Skocz do zawartości

Polecane posty

To po co pytanie skoro sam sobie odpowiedziałeś?

Jeśli na poczcie to różnie, czasami lubią zatrzymać gotówkę żeby mieć czym obracać. Jeśli w oddziale banku to tez różnie, nie które banki księgują tylko 4-5 razy przelewy zewnętrzne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT, ale JarekMk coś ostatnio najbardziej się w tym temacie udzielasz ;) Robisz za ich BOK forumowy?  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lan Hikari wydaje mi się że jest to problem głębszy, JarekMk pisze wszędzie gdzie się da i nie da. Do tego wielokrotnie nie trzymając jakiegokolwiek poziomu wypowiedzi,bezsensownie lub powtarzając to co ktoś inny już napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. Bell może zacznijcie liczyć odsetki typkowi ? Nawet możecie na tym wyjść do przodu ;)

Myślałem o tym, nie mniej jednak człowiek bardzo nie lubi podpisywać umów

w których widnieje pojęcie "kar umownych", toteż wolałem sobie odpuścić.

Lepiej takiemu klientowi wypowiedzieć umowę jak będzie uciążliwy

niż ryzykować, że wcale nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie robię za żaden bok... Po prostu wiem, że poczta i bank potrafią przetrzymać pieniądze... To już nie można tego napisać?

@Sebak - popatrz sobie na tematy, nie piszę gdzie popadnie... Ale ok, mogę jeszcze się ograniczy i nie jest to żadna ironia, żal czy coś - wystarczy mi jak sobie poczytam posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@JarekMk faktycznie wciskasz po suportach ciągle każdemu BudgetVPS jakbyś miał procent od każdego klienta którego przekonasz do zakupu VPS-a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na obecną chwilę zrezygnowałem z ostatniego już vps'a który miałem zakupiony w HitMe, bo niestety prawda jest prawdą - boku (o supporcie to już nie wspomnę) to tam nie ma B) jedna głupia ale potrzebna zmiana, operacja, która zajmie adminowi minutę a doczekać się nie można...  ;) Poza tym panel - rewelacja, pisał już coś BlueMan na ten temat  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zdarzyło mi się otrzymać wiele "fikcyjnych" potwierdzeń wpłaty dlatego też ich nie akceptuje.

 

To jak wysyłałem maila ze screenem to miałem szczęście bo go chyba nie czytałes i mi domenę aktywowałeś odrazu :)

 

Oczywiście screen był prawdziwy.

Teraz czekam tylko na F-re VAT.

 

 

A swoją drogą to szkoda że hitme ma słaby support bo ceny mają naprawde dobre - szczególnie budgetvps.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to szkoda że hitme ma słaby support bo ceny mają naprawde dobre - szczególnie budgetvps.pl
Ale to właśnie dlatego mają takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym to wszystko polega... Gdyby Panu Markowi zachciało się mieć lepszy support, musiałby zatrudnić dodatkowego pracownika, co by oznaczało większe wydatki i najprawdopodobniej podniesienie cen VPS'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey , wszystko elegancko dostałem wczoraj Dane do VPS'a . ależ mam problemy z zalogowaniem się do SSH oraz FTP . hasła po prostu nie chodzą , lub coś jest źle skonfigurowanie.Panel VPS mam ten najnowszy , i dziwnie się zmienia tam hasła. Proszę o porade co mogę w takiej sytuacji zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey , wszystko elegancko dostałem wczoraj Dane do VPS'a . ależ mam problemy z zalogowaniem się do SSH oraz FTP . hasła po prostu nie chodzą , lub coś jest źle skonfigurowanie.Panel VPS mam ten najnowszy , i dziwnie się zmienia tam hasła. Proszę o porade co mogę w takiej sytuacji zrobić. :)

 

Napisać do BOK-u i cierpliwie czekać........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey , wszystko elegancko dostałem wczoraj Dane do VPS'a . ależ mam problemy z zalogowaniem się do SSH oraz FTP . hasła po prostu nie chodzą , lub coś jest źle skonfigurowanie.Panel VPS mam ten najnowszy , i dziwnie się zmienia tam hasła. Proszę o porade co mogę w takiej sytuacji zrobić. :)

Problemy z zalogowaniem się do SSH i FTP...

Jakim cudem uruchomiłeś FTP, kiedy nie możesz zalogować się do SSH, żeby cokolwiek zrobić? :)

Ja już się poddaje, od 14 czerwca jestem bez serwera, bo to filozofia wykonać backup danych na wyłączonym VPSie...

Ciągłe obiecywanie, odkładanie tego na potem, a ostatnio nawet Pan Marek "dodał moje zgłoszenie do listy zadań do wykonania...będzie ukończone najpóźniej jutro".... czyli po dacie maila doszedłem do wniosku, że 30.06.09 zapomnę o sprawie....niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poprosiłem o zwrot pieniędzy i jednak dokonano takowego zwrotu na konto :) oraz zaproponowano mi żebym założył nowego VPS o takich samych parametrach na okres miesiąca bez zobowiązań :) Co dziś uczyniłem z ciekawości czy te problemy które miałem to przypadłość tylko byłego VPS czy wszystkich, ale czy aktywują go to już całkiem inna bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz miał dostępu do FTP bo wogule go nie zainstalowałeś na serwerze (bo nie masz dostępu do SSH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z nimi to jest tak chyba. Puki hulał HyperVM to jakoś interes się sam kręcił. Zero problemów praktycznie zero roboty, a kasa leciała sama praktycznie za minimum wysiłku. Jak się rypła sprawa z HyperVM to okazało się, że nagle jest kupa roboty i problemów a na mój nos wspólnik P. Marka położył jak to się mówi lagę na robotę bo okazało się jej nagle dużo dużo więcej i został sam. Zapewne też już nie wydala i zapewne odpuszcza sobie po ostatnich wtopach.

Co prawda udało mi się odzyskać kasę a na ten miesięczny okres nowego vps (niby w ramach rekompensaty) na takim pakiecie jak miałem to szczeże nie liczę szybciej niż koło bożego narodzenia jeśli wogle.

Więc nie dziw się, że nie masz kontaktu bo niby z kim? No zawsze można sobie posłuchać automatycznej sekretarki i nawet nagrać się ale nie za friko na nią. Jak masz talent to możesz zaśpiewać i pozostawić piosenkę :P

 

PS

Ja także w trakcie każdej instalacji DA traciłem dostęp do SSH i było po ptakach i za chiny nie można było się zalogować i jakoś po dwóch tygodniach molestowania :P o tym problemie nie dostałem rozwiązania problemu tylko zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba było luknąć, czy w sshd config masz AllowUsers root  :o Przecież masz dostęp do plików poprzez panel, więc nie wiem w czym problem... Swoją drogą mogłeś zadbać o ortografię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może trzeba było luknąć, czy w sshd config masz AllowUsers root :o Przecież masz dostęp do plików poprzez panel, więc nie wiem w czym problem... Swoją drogą mogłeś zadbać o ortografię :o

 

Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? I śledzisz ten temat? Pisałem, że nawet z poziomu panelu i ssh awaryjnego traciłem dostęp. Żadnego znikąd nie było. A szklanej kuli nie mam :P Jak masz to pożycz to może tam zobaczę gdzie był błąd. Na centosie też identyko było więc to nie wina samego debiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem przypomnienie odnośnie za zapłaty rachunku a tydzień temu zleciłem zamknięcie konta (termin upływa 4 lipca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×