Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

No niby ok, a jest coś podobnego z nieograniczonym transferem ?

Bo nie stać mnie na dedykowany serwer za 250 m/c, a potrzebuje lepszy serwer....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci nieograniczony transfer... Jeśli do tej pory jakoś jesteś na hostingu współdzielonym, to jaki jest sens stawiania wymagań, które są bezsensowne + deklasyfikują większość ofert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

207 brutto m-c kimsufi, bo pierwszy pakiet to śmiech na sali, możecie może jakiś VPS polecić dość tani i bardzo dużym lub nieograniczonym transferem ?

 

A transfer po to, że moja strona jest bardzo "transfero żerna" :)

 

A czy rps z 4mb/s bo wytrzymał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości - próbował ktoś instalować VMware (OVH ma gotową dystrybucję do wirtualizacji) na najtańszym kimsufi? Daje radę? Cudów się nie spodziewam, ale interesuje mnie jak to wygląda na procesorze bez VT, w dodatku tak mało wydajnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to stawiasz wszystkim piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wiadomo że żaden rodzimy krzak na tym raczej nie będzie się hostował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni idiot** tam szukaja za ten setup, czy juz ktos ojro na zlotowki zle policzyl 17078.78PLN Brutto za sam setup .. No chyba ze wychodza z zalozenia stac cie na taki serwer stac cie na taki setpu cos jak z samochodami stac cie na silink 8 litrowy stac cie na zalewanie go ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak odnaleźć starą ofertę OVH? Mam tam jeden serwer i chciałbym porównać z obecna ofertą.

 

 

może archive.org ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OD jutra wszystkie serwery na kimsufi.pl będą miały opłatę instalacyjna 244zł brutto

 

Wszyscy co zamierzają kupić C-05G zachęcam do zamówienia już dzisiaj bez opłaty setup a wszyscy co chcą kupić i7 niech śpią spokojnie i czekają na "jutro" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

W końcu... może mniej spamu i ataków wyjdzie z tej sieci :)

 

 

Choć mogli by to robić na jakiś zasadach kaucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Ja w dniu wczorajszym otrzymałem i7-2T na którego czekałem ponad 2 tygodnie...

 

Średnio mi się to podoba szczególnie że serwer który teoretycznie powinienem dostać w przeciągu 24h otrzymałem po ponad 2 tyg i jeszcze w dniu w którym opłata instalacyjna spada o połowę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mich@ł jeżeli nie otrzymałeś opłaconej usługi w regulaminowym czasie to nie przysługuje Ci prawo reklamacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian Szczepanik, właśnie naskrobałem do BOK w tej sprawie ponieważ gdybym otrzymał serwer ze 3-4 dni temu to by nie było sprawy ale gdy serwer otrzymuje po ponad 2 tyg w dniu w którym zmniejsza się opłata instalacyjna a serwer teoretycznie powinien być dostępny w przeciągu 1h (strona kimsufi) to trochę jest to dla mnie nie sprawiedliwe.

 

Zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie liczę na cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×