Skocz do zawartości

Polecane posty

Email milczy od kilkunastu godzin?..

Zdecydowanie za dużo ;)

Napisz jeszcze raz o co chodzi na info[at]masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługi na najwyższym poziomie, fajny kontakt, ale koniecznie trzeba dopracować (napisać do nowa ?) panel.

O ile intuicyjność menu nie jest już takim problemem po tygodniowym korzystaniu o tyle brak kilku podstawowych funkcjonalności potrafi doprowadzić do szewskiej pasji :D

 

głównie doskwiera brak możliwości ustawienia domeny / subdomeny na katalog zagnieżdzony głębiej niż w public_html z poziomu panelu ( w ciagu 24 h załatwiamy to mailowo )

widok listy z katalogami woła o pomstę do nieba, brak sortowania i jakiś mało poręczny scroll na warstwie gdzie mieszczą się 4 katalogi ( ew 5) przy 60 katalogach odnajdywanie danego katalogu staje się sztuką..

 

in plus - zarządzanie domenami, ceny, kontakt, niezawodność (chyba zdarzył się jeden malutki pad przez ostatnie pół roku )

 

polecam i błagam o poprawienie możliwości panelu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z oferty domen Masternetu, ale zauważyłem, że firma pobiera dodatkowe opłaty za płatności online. Ja wiem, że są za to opłaty, ale skoro reklamujemy się jako najtańsza oferta przedłużeń domen to naprawdę warto doliczać te złotóweczki do przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miela awsze możesz wykonać standardowy przelew z banku do banku który nie zawiera tej prowizji pobieranej przez serwis platnosci.pl należący do spółki PayU S.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miela awsze możesz wykonać standardowy przelew z banku do banku który nie zawiera tej prowizji pobieranej przez serwis platnosci.pl należący do spółki PayU S.A.

 

Tak można wykonać przelew standardowy ale jak on dotrze to trzeba czekać i czekać aż aktywujecie domeny.

 

Poza tym chyba firma umarła bo zero kontakt od kilku dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak można wykonać przelew standardowy ale jak on dotrze to trzeba czekać i czekać aż aktywujecie domeny.

Oczywistym jest, iż domeny rejestrowane są po zaksięgowaniu wpłaty i wpłata zrealizowana standardowym przelewm zawsze będzie realizowana dłużej niż za pośrednictwem platnosci.pl

Aby była jasność bo nie chce mi się dłużej tego tłumaczyć, nikt nikogo nie zmusza, Klient ma możliwość opłacenia albo za pomocą platnosci.pl albo zwykłym przelewem.

Mimo, że dosłownie mniej niż 1% Klientów nie jest zadowolona z tej prowizji to ilość transakcji wcale nie zmalała.

 

Poza tym chyba firma umarła bo zero kontakt od kilku dni...
Zlecenia realizowane są każdego dnia (z pominięciem świąt), jeżeli nie otrzymałeś odpowiedzi od kilku dni (bo rozumiem, że kilka dni to więcej niż dwa dni) to jest to zlecenie wymagające więcej czasu lub e-mail nie dotarł do BOK lub został być może przez przypadek pominięty, tak więc możesz przesłać ją ponownie skoro po kilku dniach nie masz odpowiedzi a nie dostałeś informacji, iż zlecenie wymaga czasu.

e-mail -> info@masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Oczywistym jest, iż domeny rejestrowane są po zaksięgowaniu wpłaty i wpłata zrealizowana standardowym przelewm zawsze będzie realizowana dłużej niż za pośrednictwem platnosci.pl

A jak mu się nie chce czekać dłużej, to bluecash.pl

 

Przelew za 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydała by się opcja "portfela" w firmie MasterNet.pl,

ułatwiło by to np. zbiórki kilku osób na opłacenie domeny lub hostingu.

Pomyślcie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta jak i jakość usług jest na bardzo wysokim poziomie, korzystam z usług ponad rok. Natychmiastowej zmiany wymaga panel klienta, który jest do bani. Jeżeli ktoś otworzy opcję dotyczącą serwera i zapyta się mnie gdzie jestem to nie masz pojęcia gdyż strona nie posiada "ścieżki" gdzie jesteś ani jaka opcja jest aktywna (chyba jasno się wyjaśniłem). Ale ja w innej sprawie. Czy firma masternet planuje zakup klienta pocztowego atmail ? i udostępnienie go użytkownikom za free albo za drobna opłatą ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@mr.suchy lifting strony trwa, ścieżka obecnej lokalizacji w panelu jest owszem mało widoczna :)

Jest udostępniony roundcube.

W razie pytań pisz bezpośrednio do supportu firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo trzeba czekać na wydanie kodu authinfo?

 

Kiedy możemy spodziewać się nowej odsłony MasterNET'u? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm przyznam że ja czekałem troszkę ponad 48h po czym nie czekając dłużej (akurat mi się spieszyło) zadzwoniłem bezpośrednio do CS, gdzie kody dostałem od ręki, z tym że sytuacja miała miejsce rok temu. Jest duże prawdopodobieństwo że coś się poprawiło w tym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzymam w MasterNET.pl kilka swoich domen, z całą pewnością każdemu mogę polecić tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar przesiąść się z webh.pl do Was. Oczywiście na serwer PREMIUM. Mało jednak kto pisze o serwerach. Choć mam u nich 2 domeny i jeśli będę zakładał następną to tylko u nich ! Kusząca propozycja dotycząca serwerów ... mimo to jeszcze poczekam, aż skończy mi się usługa u teraźniejszego hostingodawcy - około ponad miesiąc i serwer ... buum ... chyba żeby się już przesiąść :P ? Jak dostanę Ciekawą ofertę to z wielką chęcią ... nawet teraz B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@darex przepraszam ale nie bardzo wiem o otrzymanie jakiej ciekawej ofery masz na myśli.

Serwer PREMIUM przez pierwszy rok tylko 80zł netto, pewnie masz na myśli jeszcze dodatkowe rabaty już w pierwszym roku? bez przesady :P

Uruchom usługę na okres testowy i wszystko będziesz widział na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze .. nie wiem co się dzieje ... ale na 3 serwerze masternet (s3) nie działa .. tzn co jakiś czas .. i to od paru dni .. konto premium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×