Skocz do zawartości

Polecane posty

Pamiętajmy również, że zawsze można wysłać sms-a na nasz numer, a nóż ktoś odpisze :-) tak jak ja np. teraz :-)

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Jak coś nie działa to zaraz są setki postów, zaś jak wszystko jest ok to nikt się nie wysili aby napisać pochwałę.

Damian, przecież zawsze tak jest.

 

Raczej ci klienci co mieli wyrazili swoją opinię, inni byli by tzw. jednopostowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian, przecież zawsze tak jest.

 

Raczej ci klienci co mieli wyrazili swoją opinię, inni byli by tzw. jednopostowcami.

 

Zapomniałes dodać z refem, takich tu jest w ogrom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damian, przecież zawsze tak jest.

 

Raczej ci klienci co mieli wyrazili swoją opinię, inni byli by tzw. jednopostowcami.

 

... no tak. Aby napisać opinie na tym forum trzeba mieć powyżej 100postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale czy to ma coś wspólnego z tym tematem? Ja nie mam nic przeciwko, ale później inni wykorzystują to ile stron ma ten temat, aby zniechęcić innych do naszych usług (samym informacji na temat padów jest może z 4 strony).

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
... no tak. Aby napisać opinie na tym forum trzeba mieć powyżej 100postów.

Bo zazwyczaj tak jest, że nie przychodzi się na forum tylko po to, by napisać jaka to firma jest super :)

 

Sorry, ale czy to ma coś wspólnego z tym tematem? Ja nie mam nic przeciwko, ale później inni wykorzystują to ile stron ma ten temat, aby zniechęcić innych do naszych usług (samym informacji na temat padów jest może z 4 strony).

Napisz do modzia, to wywali część postów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam webh?

Mi nie działa zarówno coldgames, jak i webh. :|

 

 

 

Mamy małe problemy z łączami, cały czas pracujemy nad usunięciem usterki.

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal nie chodzi w 100% dobrze ping wzrósł o jakies 10 ms i nie tylko u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

proszę o przesłanie na pw wyniku polecenia:

 

tracert webh.pl

tracert s1.webh.pl

tracert s1.coldgames.pl

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala webh.pl , ponadto to co sie dzieje u nich w suporcie meilowym przekracza wszystkie granice..., no tak klient kupil hosting na rok to po co mu suport i tak nie odejdzie , prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy problem z jedną maszyną (s3), jesteśmy w trakcie usuwania usterki. Jeżeli chodzi o migracje Pana usługi do wyższego pakietu to tak długi czas oczekiwania jest spowodowany obecnie trwającymi pracami administracyjnymi na naszych serwerach. Oczywiście za to oczekiwanie otrzyma Pan stosowną rekompensatę.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy problem z jedną maszyną (s3), jesteśmy w trakcie usuwania usterki. Jeżeli chodzi o migracje Pana usługi do wyższego pakietu to tak długi czas oczekiwania jest spowodowany obecnie trwającymi pracami administracyjnymi na naszych serwerach. Oczywiście za to oczekiwanie otrzyma Pan stosowną rekompensatę.

 

 

Pozdrawiam

 

To nie mozna napisac meila? Bo pisze meila i oczekuje odpowiedziu a Tu brak jakiejkolwiek odpowiedzi , troche to nie profesjonalne. Bo byly pisane 3 meile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o właśnie u mnie tak samo, problemy z webh.pl...

do tego usunięto wszystkie pliki z jednej podpiętej domeny :);):) directadmin nie odpowiada, tak jakbym w ogole konta nie miał :)

mam nadzieje że przywrócicie to do porządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×