Skocz do zawartości

zoozool

Użytkownicy
 • Zawartość

  226
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O zoozool

 • Ranga
  Stały użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.zoozool.pl

Informacje profilowe

 • Skąd
  Poznań
 1. Problemy z ruchem TPSA -> OVH

  http://blog.adamowen.co.uk/telia-transatlantic-cable-outage/
 2. Problemy z ruchem TPSA -> OVH

  Poznań, TPSA-OVH działa
 3. z osób, które posiadają już tam serwer jakiś czas mogą polecić hosting ? Jak wygląda kontakt z supportem, jak często są pady ? i jak elastyczna jest ich oferta ? Myślę nad serwerem z WIndowsem lecz zaskoczyła mnie różnica w cenie Windows 2008 WEB i Standard
 4. Drukarka laserowa

  Po wifi ale dziala super, mam polecam. http://www.drukuj24.pl/laserjet-seria-pxxx-laserjet-pzz02w-c-6_1401_1977_7319.html
 5. Witaj nie znam cen rynkowych więc nie mogę podać ceny jaką mogę zaoferować. Nie jestem jak Państwo polskie i wybieram najniższą cenę, wybieram tą gdzie jakość = cena. Dodam, że potrzebuję faktury f-vat, zapomniałem o tym wspomnieć.
 6. Witam zlecę przeniesienia serwera na nową maszynę + konfiguracja z directadmin System Debian Oferty proszę na admin [ @ ] xbw.pl
 7. Jedna skrzynka ma 2 tys druga 100 i żadna nie śmiga. Administratorem nie jestem, zaktualizowałem apache i php z custombuilda directadmina -bash-3.2# httpd -v Server version: Apache/2.2.24 (Unix) Server built: Jun 28 2013 09:19:54 php wersja się nie zmieniła.
 8. './configure' '--with-apxs2' '--with-curl=/usr/local/lib' '--with-gd' '--enable-gd-native-ttf' '--with-ttf' '--with-gettext' '--with-jpeg-dir=/usr/local/lib' '--with-freetype-dir=/usr/local/lib' '--with-kerberos' '--with-openssl' '--with-mcrypt' '--with-mhash' '--with-mysql=/usr' '--with-mysqli=/usr/bin/mysql_config' '--with-pcre-regex=/usr/local' '--with-pdo-mysql=/usr' '--with-pear' '--with-png-dir=/usr/local/lib' '--with-zlib' '--with-zlib-dir=/usr/local/lib' '--enable-zip' '--with-iconv=/usr/local' '--enable-bcmath' '--enable-calendar' '--enable-ftp' '--enable-magic-quotes' '--enable-sockets' '--enable-mbstring' '--with-imap=/usr/local/imap-2004g' '--with-imap-ssl' Czy działa jako moduł to nie wiem, standardowa instalacja php w directadminie.
 9. Witajcie mam problem z apache, w momencie gdy skryptem próbuje podłączyć się do imap_php przez skrypt <?php $mbox = imap_open( "{domena.pl:110/pop3/notls}INBOX", "login", "haslo" ); $kiki = imap_num_msg($mbox); echo $kiki; ?> Dostaje z FF zwrot Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony. Gdy odpale ten skrypt przez konsolę php test.php to pięknie łączy i zwraca poprawny wynik Logi apache: Mnóstwo błędów: [Thu Jun 27 16:25:26 2013] [notice] child pid 27279 exit signal Segmentation fault (11) (pojawiają się kolejne w momencie próby otwarcia przez przeglądarkę pliku. Centos + Directadmin Komentowałem moduły Zend, eAccelerator, i ioncube i problem wystepował nadal. Ma ktoś jakiś pomysł ?
 10. Witajcie Szukam serwera VPS z dowolną lokalizacją, z najlepiej nie ograniczonym transferem Wymagania windows (PL czcionki) miesięczne koszty ok ~ 100zł Aktualnie korzystam z Intel Core 2 Quad Q6600 2,40 GHz RAM 1 GB Koszt 29$ ale wiadomo wolałbym wspierać polskie firmy Będe na nim uruchamiał różne SEO softy,(Scrapebox np)
 11. Hotspot

  Jakieś dobre oprogramowanie do tego znane jest ? czy komp + linux
×