Skocz do zawartości

Polecane posty

Forum nie jest supportem HitMe.net.pl. Proszę moderatora o usunięcie postów nie pasujących do działu "Opinie".

 

Raczej wszystkie wyrażają poziom usługi lub braku jej. Oraz szybkość reakcji pracowników. ;)

Panie Marku rozumiem, że krytyka lub negatywne wyrażanie się o jakiejś firmie nie leży takiej firmie.

Ale znacząco pomagają potencjalnym przyszłym klientom na zapoznanie się z plusami i minusami danej firmy i taka osoba ma przynajmniej świadomość na jaką firmę się decyduje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, nie mogę się z państwa firmą skontaktować w żaden sposób ... ani telefonicznie ani przez specjalny panel kontaktowy " HitMe.net.pl " chciał bym pilnie dokupić 512 lub 1 GB ram do mojego serwer VPS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was podziwiam. Milionowa opinia, że z firmą nie da się normalnie skontaktować, a Wy jak ćmy do światła i tak tam ciągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was podziwiam. Milionowa opinia, że z firmą nie da się normalnie skontaktować, a Wy jak ćmy do światła i tak tam ciągniecie.

 

Znajdź mi w Polsce ofertę jakiejś firmy, która mogłaby chociaż w minimalnym stopniu konkurować z BudgetVPS (parametry) to zaraz tam się przeniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdź mi w Polsce ofertę jakiejś firmy, która mogłaby chociaż w minimalnym stopniu konkurować z BudgetVPS (parametry) to zaraz tam się przeniosę.
Parametry czy cena? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może sam zadecyduj co jest dla ciebie istotne - cena czy kontakt. Jeśli kontakt jest Ci nie potrzebny, to go po prostu nie szukaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parametry czy cena? ;)

Stosunek Parametry/Cena. Oczywiście kontakt jest ważny. Jednak takie opóźnienia (3-5 dni) to dużo za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zamówiłem BudgetVPS i narazie w ogóle nie działa SSH, żadne hasło nie wchodzi, nawet awaryjne SSH nie działa i jak przeczytałem, że na szybką pomoc nie mam co liczyć to super ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zamówiłem BudgetVPS i narazie w ogóle nie działa SSH, żadne hasło nie wchodzi, nawet awaryjne SSH nie działa i jak przeczytałem, że na szybką pomoc nie mam co liczyć to super ...

 

Niema tak, że nie działa. Zminiłeś w panelu, a ono sie jeszcze nie zapisało i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta zamówiłem BudgetVPS i narazie w ogóle nie działa SSH, żadne hasło nie wchodzi, nawet awaryjne SSH nie działa i jak przeczytałem, że na szybką pomoc nie mam co liczyć to super ...

 

No od wczoraj znowu znikli. Po wyrażeniu zgody na reinstalację przez nich systemu aba zjadła chyba obsługę i nie wiadomo co dalej a reinstalacji nie zrobili. Zakrawa to na obsługę widmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema tak, że nie działa. Zminiłeś w panelu, a ono sie jeszcze nie zapisało i tyle...

Żadne nie działa, nawet na awaryjnym (a tam jest od początku te co na emaila podali). W ogóle co chwile w panelu zmienia się napis z włączony na wyłączony i na odwrów a uptime zawsze jest na 0dni 0h i 0minut. Żałuje, że nie wziełem jakiegos zagranicznego za 5 dolców, bo to miało być na backup ale widać w Polsce to ciężko o coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne.

Ja mam VPS w budget już prawie 21 dni i planuję przedłużyć a niebawem zmienić plan i jakoś nigdy nie miałem zbędnych problemów.

Czy z supportem czy z hasłami.

 

Pozdrawiam,

Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne.

Ja mam VPS w budget już prawie 21 dni i planuję przedłużyć a niebawem zmienić plan i jakoś nigdy nie miałem zbędnych problemów.

Czy z supportem czy z hasłami.

 

Pozdrawiam,

Konrad

Ja właśnie czekam na zmianę planu już trzeci dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, może i źle rozumuję ale jak za 18 zł / msc. to i tak dobrze im idzie.

Pół profesjonalna cena za pół profesjonalny support. (cytat poznany na WHT)

 

A telefony odpowiadają? Można grzecznościowo spytać. Sporo im się w panelu narobiło a więc zanim wszystkim odpiszą to trochę czasu minie. Cierpliwości.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, zamówiłem u państwa dodatkową pamięć ram napisali mi państwo że zostanie ona dołożona w nocy lub z samego rana ... pieniążki wpłaciłem minęło 18 godzin i kontakt się urwał ... jak się prowadzi firmę myślę że powinno się jej poświęcać więcej czasu ... prosiłem o jak najszybsze dołożenie tego ramu bo strona mi stoi ... ja tracę teraz pieniążki oraz userów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety znowu przepadli. Po ostatniej bytności tu na forum i rozesłaniu w ten sam dzień informacji, że do 24 godzin rozwiążą problemy właściwie znowu przepadli. Żadnych odpowiedzi na pytania w ticketach. Zero reakcji. Na infolinii można sobie posłuchać automatycznej sekretarki. Nawet nagrać się na nią heh ale jakoś brak reakcji czy jakiekolwiek odpowiedzi.

Czy komukolwiek cokolwiek naprawili/poprawili czy odpowiedzieli jeśli ktoś miał problemy przez ostatnie kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Nope. Chyba panu Markowi coś ważnego wypadło. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a niech mi ktoś powie czemu nie moge kontrolować ilości zużytego transferu? Taka informacja jest mi również bardzo potrzebna ... nie pokazujecie się z najlepszej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nope. Chyba panu Markowi coś ważnego wypadło. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego...

 

Tylko te ważne sprawy wypadają chyba ciągle ;) na dwa tygodnie przejawiają swoją obecność przez dwa dni. Czyli więcej ich nie widać niż widać ;)

 

Co do zużytego transferu to jak widzisz z tego tematu to chyba czasu im zabrakło żeby go w panelu dorobić. Zresztą uptime też jest zerowe. No w moim przypadku to by się zgadzało od prawie dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję nie ma niczego co można by było zainstalować na serwerze aby pokazywało wykorzystany transfer tym bardziej że ja robię kopie bazy co 15 min. do inny serwer VPS ... więc bardzo proszę o naprawienie tego przez " Pana Marka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co się orientuję nie ma niczego co można by było zainstalować na serwerze aby pokazywało wykorzystany transfer tym bardziej że ja robię kopie bazy co 15 min. do inny serwer VPS ... więc bardzo proszę o naprawienie tego przez " Pana Marka "

 

iptables -A OUTPUT -s xxx.xxx.xxx.xxx

iptables -A INPUT -d xxx.xxx.xxx.xxx

 

xxx.xxx.xxx.xxx = twoje ip

 

iptables -nv -L pokazuje statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach otrzymałem odpowiedź, że dopiero co kupiony nie działający VPS został przekazany do technika, zawrotna prędkość. Albo może jednak coś ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×