalacją poprawną directadmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś z Państwa czeka dłużej a sprawa jest ważna proszę pisać na marek@hitme.pl

Ja czekam na wykonanie backupu od niecałych dwóch tygodni (dokładnie w poniedziałek minie), a pisanie na Pana adres e-mail nic nie daje :)

 

Chcę przeinstalować system, ale wykonać też backup, który to jest mi gwarantowany w regulaminie. Ni widu ni słychu

 

Na początku było insane.pl, były jakieś tam przerwy, drobne usterki. Następnie webh.pl, tutaj sprawy miały się całkiem dobrze, były różne cyrki z uptime oraz kilka małych wpadek. No i obecne hitme.....na początku super, ale jak przyjdzie co do czego, to już się zaczynają schody....

Spróbuje wysłać maila po raz dziesiąty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez ten brak gwarantowanego bekapu przewiozłem się gdyż zrobiłem reinstal systemu bez zrobienia takowego bekapu i dzięki temu vps obecnie to niejako tylko ciekawostka jest już prawie 2 tydzień nie pisząc o tym co na nim trzymałem. Z takim podejściem z szybkością reakcji to właściwie można sobie zamknąc wszystko i przestać prowadzić cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kogo masz pretensje?

"Ofertę BudgetVPS kierujemy przede wszystkim do osób niewymagających pomocy technicznej w obsłudze serwera VPS"

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przez ten brak gwarantowanego bekapu przewiozłem się gdyż zrobiłem reinstal systemu bez zrobienia takowego bekapu i dzięki temu vps obecnie to niejako tylko ciekawostka jest już prawie 2 tydzień nie pisząc o tym co na nim trzymałem.

Tu bym uznał Twoją winę, gdyż regulamin mówi o miejscu na odrębnej maszynie pod backup, więc powinieneś wykonać go sam. Nie ma tam słowa o automatycznym backupie.

 

 

 

 

 

Ofertę BudgetVPS kierujemy przede wszystkim do osób niewymagających pomocy technicznej w obsłudze serwera VPS

Ja rozumiem, ja nie wymagam pomocy technicznej, bo to ja mam konto root, ale miejsce na backup jest gwarantowane w regulaminie:

2. BudgetVPS.pl zobowiązuje się do udostępnienia klientowi przestrzeni na dysku twardym serwera do wykonania kopii zapasowych swoich danych o wielkości umożliwiającej archiwizację całego dysku VPS bądź archiwizacji wielu kopii dysku VPS w zależności od oferty. Jeżeli nie jest to określone przyjmuje się, że BudgetVPS.pl obowiązane jest do udostępnienia klientowi miejsca do zarchiwizowania jednej kopii dysku VPS.

Poza tym Pan Marek napisał, że wszystkie sprawy, których nie da załatwić się przez panel (czyli m.in. backup) należy załatwiać przez system billingowy. No więc będę próbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człeku ale nie ma takiej maszyny obecnie. W panelu jest takowa funkcja ale nie działa więc jak miałem zrobić takowy bekap?

Reinstalację systemu zrobiłem ponieważ takową sugestie dał pracownik hitme. Było to związane z zmianą IP którą i tak nie do końca załatwił i na dwa tygodnie próśb o załatwienie tego zero reakcji. Ty myślisz, że w DA zmiana IP w licencji to jest tak o do załatwienia w 5 min? Żeby cokolwiek zmienić na licencji DA trzeba pisać prośbę o zmianę i czekać od jednego do kilku dni. :)

Widocznie nigdy tego nie robiłeś. Jeśli masz licencję na debiana i chcesz zainstalować na np centosie to musisz też prosić o zmianę w suporcie DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viking: już z tą licencją w DA to nie przesadzaj. Zmieniałem IP kilkunastokrotnie i zawsze zajęło to mniej niż 2h w godzinach ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy możecie byś spokojni, nic nie zniknie.

 

Tymczasowo do soboty niestety jestem sam i robię co mogę by odpisywać na każde zgłoszenie i tickety.

 

Jeżeli ktoś z Państwa czeka dłużej a sprawa jest ważna proszę pisać na marek@hitme.pl

 

chyba jakiś żarta? Kupując dodatkowy ram PROSIŁEM ! o to aby został on dołożony jak najszybciej mówili państwo że będzie wieczorem lub z samego rana dnia następnego... minęły już 3 dni a kontaktu 0 tak samo jaki ramu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viking: już z tą licencją w DA to nie przesadzaj. Zmieniałem IP kilkunastokrotnie i zawsze zajęło to mniej niż 2h w godzinach ich pracy.

Zdarzyło się raz, że dostałem risponse dt. zmiany IP w licencji w ciągu 1.5 minuty od supportu DA,

nie mniej jednak zdarza się czekać i po 2 dni na to, więc to jest lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale w wypadku Vikinga nawet te 2 dni byłoby rozwiązaniem krótszym niż czekanie na działającego Debiana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ale w wypadku Vikinga nawet te 2 dni byłoby rozwiązaniem krótszym niż czekanie na działającego Debiana :) .

Ale zmieniłem w licencji IP tylko, że mi nie zmienili w hitme głównego IP w tym problem. A reinstalację vps zasugerował mi pracownik firmy więc to zrobiłem i niestety nie instaluje się poprawnie na żadnym IP z dostępnych DA poprawnie już. Niczego nie mogę kombinować bo tracę w trakcie instalacji dostęp do ssh. Nawet nie da rady sie zalogować poprzez awaryjne ssh. Więc co mam kombinować jak nie mam jak. W tym problem jest. Z chwilą instalacji DA pada wszystko i nic nie mogę zrobić ani sprawdzić jakie są przyczyny.

Najdziwniejsze w tym jest, że w innych firmach nie ma takiego problemu bo instalowałem DA znajomemu niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człeku ale nie ma takiej maszyny obecnie.

Dziwnym trafem Pan Marek przy którymś telefonie mówił o tym, że sam wykona mi backup i zainstaluje Debiana.

Myślę, że taka maszyna jest, ale panel nie ma funkcji backupu.

W panelu jest takowa funkcja ale nie działa więc jak miałem zrobić takowy bekap?

Jakby nie było, mamy jeszcze panel billingowy.

 

 

Cóż, ostatnimi czasy działalność Hitme czy tam BudgetVPS to istna kpina z klienta.

Wysłałem maila na podany adres, ale jedyne co do tej pory odebrałem, to oferta delikatesów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Marek pisał kilka postów wcześniej że przez weekend jest sam i robi co w jego mocy. Możesz spróbować napisać na marek@hitme.pl (adres podany wcześniej przez Pana Marka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Marek pisał kilka postów wcześniej że przez weekend jest sam i robi co w jego mocy. Możesz spróbować napisać na marek@hitme.pl (adres podany wcześniej przez Pana Marka).

 

który weekend? Bo ja kontaktu z firmą pana Marka nie mam od tygodnia ... więc nie mam co zrzucać winy na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie,

przecież każdy z Nas ma prawo do wakacji :)

 

Zgadza się, ale nie kosztem swoich klientów, których ma się głęboko w poważaniu. Mnie już ta firma rozłożyła na łopatki. Przykre to, ale niestety tak jest. Na VPS'ach tej firmy utrzymywałem w okolicach 20 klientów i niestety musiałem ich poroznosić po serwerach konkurencji, zwracając pieniądze za niewykorzystany okres. Dlaczego? Bo nie mam siły już świecić oczami, nie odbierać telefonów od wściekłych klientów i czarować mailami, że za kilka godzin wszystko wróci do normy, kiedy wiem że i tak nie wróci, bo dosłownie i w przenośni nic się nie dzieje. Nie odpowiadają na zgłoszenia, mimo opowiadania mrzonek, że w ciągu 24h to i tam to, a wszystkie dotychczasowe zgłoszenia są zamykane z durnym tłumaczeniem - proszę napisać jeszcze raz. Przestańcie bawić się w hosting, bo to co robicie wykańcza ludzi, którzy chcą normalnie prowadzić swój biznes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, wreszcie coś ruszyło :) . Miejmy nadzieję, że to już koniec problemów.

 

Niby co ruszyło. Jak nie było żadnej konkretnej odpowiedzi nie pisząc o usunięciu problemu tak nie jest.

Były zapewnienia, że do niedzieli wszystko zostanie poprawione i jakoś nie widać.

Sprawa według mnie jest prosta i konkretna. Jeśli dziś nie zostaną rozwiązane problemy które sygnalizowałem przez ostatnie dwa tygodnie to żądam zwrotu wpłaconych pieniędzy.

No chyba, że firma jest typu byłego enno to będzie można pomażyć o uczciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby co ruszyło. Jak nie było żadnej konkretnej odpowiedzi nie pisząc o usunięciu problemu tak nie jest.

Były zapewnienia, że do niedzieli wszystko zostanie poprawione i jakoś nie widać.

Sprawa według mnie jest prosta i konkretna. Jeśli dziś nie zostaną rozwiązane problemy które sygnalizowałem przez ostatnie dwa tygodnie to żądam zwrotu wpłaconych pieniędzy.

No chyba, że firma jest typu byłego enno to będzie można pomażyć o uczciwości.

Ja właśnie otrzymałem mój dodatkowy RAM i Transfer (w ramach upgrade'u pakietu) więc domyślam, się, że wszystko powoli wraca do normy, gdyż cała sprawa odbyła się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta a ja odpowiedź, że Debian nie nadaje się na instalację Directadmina tylko Centos na którym zresztą identycznie się DA wiesza podczas instalacji jak i na debianie. Chyba najuczciwszym rozwiązaniem byłoby zwrócenie pieniędzy bo taka poliryka jak prowadzą obecnie to totalna kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem jak jest u nich z serwerami ale zamówiłem sobie okres testowy serwera VPS wysłałem ticket i czekam na jego odpowiedz już 4 dni to jest jakaś porażka (paranoja) nie czytacie tego czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×