Skocz do zawartości

Polecane posty

To nie jakaś wada, da się z tym wytrzymać, tylko trochę brudzi drzewo. To się zdarza co któryś folder, jakby blokada, to nie będę co chwile Panu pisał że trzeba usunąć katalog, nieważne, proszę się tym nie przejmować, to kosmetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Andrew obstawiam, że to kaprys TC. Nie raz spotkałem się z różnymi dziwnymi krzaczkami które działy się przy obsłudzie tego programu. Dlatego też polecam zapoznać się z alternatywnym klientem FTP, np. filezillą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, iż z s2 są tylko problemy. Oraz dodam, że niebawem się skończą - mam nadzieję że Kamil za to info mnie nie zabije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie leży i kwiczy od 3:58 ... ale może później zauważyłam ...

 

o skryptach i błędach w DA nie wspomnę ... (prosimy od ponad tygodnia o naprawę) ech... :)

 

 

Wczoraj doszliśmy z mężem do wniosku, że na forum trzeba pisać postulaty ...w dziale z opiniami, wtedy jest jakaś szansa na to, że dostanie się w miarę szybko odpowiedź i ewentualnie pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leży całą noc i nadal nic nie wiadomo. O Gg nie wspominam, bo od dwóch dni czekam na odpowiedź na pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

 

Informujemy, że dzisiejsze zamulenia oraz różnego rodzaju błędy występujące na serwerze s2 spowodowane są ogromnym wzrostem (10-20x więcej niż standardowo) oglądalności jednego z serwisów położonych na tym serwerze. Ze względu na to, że dbamy o naszych użytkowników i wiemy jak dużo pracy kosztują ich serwisy postanowiliśmy przenieść użytkownika na maszynę która powinna bez problemu wytrzymać większe obciążenie generowane przez tego usera.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odnotowaliśmy żadnej awarii w dniu dzisiejszym.

 

a co dopiero wstałeś że nie widziałeś ?

leżało i kwiczało bo mam u was konto... Dno sie robi z tego webh chyba ze zawsze tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dopiero wstałeś że nie widziałeś ?

leżało i kwiczało bo mam u was konto... Dno sie robi z tego webh chyba ze zawsze tak było.

 

 

W dalszym ciągu podtrzymuje to co powiedziałem, nie było ŻADNEJ awarii. Jeżeli miałeś problem to dlaczego nie zgłosiłeś tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo lepiej na forum napisac ze cos nie dziala ... Sobota nie warto pisac do BOKu, jeszcze glowe im zawracac :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MYSQL ERROR has occured

MySQL Server is not responding

 

Please try refreshing this page, or if problem persist, visit us later.

 

We apologise for any problems.

 

to pewnie hakerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×