Skocz do zawartości
masteron

firehost.pl 09.09.2008 11:54

Polecane posty

Czyli jak nie zaplaca to nie zrobia, tak?

 

Zalezy jaką opcję miał wykupioną i czy wogóle. Raczej chodziło mi, żeby skłonić jakiegoś technika do zrobienia tego poza kolejnością. Może jakiś enerdowiec się trafił i pracuje po socjalistycznemu jeszcze.  :P Chyba można poświęcić parę groszy, żeby zachować twarz przed klientami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na sprzęt jest odpowiednie SLA i nie chce mi się wierzyć że HE sie tak obija..

 

zasilacz? bzdura ..

 

ale nie powiem temat ciekawy , jest sie z czego pośmiać.

 

a wszystkim marudzącym = dobrze wam tak ! ( :P )

ja nie powierzył bym niepełnoletniej osobie nawet strony błędu 404..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z he to nie wiadomo. Jak mi przenosili vpsa na inny serwer to popsuli i tak nie działał 4 dni bo według supportu nie było nikogo w serwerowni kto może to naprawić (piątek - poniedziałek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahaha nawet rusel przegląda ten temat :P to już musi być szczyt zainteresowania :( zaraz serwer nie wytrzyma ;P

 

A tak pozatym to jest środek tygodnia :( wieczór jeszcze rozumiem ale godzina 13.30 na moim zegarku :) powinno działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest źle i tyle :P Jak dla mnie, to niech NVU się uczy - to jego sprawa. Nic nie stoi na przeszkodzie aby się uczyć i jednocześnie prowadzić biznes. Jednak w takich sytuacjach trzeba wybierać: albo idę do szkoły i zlewam temat awarii a tym samym tracę klientów albo olewam jeden dzień szkoły i biorę się za awarię aby wyjść z twarzą z sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że NVU wybrał pierwszy wariant. A szkoda... Awarie były, są i będą u każdego hostingodawcy, jednak poziom obsługi awarii nie powinien być na tak niskim poziomie. I nie ma znaczenia czy interesem zajmuje się osoba pełnoletnia czy nie. NVU i jego klienci mają nauczkę - w tym i ja. Jak to dłużej potrwa, to szlak weźmie całe pozycjonowanie :( Jeżeli dzisiaj awaria nie zostanie usunięta lub też nie doczekamy się wiążącej deklaracji NVU, to wygląda na to, że sporo osób zrezygnuje z jego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche nie na temat ..

z tą pełnoletnością , jasne że są konkretne osoby niepełnoletnie, ale będąc poniżej 18, ba nawet i 20 raczej nie zabierał bym się za tak poważny biznes, bo ani nie mam do tego odpowiedniej wiedzy, ani czasu ...

dla mnie powierzanie czegokolwiek osobie która notorycznie kłamie, jest niepełnoletnia i nie ma pojęcia o tym co robi jest bardzo niepoważne.

 

ps. Hardwareaustausch 24/7/8

a cóż to oznacza :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo to malo powiedziane, ja przenosze swoje dane i dane klientow na inne serwery od razu jak zostanie to naprawione. Tydzien gratis do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem szczegółowe informacje co się stało zaraz mi tłumacz to przetłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałem szczegółowe informacje co się stało zaraz mi tłumacz to przetłumaczy.

Google Translate? Napisz lepiej kiedy wszystko bedzie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przenosze swoje dane i dane klientow na inne serwery od razu jak zostanie to naprawione. Tydzien gratis do mnie nie przemawia.

 

zgadzam się w całości... szkoda wielka szkoda.

pozatym w HE mają Della. cały dzień offline raczej niewchodzi w grę i żadna awaria powyżej jakiegoś terminu.

 

czekam na rozwój sytuacji i jak kolega nerrto powiedział wyżej, zabieram dane jak najszybciej (jeśli tylko będzie to możliwe... cały czas odświeżam przeglądarkę :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Windows XP [Wersja 5.1.2600]

© Copyright 1985-2001 Microsoft Corp.

 

C:\Documents and Settings\PaTeR>ping firehost.pl

Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta firehost.pl. Sprawdź nazwę i ponów

próbę.

 

 

... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Poniedziałek wystąpił 1,5 godzinny pad, zrobiło się zwarcie w szafie 55,56 oraz 57. Myślieliśmy że problem został rozwiązany, jednak wczoraj około godziny 14 zwarcie się powtórzyło przepalił się rauter, switch oraz kilka zasilaczy w serwerach. W ciągu 30 minut wszystko wróci do normy.

 

Host Europe GmbH - http://www.hosteurope.de

Welserstraße 14 - D-51149 Köln - Germany

Telefon: (0800) 4 67 83 87 - Telefax: (01805) 66 32 33

HRB 28495 Amtsgericht Köln - UST ID DE187370678

Geschäftsführer: Uwe Braun - Patrick Pulvermüller - Stewart Porter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sorry ale jak juz ktoś wyżej wspomniał jakby ja prowadził taki biznes to jakby była taka awaria to bym na rzęsach stanął żeby tylko to ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jest on ! e-cast tez wstal. W najbliższych dniach wszyscy klienci dostaną rekompesate, 14 dni za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba która to tłumaczyła nie zna technicznych zagadnięć. Ja skopiowałem to odrazu. Każdemu sie chyba może zdarzyć.

Boss w tej sprawie zadzwoń do nich i się spytaj. W umowie gdzieś jest zapis czego się tyczy SLA, tak samo OVH kiedyś miało pada 5 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He według mnie lubi olewać klienta. Ich support dzieli się na boty i ludzi którzy się czymś zajmują. Niestety ty możesz sobie pogadać tylko z botami.

Już wcześniej pisałem w opiniach o nich to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvu, kilka uwag od starszego kolegi z branży:

 

1. domagaj się zadość uczynienia w postaci obniżki abonamentu!

2. nie podejmuj pochopnej decyzji (chociaż możesz ich postraszyć zmianą serwerowni), bo to najgorsze co może być

3. ... zejdź na ziemię. Ta sytuacja powinna ci dać do myślenia, że chwalenie się "elo, mamy uptime 150 dni" to takie proszenie się o awarię. Po prostu więcej pokory i skromności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost tutaj się z tobą zgodze w którymś poście pisałem "Tak tak już się tym zajmiemy ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mehow

tam chyba niewidomych zatrudniaja pol szafy urzadzen sie spalilo a oni nie wiedzieli w czym problem :P

 

choc teraz sie tak domyslam tylko jak sie nvu kontaktowal z serwisem skoro tlumacz maila z opisem awarii na polski przerabial ...

 

chyba teraz mamy odpowiedz dlaczego tak dlugo to trwalo :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×