Skocz do zawartości

Polecane posty

Szanowni Państwo!

 

Wszystko idzie w dobrym kierunku, już wkrótce sami się o tym przekonacie.

 

 

Pozdrawiam

Powiedz to tym moim pyskatym babom co się awanturują od jakiegoś czasu B)

 

 

Płaczą, że im wcięło taaaaakie ''zaaaaa***iste treści'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale babą nie jestem jeżeli o mnie chodzi. Jest u mnie około 90k postów. W godzine ludzie piszą 100 postów. Co mam im mówić jak ich posty znikają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale babą nie jestem jeżeli o mnie chodzi. Jest u mnie około 90k postów. W godzine ludzie piszą 100 postów. Co mam im mówić jak ich posty znikają

 

I moje forum cofnęło się o około 15 minut w przeszłość (posty zniknęły).

 

Chyb trochę przesadzasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyb trochę przesadzasz....

 

Dla niektórych jest ważne 100 postów, dla niektórych 10 więc jeśli dane się cofnęły to ma prawo marudzić... Z drugiej strony (nie, żebym się antywebh'owo nastawiał, ale) mało masz firm na rynku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Webh.pl nie narzekałem, no fakt bywały nieraz gorsze chwile. Co do cofnięcia jak ktoś wspomniał forum straciło godzine z historii, nie 15 minut. Nie chodzi tu o ilość postów, tylko o użytkowników ktorzy są wściekli ze ich posty zniknęły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale babą nie jestem jeżeli o mnie chodzi. Jest u mnie około 90k postów. W godzine ludzie piszą 100 postów.

Ja mam prawie 240tys na jednym i 17tys na drugim i się nie chwalę :) (na jednym mam non stop po 300 online i setki w godzinę nie piszą ... może są nierozgarnięci .. ja nie wiem :)

Co mam im mówić jak ich posty znikają?
Coś wymyśl, ja powiedziałam, że zasilacz pie*r*dolnął :) i że same wiedzą jak to jest z rzeczami martwymi czasem ... przyjęły ze zrozumieniem i poszły się dalej kłócić na forum... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamuśka dała dobrą radę.

Jak masz płacących KLIENTÓW, którym coś nie zadziałało, to masz problem. Jak masz nie płacących UŻYSZKODNIKÓW, którzy wieszają na Tobie psy za to, że im parę postów na forum wcięło, to aż tak się nie przejmuj. A jeśli zależy Ci na 100% bezawaryjności, backupie uaktualnianym co minutę itp, to może wykup własnego solidnego dedyka z szybkimi dyskami SAS/SSD na raidzie, zatrudnij do tego admina, który to ogarnie. I zapłać kilka tysięcy miesięcznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już chyba nie macie żadnych problemów? Jak macie jakieś blędy itd to proszę zgłaszać na poczta@webh.pl :-) Teraz powinno już działać wszystko stabilnie i szybkop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu dużo stron już jest... ;D

Użytkownikiem webh.pl nie jestem, ale jak piszecie

że posty znikają Wam na forum to jest już źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
że posty znikają Wam na forum to jest już źle...

A to wszystkie hostingi są bezawaryjne, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

jak nie może się Pan połączyć z FTP przez webh.pl to proponuje użycie hosta s1.webh.pl ;-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Co znaczy te S2

 

Numer serwera czyli

 

s1.webh.pl

s2.webh.pl

s3.webh.pl

 

itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekajcie z tym tasiemcem, Kamil robi wielkie zmiany i będziecie mieć dalej fajnie , i tanio :)

 

PS. proszę bez żadnych powiązań,nie mam z tą firmą nic wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez s1.webh.pl weszło. Czy to normalne że są katalogi które utworzyłem wcześniej, których usunąć się nie da teraz. Trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie w TC, teraz są już niepotrzebne to chce usunąć, niby wszystko leci, jednak po usunięciu katalogi nadal istnieją, natomiast da się zmienić nazwy tych folderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×