Skocz do zawartości

Polecane posty

Oni lubią narzekać. Ja to bym miał problem, bo oni to smai moga sobie zrobić kopie strony, lub chociaż bazy, a ja nie. Na Iplusie to niestety strata czasu. Góra 4kb/s ściągania. Więc nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy backup MySQL z 11.02.09 ( tylko do litery NK).

 

 

Zainteresowani proszeni są o kontakt.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[11:25:04] PING webh.pl (193.227.116.157) 56(84) bytes of data.

 

--- webh.pl ping statistics ---

16 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 15010ms

 

Chyba leży (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam... W ostatnich dniach bylo troche lepiej jednak serwer od okolo miesiaca nigdy nie przekroczyl uptimu dluzszego niz 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

telefony też im odcięło?

taki pad w środku dnia nie jest zbyt interesujący ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety potwierdzam... W ostatnich dniach bylo troche lepiej jednak serwer od okolo miesiaca nigdy nie przekroczyl uptimu dluzszego niz 3 dni...

 

E, mój VPS miał 6 dni q;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety potwierdzam... W ostatnich dniach bylo troche lepiej jednak serwer od okolo miesiaca nigdy nie przekroczyl uptimu dluzszego niz 3 dni...

 

Leży i kwiczy i to niestety w środku dnia, w trakcie największej oglądalności. Najpierw rano wszystko zaczęło działać powoli, diabelnie powoli, a teraz już zupełna kicha. Mówię o VPS-ie. Ostatnie 30 dni pokazują, że stabilnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już teraz starczy narzekania i grzecznie poczekajcie aż to zostanie naprawione. Za takie pieniądze nikt nie zagwarantuje 99,9% uptime i czas się z tym pogodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leży i kwiczy i to niestety w środku dnia, w trakcie największej oglądalności. Najpierw rano wszystko zaczęło działać powoli, diabelnie powoli, a teraz już zupełna kicha. Mówię o VPS-ie. Ostatnie 30 dni pokazują, że stabilnie nie jest.

 

Nie wiem o jakich VPSach mówisz, ale mój (win 2k8) działał dobrze (jeden pad 6dni temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leży... ciekawe jak długo bo nie mogę sobie pozwolić na taki down VPS'a w środku dnia.

 

Ja również. Powoli dochodzę do wniosku, że bardziej martwi mnie stabilność mojego VPS-a niż to jak przyciągać kolejnych użytkowników do serwisu. Jak bowiem przyciągać kogoś do czegoś, co nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. pady sie zdarzaja wszedzie, przydalaby sie tylko jakas strona z updatem na temat statusu problemu i przyblizonym czasem rozwiazania

 

PS. wydawalo mi sie ze tam jakies zapasowe lacze jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. pady sie zdarzaja wszedzie, przydalaby sie tylko jakas strona z updatem na temat statusu problemu i przyblizonym czasem rozwiazania

 

PS. wydawalo mi sie ze tam jakies zapasowe lacze jest..

 

Pady zdarzają się wszędzie, tylko gdzieniegdzie częściej, a gdzieniegdzie znacznie częściej :-)

 

U mnie ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ruszyło.

 

U mnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu DOWN! wczoraj trwał od ok 11:30 do godz 12. Down efuturo.pl również.

 

Potwierdzam, mój VPS w webh też leży. Mam nadzieję, że ruszy wszystko szybko.

 

Szybciutko wstało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 minutowa przerwa w dostępie do sporego portalu (na dedyku) to trochę nieciekawa sprawa :D

aczkolwiek dziękuję za info via sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj VPS właśnie zdechł i nie ma ochoty n apodniesienie - nawet po SSH zero dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamil: zostawiłem info na GG oraz kilka chwil temu wyjasnienie na mejl w BOK. Sadze ze sprawa bedzie wyjaśniona (ktos sie pospieszyłz blokadą konta o kilka dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×