Skocz do zawartości
masteron

firehost.pl 09.09.2008 11:54

Polecane posty

Im szybciej NVU doprowadzi serwer do porzadku tym szybciej bedzie sie mozna wyniesc, swoja droga ja namiejscu NVU, chociaz w czasie przerw staralbym sie cos zalatwiac a tu wolna amerykanka. Nie dziala im? Trudno, przeciez to nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tym polega ryzyko prowadzenia biznesu. Nie rozumiem tłumaczenia, że to nie my tylko oni. Biorąc się za biznes trzeba tez mieć trochę szczęścia lub po prostu zabezpieczać się na takie sytuacje.

 

moze maja o taki plan na czas awarii

 

--

Lazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

jeszcze moze mu "twarz o skrzynke pocztowa rozwalcie tak zeby krew leciala" zenujace co po niektore wypowiedzi

 

fakt faktem ze juz serwer dosc dlugo nie dziala a co ma wlasciciel tej firmy zrobic wsiasc w samochod i pchac do serwerowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moze mu "twarz o skrzynke pocztowa rozwalcie tak zeby krew leciala" zenujace co po niektore wypowiedzi

 

fakt faktem ze juz serwer dosc dlugo nie dziala a co ma wlasciciel tej firmy zrobic wsiasc w samochod i pchac do serwerowni ?

 

Dokładnie.

 

Jeżeli nie znasz sie na handlu/biznesie to sie nie wypowiadaj. To co ma to olać. W jego kwesti jest to aby swiadczyl usluge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
Dokładnie.

 

Jeżeli nie znasz sie na handlu/biznesie to sie nie wypowiadaj. To co ma to olać. W jego kwesti jest to aby swiadczyl usluge.

nadgorliwosc jest gorsza of faszyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Po pierwsze tak długa awaria w tej serwerowni i jest raczej nie możliwa.

Po drugie jest karta DRAC do dell'i i wątpię by padła.

Po trzecie support HE również istnieje i działa dość sprawnie, co prawda jest drogi ale jest.

 

Ale to w sumie taki hosting "lowendowy", którego "właścicielem" jest niepełnoletnia osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow
Swoim klientom tez tak mowisz?

 

szukasz zaczepki kolego ???

 

masz podpisana umowe z DC masz regulamin jedna i druga strona pobiera odpowiedzialnosc za swoje uslugi

takie problemy rozwiazuje sie oficjalnymi kanalami a nie bieze WSK 3 i jedzie z siekiera do wioski obok

 

nie bede pisal co mowie swoim klienta bo to nie o tym temat

 

chcesz jeszcze cos do mnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może po prostu ktoś nie zapłacił za serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrick, niestety ta karta nie jest wcale taka super-hiper idealna. Mi wczoraj przestała odpowiadać, dopiero po interwencji supportu z serwerowni zaczęła znowu działać (w sumie to nawet nie wiem co oni tam zrobili i dlaczego przestała działać). No, ale jest to możliwe bynajmniej co pisze nvu o jego "konsolecie".

 

kisiek, następny dobry jesteś :P Przecież wtedy wyjęliby mu kabelek (neta / zasilania), ping by nie działał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

is_wm: dawno z della nie korzystałem, ale DRAC 4 pamiętam, że może nie było idealną konsolą, ale mnie nie zawiodła.

 

Na mój gust to ja bym zrestartował to sprzętowo, pisząc do technika HE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mój gust to ja bym zrestartował to sprzętowo, pisząc do technika HE.

To czemu od wczoraj tego nikt jeszcze nie zrobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
is_wm: dawno z della nie korzystałem, ale DRAC 4 pamiętam, że może nie było idealną konsolą, ale mnie nie zawiodła.

 

Na mój gust to ja bym zrestartował to sprzętowo, pisząc do technika HE.

 

 

nie chce mi się wierzyć że przez taki okres czasu tego jeszcze nie zrobili,

 

konkretna informacja dla klientów to podstawa, awarie się zdarzają ale poinformowani

klienci nie rozpisują się na forach, wszystko wróci do normy i nvu znów zrobi promocję

z okazji dostania się do top100

 

PS.albo niedługo powstaną zakłady bukmacherskie i będziemy obstawiać jaka jest przyczyna padu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nvu pisał o twardym resecie już na początku wątku.

Boss jest to coś z sewerem, nie da się wejść na KVM ani na zdalna konsolete DELLA ( karta zdalna). Twardy reboot nie pomógł. Coś w środku musiało pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nvu pisał o twardym resecie już na początku wątku.

To ja juz nie wiem. Tam nikt u nich w HE nie pracuje zeby to naprawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale jest to możliwe bynajmniej co pisze nvu o jego "konsolecie".

Słowo "konsoleta" kojarzy mi się bardziej ze starym hitem zespołu "Wanda i Banda" z lat 80-tych. Ci starsi na pewno jeszcze pamiętają oryginał, Ci młodsi znają pewnie współczesny tandetny cover. Polecam

z roku 1983, może trochę rozluźni się temat i zamiast iść na noże parę ludzi się uśmiechnie... lub powspomina "stare dobre czasy" :P

 

Swoją drogą... znów temat o NVU jest jednym z najbardziej poczytnych tematów na WHT :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja prowadził taki interes i zdarzyła się taka sytuacja to starałbym się to rozwiązać jak najszybciej. Jeśli prawdą jest, że problem jest w serwerowni i oni się ociągają z naprawą to zawsze można zagadać tam z jakimś technikiem i za 100-200euro może podszedłby do sprawy inaczej. Ludzie różne sprawy nieoficjalnie załatwiają, a tu widzę położono lachę na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą... znów temat o NVU jest jednym z najbardziej poczytnych tematów na WHT :P

 

Pewnie to winna Bartka :) Chciał ściągnąć nowych userów, a tu tle osób czytających ten temat :(

 

heehe.. joke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×