Skocz do zawartości

Polecane posty

Po raz kolejny dziś już 2 raz, efuturo,webh pad ;/

 

Chyba coś z łączem ;/

Pan sebastian nie odpowiada na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny dziś już 2 raz, efuturo,webh pad ;/

 

Chyba coś z łączem ;/

Pan sebastian nie odpowiada na gg.

 

Jesteś pewien, że 2 razy? Ja mam informacje o większej ilości przerw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co dziś dzieje się z webh. Nie tylko mój VPS ale i strona webh po 10-tej padły na kilka minut. Teraz znowu.

 

Szkoda tylko, że awarie (krótkie i dłuższe) po raz kolejny zdarzają się w środku dnia.

 

Edit: Ruszyło, mam nadzieję, że już na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien, że 2 razy? Ja mam informacje o większej ilości przerw.

 

 

Zaraz się spytam użytkowników czy częściej występowały te problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan sebastian nie odpowiada na gg.
Kolejny.

 

Czyli rozumiem, że wolisz aby odpisywał na gadu zamiast zająć się awarią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny.

 

Czyli rozumiem, że wolisz aby odpisywał na gadu zamiast zająć się awarią ?

 

A może nie wie?

Czekam 5/10min i nic się nie dzieje, to może napisze?

Bo to chyba w moim interesie?

 

A po 2 wystarczy tylko napis: pracuje nad tym i tyle.

Bo tak mogę czekać do "usranej śmierci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny.

 

Czyli rozumiem, że wolisz aby odpisywał na gadu zamiast zająć się awarią ?

 

To aż strach pomyśleć co się dzieje gdy Pan Sebastian idzie na obiad. Firma stoi. A jak przypadkiem w tym czasie nastąpi awaria, to czas reakcji jest równy długości spożywania posiłku przez Pana Sebastiana?

 

Xorg, czy zdajesz sobie sprawę, że takimi uwagami nie pomagasz, a psujesz opinię firmie? Gdyby chcieli się chwalić, jak małe mają zasoby personalne, z pewnością by to robili.

 

Klient natomiast ma prawo oczekiwać odpowiedzi/odebrania telefonu, bo klient nie został nigdzie poinformowany, że "jak jest awaria, to ma nie dzwonić, bo nie ma komu oderbać/odpisać". Człowiek zazwyczaj dzwonie wtedy gdy coś się dzieje, a nie gdy nic się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek zazwyczaj dzwonie wtedy gdy coś się dzieje, a nie gdy nic się nie dzieje

I właśnie tego totalnie nie rozumiem, zwlaszcza jeśli awaria trwa 5 czy 10 minut a firma na rynku nie jest od wczoraj to w dobrym tonie byłoby odczekać co najmniej pół godziny aż to ogarną a mam wrażenie, czytając tematy o efuturo/webh, że niektórzy to nie robią nic innego tylko ze stoperem w ręku czekają aż coś padnie, żeby znów móc podzwonić i popisać sobie na WHT..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Sebastian będzie jadł ;P to zawsze my zostajemy ;-) (najlepiej telefonicznie ;) )

 

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie tego totalnie nie rozumiem, zwlaszcza jeśli awaria trwa 5 czy 10 minut a firma na rynku nie jest od wczoraj to w dobrym tonie byłoby odczekać co najmniej pół godziny aż to ogarną a mam wrażenie

 

Miałem wcześnie wykupione hostingi w dwóch firmach. I przez dwa lata nie napisałem tu na forum ani słowa, wiesz czemu? Bo nic nie padało. Ludzie nie piszą tu, bo im się tak podoba, tylko dlatego że jednak co jakiś czas coś pada. A pady w dzień są szczególnie bolesne.

 

Gdyby jeszcze problemy z webh były czymś niezwykłym, no ale nie są. Więc kiedy coś na chwilę pada nie mam pojęcia czy to duża awaria, czy chwilowy przestój. Do mnie też ludzie dzwonią z pytaniem, co się dzieje i co ja mam im odpowiedzieć - że na razie nie wiem, bo w dobrym tonie jest poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Miałem wcześnie wykupione hostingi w dwóch firmach. I przez dwa lata nie napisałem tu na forum ani słowa, wiesz czemu? Bo nic nie padało. Ludzie nie piszą tu, bo im się tak podoba, tylko dlatego że jednak co jakiś czas coś pada. A pady w dzień są szczególnie bolesne.

 

Gdyby jeszcze problemy z webh były czymś niezwykłym, no ale nie są. Więc kiedy coś na chwilę pada nie mam pojęcia czy to duża awaria, czy chwilowy przestój. Do mnie też ludzie dzwonią z pytaniem, co się dzieje i co ja mam im odpowiedzieć - że na razie nie wiem, bo w dobrym tonie jest poczekać?

 

Pan sizar któremu to stawiałem DA i inne na vpsie w webh nie raz mi już na gg się pytał dlaczego muli skoro ma wolnych ileś tam % ram i procesor...... webh Dlaczego ?

VPSów się nie uruchamia na lowendach..... do tego się stawia maszyne typowo serwerową na dyskach SAS.... a nie SATA.

Panie Sizar zapraszam na gg po 21:00 jeżeli chce Pan zmienić usługodawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Sebastian będzie jadł ;P to zawsze my zostajemy ;-) (najlepiej telefonicznie ;) )

 

Lub na WHT :) To sprawdzona metoda.

 

Ja tam i tak uparcie wysyłam maile, z nadzieją, że na któryś, ktoś wreszcie odpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawia maszyne typowo serwerową na dyskach SAS.... a nie SATA.

Ciekawe czy Pan "admin" wie, że są też SATY o prędkości 10k rpm (podobnie jak niektóre SAS'y)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VPSów się nie uruchamia na lowendach..... do tego się stawia maszyne typowo serwerową na dyskach SAS.... a nie SATA.

Panie Sizar zapraszam na gg po 21:00 jeżeli chce Pan zmienić usługodawce.

Hmm chyba nie jest na miejscu z Twojej strony komentowanie w taki sposób konkurencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Ciekawe czy Pan "admin" wie, że są też SATY o prędkości 10k rpm (podobnie jak niektóre SAS'y)?

 

wie wie bo sam ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Active-Hosting swój brak wiedzy, o sprzęcie i nie tylko już na WHT pokazałeś nie raz. Tym razem też pokazałeś po raz kolejny swoje braki. Więc proszę Cię zamilcz i daruj sobie pozyskiwanie klientów w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
do tego się stawia maszyne typowo serwerową na dyskach SAS.... a nie SATA

Zarówno SAS jaki SATA wykorzystuje się w serwerach/macierzach dyskowych.

 

Proponuje zatrudnić Administratora i kogoś do PR, bo błaźnisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilke mnie nie ma i już widzę różne ciekawe rzeczy ;)

 

Sizar, wyślij mi twoje ip na pw zobaczę o co chodzi z tym muleniem.

 

Pan sizar któremu to stawiałem DA i inne na vpsie w webh nie raz mi już na gg się pytał dlaczego muli skoro ma wolnych ileś tam % ram i procesor...... webh Dlaczego ?

VPSów się nie uruchamia na lowendach..... do tego się stawia maszyne typowo serwerową na dyskach SAS.... a nie SATA.

Panie Sizar zapraszam na gg po 21:00 jeżeli chce Pan zmienić usługodawce.

 

 

Hmm, to może przemilczę? Albo wiecie co, może również zacznę być aktywny w tematach o AH ;-)

 

 

Ja tam i tak uparcie wysyłam maile, z nadzieją, że na któryś, ktoś wreszcie odpisze smile.gif

 

 

Mogę prosić o adres e-mail na pw? Sprawdzę o co chodzi :)

 

 

 

Warto dodać jeszcze jedną rzecz... gwarantujemy uptime na poziomie 99% w skali roku i b. dobrze wiedzieli Państwo o tym przed zakupem usługi.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja dobrze pamiętam czy to ty pisałeś o tym, że masz JEDEN dysk twardy w RAID :->?

 

 

 

 

Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac, moze mi ktos wytlumaczyc jak to mozliwe? Tak miedzy partycjami? Albo link do temtu poprosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

AH z tego co pamiętam chwaliło się jednym dyskiem 250 GB SATA bez raid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej montować vpsy ktore kosztuja 18 zł na dyskach za 1200 zł netto :)
1200zł to jeszcze za mało, zbyt tani sprzęt. AH mierzy w wyższej półce cenowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×