Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Mich@ł, te liczniki dostępnych serwerów na kimsufi i ovh to chłyt marketingowy. Tam siedzi taki krasnoludek i przestawia cyferki co jakiś czas :)

 

Adrian, ovh nie ma wyznaczonych terminów :) jak będzie to bedzie, jak nie to nie. Mój klient na EG SSD czekał chyba 10 dni, BOK na początku twierdził, że czas realizacji to ok 2 dni, jednak po tym terminie zaczeło im się to wydłużać.

 

Patrys, nie do końca się z Tobą zgodze. Może i teraz będzie mniej ataków, ale ovh jak narazie nie może sobie z nimi poradzić, albo po prostu nie chce. Kilka razy dziennie jestem atakowany i skanowany przez ich serwery, i tu ciekawostka, z oferty pro (nsXXXX.ovh.net), a nie z rpsów (rXXXX.ovh.net) czy kimsufi (ksXXXXX.ovh.net). Problem zglaszałem wielokrotnie na pomoc@, noc@, abuse@ovh.net, jednak bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
ka razy dziennie jestem atakowany i skanowany przez ich serwery, i tu ciekawostka, z oferty pro (nsXXXX.ovh.net)

Taki problem powycinać w iptables dane hosty ovh ? ( bo jak by nie było trochę firm stoi w ovh i wypadało by od nich dostać pocztę) A ataki to pewnie polegają na skanowaniu portu 22 nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeważnie na 22 :) ale zdarzyło się też dostać kilka razy flooda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH to bardzo porządna firma :) W nocy napisałem reklamacje do BOK a rano dostałem już odpowiedź :) Dostanę zwrot w postaci punktów skarbonki co jest według mnie uczciwym posunięciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Uczciwy, to jest zwrot na konto, a nie skarbonkę.

Bo zwrot na skarbonkę = kasa dla OVH (no tak w twoim przypadku się to opłaca, bo kupujesz i7, ale mi chodzi o znaczenie słowa :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N3T5kY, jak by mi mieli zwrócić $$$ na konto to było by to gorszym rozwiązaniem dla mnie z uwagi na to że czekałbym znowu na nową fakturę a już czas zliczać powoli koszty za listopad :o

 

Osobiście i tak sporo robie zakupów w OVH więc punkty spokojnie zostaną wykorzystane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek :)' date='03 grudzień 2009 - 23:34' timestamp='1259879699' post='187044]

W Sumie to dobre rozwiązanie przed nieletnimi klientami :)

To nie ma nic do rzeczy :)

 

Jak masz 15 lat nie zapłacisz setupu ? BO ?

 

 

Każdy wolałby go nie płacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytamy...

* : Instalacja serwera jest darmowa w przypadku płatności za rok z góry. W innym wypadku koszt to : 199 PLN netto (243.99PLN brutto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Jak dla mnie, wolę zapłacić setup, a po pół roku kupić lepszy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przeczytałeś to co jest maczkiem napisane? :)

 

Instalacja serwera jest darmowa w przypadku płatności za rok z góry. W innym wypadku koszt to : 199 PLN netto (243.99PLN brutto).

 

w przypadku ovh to chyba sie nie opłaca. Po Nowym roku wymyślą zapewne coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przeczytałeś to co jest maczkiem napisane? ;)

 

w przypadku ovh to chyba sie nie opłaca. Po Nowym roku wymyślą zapewne coś nowego

 

 

Może jeszcze nawet w tym roku oles zrobi "szalejemy" i setup free;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten setup za free to pogłoski czy sprawdzona informacja? Bo nie wiem czy się wstrzymać z kupowaniem czy nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, mam 2 kimsyfy w OVH. I 240 zł opłaty instalacyjnej z czego 100 zł można wyciągnąć przez PP to super cena. Potem tylko 250 zł miesięcznie. Wole tak niż 350 zł miesięcznie bez setupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez te opłaty instalacyjne mają -60% klientów (chyba wiadomo, dlaczego ;) )

 

 

Mają o 60% mniej dzieci, a nie klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne ale przy zakupie wiekszej ilosci serwerow ktora bede potrzebowac 12 miesiecy z gory za 5 serwerow nie wchodzi w gre a instalacja troszke utrudnia ;) ale jakos poradze sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie zmienia faktu ze i tak mniej osób będzie korzystać z oferty OVH,

znając ich polityke w przyszłym roku zlikwidują poraz kolejny setup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, mam 2 kimsyfy w OVH. I 240 zł opłaty instalacyjnej z czego 100 zł można wyciągnąć przez PP to super cena. Potem tylko 250 zł miesięcznie. Wole tak niż 350 zł miesięcznie bez setupa.

 

 

no tak, ale np ja nie mam znajomego, którego mógłbym wpisać przy zamówieniu kimsufi jako polecającego, a 100 zł to 1/2 miesiecznej opłaty q-1t który będę chciał mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że zawsze ktoś z WHT mógłby być tym polecającym ;)

Ja osobiście czekam na zniesienie opłat instalacyjnych, albo chociaż ich zmniejszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne ale przy zakupie wiekszej ilosci serwerow ktora bede potrzebowac 12 miesiecy z gory za 5 serwerow nie wchodzi w gre a instalacja troszke utrudnia :D ale jakos poradze sobie :)

 

Gdy stać Cię na 5 serwerów, opłata za setup akurat nie powininna mieć żadnego znaczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy stać Cię na 5 serwerów, opłata za setup akurat nie powininna mieć żadnego znaczenia ;)

 

 

Zgadza sie i mnie stać zeby za to zapłacić ale wyznaje prostą zasadę ze 1250zl zaoszczędzone = 1250 zl zarobione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phpfan to pisz do mnie, ja biore ile wlezie nawet na 50 serwerów dam ci ;). Teraz jest setup 240 zł więc 70 zł dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×