Skocz do zawartości

Polecane posty

 

3) Nawet gdyby punkt 2 nie był prawdą to przypominam o cenie usługi. Wymaga Pan wysokiej jakości - musi Pan to uwzględnić w kosztach projektu.

 

chyba każdy kto kupuje hosting chce aby usługa działała non stop, co oczywiście jest niemożliwe.

ale wymaganie od klienta że tanio zapłacił to musi się liczyć z padami to chyba nie jest ok.

skoro klient mało płaci to znaczy że bierze małe konto a nie konto z "wadami",

przynajmniej tak mi się wydaje i ja tak potraktowałem klientów na jednym z serwerów który niestety

zaliczał pady niemal codziennie.

ale każdemu pisałem prawdę, a nie że to jego wina :lol:

wiem jedno, jak ktoś pisze że coś nie tak to może być przypadek, wina użytkownika itd,

ale jak pisze ileś osób to coś z tym trzeba zrobić dla dobra firmy - a przy okazji dla dobra klientów,

to już nie przypadek, złośliwość, itd.

 

przypuszczam że hitme weszło w taką fazę rozwoju że musi wprowadzić pewne zmiany aby nadal wszystko hulało,

myślę że Marek o tym wie i już działa, a z doświadczenia wiem, że to nie jest krótki w czasie proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługi HitMe.net.pl i BudgetVPS.pl są kierowane do różnych grup docelowych, prezentują różną jakość począwszy od sprzętu / łącz, a skończywszy na SLA i poziomie dostępności BOKu. Ze względu na to stary temat zostaje podzielony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Witajcie.

 

Jako iż to jest najświeższy post dotyczący ofert Hitme.net.pl

Postanowiłem że napiszę tutaj.

 

Z Markiem współpracuję od 11 Lutego 2009.

Do dnia dzisiejszego współpraca układa się fantastycznie i prawdę powiedziawszy przy pomyślnych witrach

można powiedzieć że to jest stabilny partner w biznesie.

Wiele osób krytykuje kontakt. W moim przypadku wiele dróg komunikacji nie zawodzi (telefon, skype)

Sprawa załatwiana od ręki, jeżeli coś się dzieję na sieci, szybka reakcja.

 

W skrócie, jeżeli oczekujecie usługi na poziomie - polecam i zachęcam do skorzystania z usług.

 

p.s

Będę wdzięczy za zamówienie usługi z linku ref:

http://ssl.hitme.net.pl/aff.php?aff=065

 

Pozdrawiam.

P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×