Skocz do zawartości

Polecane posty

Opinie o masternet.pl

 

http://www.masternet.pl - konto standard

 

Parametry konta:

Brak reklam !

Konto o pojemności 150 MB na www + 50MB na poczte !;

Obsługa skryptów: php ; cgi ;

Pojemność Bazy Danych MySQL: nieograniczona ! ;

Ilość Baz Danych: nieograniczona ! ;

4 domeny do wyboru ! ;

Dostęp do FTP ;

Cena 5 zł za miesiąc

 

Plusy:

+phpmyadmin

+skrzynka pocztowa

+15 aliasów pocztowych

+rozmiar jednej wiadomości 5 mb

+niegraniczona ilość poddomen (np. http://forum.login.masternet.pl )

 

Minusy:

-płatność przelewem

-czasami server jest wyłączany na 10 min

Ogólna ocena: 8/10

Status:POLECAM

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/172-masternet-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/172-masternet-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34278-dyskusje-masternetpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem serwer premium z darmową domeną, otrzymałem ją już w dniu wpłaty kasy.

Serwer pracuje dobrze, nie zauważyłem jakiś padów.

W panelu bardzo podoba mi się opcja dodawania transferu - jak się kończy czy już po przekroczeniu klikamy parę razy i mamy dodatkowy limit odrazu bez żadnych przelewów czy kontakowania się z firmą, chociaż kontakt i tak jest szybki B)

 

Na obecną chwilę polecam.

 

Zresztą sam fakt tak długiego stażu mówi samo za siebie.

 

PS. ktoś wie czy planują coś na promocję urudzinową jak rok temu? (firma milczy jak na razie na ten temat ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ja coś od siebie dodam mam konto w masternet od około 10 już miesięcy czyli prawie rok i złego słowa tak naprawdę powiedzieć o ich usługach nie mogę. To prawda, że raz na jakiś tam dłuższy czas (raz na miesiąc czy na dwa miesiące) zdarzają się małe krótkie pady ale to są takie max 3 minutowe nic nie szkodzące bo co to jest 3 minuty raz na dwa miesiące? ktoś tu wcześniej poruszył sprawę indexowania w google stron z serwerów masternet, więc może ja coś od siebie napiszę a mianowicie mam na serwerze postawione forum klubu hondy i jeszcze nikt się na nic nie skarżył by były jakieś przerwy w forum czy jakieś problemy ogólnie, Support też sobie bardzo chwalę piszę i niemalże od razu mam odpowiedz i to konkretną bez owijania w bawełne(i tu ogromny plus), co do indexowania moje forum w googlach jest poprawnie zaindexowane o czym prosto można się przekonać (ale reklamować się nie będę :( ), poza forum mam też parę innych witryn i też z nimi nic się nie dzieje ładnie "śmigają". Pozdrawiam i Adrian czymaj ten poziom dalej bo naprawdę jest wart swojej ceny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z masternet.pl korzystam już rok, i mogę potwierdzić pozytywną opinię odnośnie indeksowania stron (poprawne), oraz dobrej i szybkiej pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z masternet.pl korzystam półtora roku i jestem bardzo zadowolona. Za 61 zł brutto rocznie mam 1 GB powierzchni dyskowej i 2 GB transferu, co wystarcza mi z wielką nawiązką.

Mam kilka baz MySQL'owych, też działają ok.

Kiedyś zauważyłam kilka momentów, że serwer nie działał, ale od jakoś tak od początku roku jest już ok.

Kontakt z firmą też jest szybki i konkretny.

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam pod cokolwiek co ma sens. Dzisiaj stracili moją bazę danych od razu wiedziałem że to słaba firma i naszczęście nic dobrego tam nie stawiałem, wysłałem maila około 9 pomimo tego że to wcześniej zauważyłem bo na wszystkich moich stronach nie działają bazy lecz hołubiony adrian wstał dopiero o 13 i wtedy mógł się tym zająć. Oczywiście nic nie zrobił oprócz wysłania maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam pod cokolwiek co ma sens. Dzisiaj stracili moją bazę danych od razu wiedziałem że to słaba firma
No cóż, złośliwość rzeczy martwych.

Słaba firma? taka nie istniałaby ponad 4 lata...

 

i naszczęście nic dobrego tam nie stawiałem, wysłałem maila około 9 pomimo tego że to wcześniej zauważyłem bo na wszystkich moich stronach nie działają bazy lecz hołubiony adrian wstał dopiero o 13 i wtedy mógł się tym zająć. Oczywiście nic nie zrobił oprócz wysłania maila

Tak, spałem sobie słodko i nic nie robiłem do 13, a system plików sam się naprawiał który został uszkodzony nocą przy wykonywaniu backupu który to wg logów został zapoczątkowany właśnie od lokacji Twojej bazy...

 

Tym bardziej zdziwiłbym się gdyby ktoś na koncie za 10zł rocznie stawiał poważną stronę...

 

@scz, w środy nie imprezujemy ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie irytuj się tak. Pewnie adrian miał zabawę w poprzednim dniu :)

 

a tak moim skromnym zdaniem konto za 10zł można porównać z darmowym hostingiem.

Pretensje trzeba mieć Tylko i wyłącznie do siebie.

 

@adrian trzeba trochę się rozluźnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej zdziwiłbym się gdyby ktoś na koncie za 10zł rocznie stawiał poważną stronę...

@scz, w środy nie imprezujemy ;-P

Tu pokazujesz swój profesjonalizm, tak się cenisz to tyle dostałeś, ale naucz się że mogłeś stracić ważne dane klientów, a nie akurat to co ja tam miałem co nie było wpisywane przez użytkowników tylko raz przeze mnie.

 

//Widać co całymi dniami robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karoldz to płać adrianowi 300zł/rok to będzie profesjonalny a jak tutaj konto za 10zł jest to nikt nie będzie się takim czymś przejmować.

 

ile mu płacisz tak on się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu pokazujesz swój profesjonalizm, tak się cenisz to tyle dostałeś, ale naucz się że mogłeś stracić ważne dane klientów, a nie akurat to co ja tam miałem co nie było wpisywane przez użytkowników tylko raz przeze mnie.
Wszelkie profesjonalizm zawsze zwalany jest na firmy.

 

//Widać co całymi dniami robisz

Napiszę prościej: Nie, nie imprezowaliśmy wczoraj i nie spałem sobie słodko do 13..., ale skoro inni wiedzą lepiej to cóż, odpisywał na takie posty nie będę bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karoldz jeżeli coś źle Ty zrobiłeś to to twoja wina w końcu cały serwer baz nie stracił Tylko Ty? wniosek? Utrata z winy użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie, że osobiście wklepałem w konsoli rm -rf bazy...

 

Kolejny dowód na to, iż musimy szybciej przejść na wyższe ceny i kierować się do innych odpowiednich Klientów których i tak mamy już bardzo dużo.

Nie ma coś męczyć z tanim hostingiem i danymi użytkownikami przez dłuższe lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę prościej: Nie, nie imprezowaliśmy wczoraj i nie spałem sobie słodko do 13..., ale skoro inni wiedzą lepiej to cóż, odpisywał na takie posty nie będę bo po co?

 

Jeśli nie widzisz problemu to tylko ci zazdroszczę, jedni imprezują a inni całymi dniami klepią na forum żeby znależć klienta za 10zł, nie podejrzewałem cię o imprezowanie ale o łapaniu jeleni na forach.

 

Karoldz jeżeli coś źle Ty zrobiłeś to to twoja wina w końcu cały serwer baz nie stracił Tylko Ty? wniosek? Utrata z winy użytkownika.

O co ci chodzi przecież sam adrian napisał że coś się spieprzyło płaci ci za pieprzenie głupot na forach.

 

@Adrian

Nikt nie kupi tego za większe pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie widzisz problemu to tylko ci zazdroszczę, jedni imprezują a inni całymi dniami klepią na forum żeby znależć klienta za 10zł, nie podejrzewałem cię o imprezowanie ale o łapaniu jeleni na forach.

Zaraz będzie, że co dziennie spamuje fora z dziesiątkami ofert na raz...

 

O co ci chodzi przecież sam adrian napisał że coś się spieprzyło płaci ci za pieprzenie głupot na forach.
znowu osoby trzecie wiedzą lepiej niż samo źródło.

 

@Adrian

Nikt nie kupi tego za większe pieniądze

I o to chodzi, aby dani użytkownicy nie kupowali bo ich po prostu nie będzie stać, a co za tym idzie... (na pewno każdy się domyśli)

 

Kończę gdyż nie ma sensu dalej tego ciągnąć bo i tak wiadomo jak się to skończy.

 

PS. Każdy normalny Klient wie, iż jeżeli nie jest zadowolony z usług danej firmy to po prostu składa reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę się nie irytować sam adrian napisał że zaraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Każdy normalny Klient wie, iż jeżeli nie jest zadowolony z usług danej firmy to po prostu składa reklamację.

 

Bo ma do tego prawo, a oczernić firmę wklepaniem kilku bzdurnych postów (co i tak nie jest miarodajne) jest łatwiej niż poczytać i dokształcić się odpowiednio ... aby zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości coś załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie wciskaj ciemnoty bo nie chodzi o cenę, wiesz dobrze co tam się znajduje (nic ważnego jakieś 3 strony bez znaczenia) ale zniszczyłeś bazę to świadczy o tobie. I skończ insynuować że mam 9 lat i nie kupiłem sobie przez tydzień jednego loda dziennie aby uzbierać na ten twój hosting i teraz żałuje z całego serca.

 

Bo ma do tego prawo, a oczernić firmę wklepaniem kilku bzdurnych postów (co i tak nie jest miarodajne) jest łatwiej niż poczytać i dokształcić się odpowiednio ... aby zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami przyzwoitości coś załatwić.

O czym ty piszesz opisuje swoją sytuacje w firmie jest to forum i nie jest tak że parę firm jest wybranych że ich nie można, ale może wy nie widzicie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zniszczyłeś bazę to świadczy o tobie.
Tak, od czasu do czasu osobiście i specjalnie niszczę i kasuje dane użytkowników... zaczynamy wyolbrzymiać.

 

Oczekujemy na złożenie reklamacji, a nie tylko wypisywanie na forum gdyż taka jest procedura, lecz tego oczywiście nikomu nie trzeba przypominać.

 

END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku nie wciskaj ciemnoty bo nie chodzi o cenę, wiesz dobrze co tam się znajduje (nic ważnego jakieś 3 strony bez znaczenia) ale zniszczyłeś bazę to świadczy o tobie. I skończ insynuować że mam 9 lat i nie kupiłem sobie przez tydzień jednego loda dziennie aby uzbierać na ten twój hosting i teraz żałuje z całego serca.

 

 

O czym ty piszesz opisuje swoją sytuacje w firmie jest to forum i nie jest tak że parę firm jest wybranych że ich nie można, ale może wy nie widzicie problemu

 

Nie napisałem, że dobrze że ci znikła baza, bo oczywiście nie powinno tak się stać.

Ale czytając Twoje posty można wyjść z założenia, że starasz się obrazić Adriana tekstami o spamowaniu, imprezowaniu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ehhh aż żal czytać co tu ludzie piszą :) zaraz będzie "straciłem miljony" (tak specjalnie przez "j")

 

Zawsze mogłeś kupić dedyka za 300zł tam nikt twojej bazy nie skasuje... a Adrian ma rację ludzie nie wiedzą co kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jesteś śmieszny zachwile przyjdzie moderator i usunie te posty bo na masternet nie można nic powiedzieć, do twojej wiadomości mam więcej kont hostingowych niż ty nie bój się o to nie licząc jednego serwera dedykowanego lecz w masternet miałem 3 stronki zapleczowe, ale to już jest przegięcie niszczenie baz i robienie z klienta idiotę gratuluje

Edytowano przez BOSS
Moderator przyjdzie i usunie posty ale nie dlatego że Masternet.pl jest nietykalny ale z powodu Twojego języka i użytych wyzwisk !!! WARN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×