Skocz do zawartości

Polecane posty

Chyba całe webh leży. ;-)

 

 

Już działa, leżało całe e-futuro (mieli problem z BGP) - wszystko trwało 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mamy problemy z klasą 91.205.75.x na której znajdują się VPSy i strona Webh.pl. Reszta usług działa prawidłowo bez przerwy. Jesteśmy w trakcie usuwania problemu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.... coraz gorzej z tymi serwerami... ostatnio co chwilę offline :lol: do tego wyparowały mi dane z 2 sklepów (dane i baza)... Zapewniano mnie na początku że dane są zapisywane na

2 dyskach jednocześnie... chyba im padły oba ://///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszystkie Pana dane są na serwerze. Ostatnio były małe problemy z s3(karta sieciowa), ale proszę wziąć pod uwagę, że na tym serwerze znajdują się konta po 15zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczyściłem temat, zgodnie z tym że ostrzegałem ( TU ) 24h blokada pisania postów dla Damiana.

 

To nie jest miejsce do komentowania oferty firmy webh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie musiał Pan te pliki sam usunąć. Po naszej stronie nie było żadnej awarii która miałaby wpłynąć na Pana pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie leży, bodajże s3.

 

Nie kontaktowałem się z administracją Webh.pl, więc nie wiem co jest przyczyną, ale mogę tylko potwierdzić, że od 28-ego września 2010, wtorek do środy 29-ego serwer "s3" miał długą przerwę w działaniu. Obecnie, 30-ego września, czwartek ponownie jest niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kontaktowałem się z administracją Webh.pl, więc nie wiem co jest przyczyną, ale mogę tylko potwierdzić, że od 28-ego września 2010, wtorek do środy 29-ego serwer "s3" miał długą przerwę w działaniu. Obecnie, 30-ego września, czwartek ponownie jest niedostępny.

 

W tym samym czasie serwer s4 gdzie mam konto ślimaczył się, ale strony i poczta chodziła. Wolno bo wolno ale jednak ładowały się strony i poczta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na którym s mam konto ale przez ostatnie 48h jest tragedia często zrywa połączenia z ftp strona często się nie ładuje

 

webh.pl widać że ostatnio mało pisze na forum Panowie piszcie więcej w tematach od firm i zacznijcie trochę działać w tym temacie

 

mam konto od początku istnienia firmy i nigdy nie maiłem problemów a w ostatnim półroczu ostro się to zmienia

 

rozwijajcie RAM albo coś innego bo to co ostatnio się dzieje zniechęca do współpracy

 

dziś przynajmniej 4 przerwy juz szkoda mi czasu na pisanie emiali oraz smsów czy dzwonienie

sprawdziłem pingi poniżej 90 nie schodzi a przeważa 120-150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

mieliśmy dość duże problemy sprzętowe z "s3" udało nam się je usunąć i problemy z tym serwerem nie powinny występować. Jeżeli występują u Państwa jakieś problemy z funkcjonowaniem konta to oczywiście zapraszam do kontaktu z BOK.

 

sprawdziłem pingi poniżej 90 nie schodzi a przeważa 120-150

 

 

To może świadczyć o problemach Pana dostawcy internetowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

mieliśmy dość duże problemy sprzętowe z "s3" udało nam się je usunąć i problemy z tym serwerem nie powinny występować. Jeżeli występują u Państwa jakieś problemy z funkcjonowaniem konta to oczywiście zapraszam do kontaktu z BOK.

 

 

 

 

To może świadczyć o problemach Pana dostawcy internetowego.

 

pingi wróciły do normy dziś bajka 12

możliwe że po stronie dostawcy ale inne strony nie miały tak dużych pingów

 

w tej chwili mam:

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i kogo to obchodzi ? dzwoń do nich i im to zgłoś, Kamil / Sebak tu nie ma suportu tylko telefonicznie i mailowo.

 

Taka mała uwaga, ale ja nie jestem w żaden sposób powiązany z hostingiem na webh.pl ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×