Skocz do zawartości
masteron

firehost.pl 09.09.2008 11:54

Polecane posty

Gość N3T5kY
przynajmniej 4 razy ...

Ale w 10 serwerach :(

 

99,99 uptime to już jest 2 dni nie działania z 365

 

Ale nie 10 godzin pod rząd... ale to dane na 22 :P ( w przypadku hostingu to moze być 48h w roku, ale miedzy 3-4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@p liceum się nie liczy a na studiach liczy się praktyka lub aplikacja etatowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@p liceum się nie liczy a na studiach liczy się praktyka lub aplikacja etatowa
1) O liceum nic nie pisałem,

2) Studia liczą się całe (X lat), a nie tylko praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@p z tego co mi mówiono to tylko aplikacja i praktyka ale jeszcze sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok kaczy zwracam honor.

Nic się nie stało. "Zapytałeś" publicznie, a więc publicznie odpowiedziałem, aby rozwiać niejasności. Maszyna obsługuje Tualatiny (2x Pentium III 1.2GHz, 512kb cache) i posiada oczywiście jak na DELL'e przystało ładną osłonkę z przodu.

 

jak by serwer był w Livenet pewnie kaczy (pracownik livenet) by się zalogował i spróbował naprawić

natomiast HE nie robi tego sprawdza tylko sprzęt

Nie jestem pracownikiem firmy LiveNet, a także nigdy nic u nich nie kolokowałem (pewnie chodziło Ci o usera kisiek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@scz heh, to byly piękne czasy... kiedy to na informatyce pomagalo sie kolegom z klasy zamiast słuchać profesorka :P

 

Ale ok, nie róbmy OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie ma po prostu jak opłacić, hostingu, jakoś dziwnie ale e-cast też leży i kwiczy :P zbieg okoliczności, by dwie różne serwerownie miały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvu - wiadomo już coś odnośnie padu? Wstanie to dzisiaj? Kurcze..... Coś wspominałeś o 6-tej rano..... mamy 7:40. Pogoń kogo trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Heh, ja już w szkole on pewnie tez :(

Może hostspota tam mają to będzie TZW. SLA 45 min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No NVU czas powoli na wyjasnienia, kilku minutowe pady kazdy przezyje ale kilku dniowe juz mniej... Duzo osob juz naprawde zaczyna tracic klientow...

 

Na mój gust coś tu jest innego, bo dziwne ze nie mogą usunąć awarii. I miejmy nadzieje ze dane nie wyparowały bo będą straszne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Co wy od niego teraz chcecię, pisze pewnie test z polskiego lub nowy temat na matematyce :(

Ale swoją drogą ciekawe czy jakiś znajomy z jego szkoły też ma u niego hosting... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NVU, najlepsze to ze sam nie wiesz co jest, nie potrafisz na nic odpowiedziec klientom, Twoj "Admin" tym bardziej nic nie wie i nigdy nie jest dostepny i powoli zaczyna to wielu denerwowac, bo chcialem sie z nim dogadac na gg od 4 dni - zero kontaktu.

 

Piszecie ze kontakt od ble ble ble, napisz ze kontaktowac sie mozna np po 15 (jak wrocisz ze szkoly) bo w innych godzinach i tak kontaktu nie ma.

 

Nie masz pojecia kiedy zostanie naprawione, karmisz nas nieprawdziwymi informacjami, dzieki tym metodom wielu juz nie przedluzy u Ciebie hostingu. Ja juz napewno nie, a zapewne nie wiesz ze okolo 20 hostow jest moich klientow i ja sie zajmuje ich serwerami. Wystarczy ze znajdzie sie kilka takich osob jak ja i firehost umrze smiercia naturalna.

 

Dawanie gratisu w formie 7 dni nic Ci nie da bez obrazy, ale skoro nie wiesz co sie stalo to jaka masz pewnosc ze serwer np nie wstanie za 8 dni?! Na co mi wtedy Twoje 7... Zle posuniecie od samego poczatku...

 

Na koniec nie zwalaj caly czas winy na HE, pomysl pojdziesz do warzywniaka kupisz banana, okaze sie ze w srodku jest zgnily, Ty nie zauwazyles, wiec idziesz na "reklamacje" gdzie? Do sprzedawcy w warzywniaku czy szukasz murzyna, który go zebrał?

 

Zastanów się następnym razem pisząc "To nie moja wina"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, no ale nap*nie sie ze do szkoły poszedł to imo straszna głupota - co z tego ? niech sie uczy, ale jednoczesnie serwuje dobrą usługe - to że poszedł do szkoły i to że padł serwer nie ma nic ze sobą wspolnego wiec po co piszecie o takich pierdołach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Po to że skoro się chodzi do szkoły to ma się admina...

Pamiętaj że serwer padł o 12, co innego jeszcze że odpowiednia konfiguracja zabezpiecza przed padami a bynajmniej nawet nad już prawie 24h.

 

Jak pisał też Scz, pad HW można wykluczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no ale nap*nie sie ze do szkoły poszedł to imo straszna głupota - co z tego ? niech sie uczy, ale jednoczesnie serwuje dobrą usługe - to że poszedł do szkoły i to że padł serwer nie ma nic ze sobą wspolnego wiec po co piszecie o takich pierdołach ?

 

Chyba nie wiesz co sie dzieje, ze szkoly sie nikt nie smieje, nie ja przynajmniej, tylko pad jest od wczoraj, a problem rozwiazywany jest dopiero jak NVU wraca ze szkoly tym samym odpada srednio 8h "pracy". Jak widzisz nauka nie pozwala wszystkim serwowac dobrych uslug bo przy pewnych rzeczach trzeba byc non stop. I tu NVU wykazal sie dosc duza dawka rozumu i zatrydnil admina, ktory niestety sie nie odzywa jak cos sie dzieje...

 

A tak swoja droga to ta awaria jest juz coraz bardziej dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Może z nowu "Admin" ma fałszywy pesel :P, podobnie jak "Rzecznik prasowy" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Admin się dowiaduje co się dzieje w ogóle :P

 

I dzięki takim zabiegom firma która się rozwijała staje się krzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzięki takim zabiegom firma która się rozwijała staje się krzakiem

:P ciekawa definicja krzaka...

dajcie sobie spokój z tą czczą gadaniną, każdy z was chyba dobrze się przyjrzał firmie, zanim kupił w niej konto, więc wiedział, czego się można spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega ryzyko prowadzenia biznesu. Nie rozumiem tłumaczenia, że to nie my tylko oni. Biorąc się za biznes trzeba tez mieć trochę szczęścia lub po prostu zabezpieczać się na takie sytuacje. Firehost czy inna tam wulkanizatornia, nie był zabezpieczony a teraz jest tylko panika i zwalanie winy. Na szczęście mamy jako taki wolny rynek i konkurencja zrobi swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×