Skocz do zawartości

mr.suchy

Użytkownicy
 • Zawartość

  55
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O mr.suchy

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  PSoft
 • Imię
  Przemysław
 • Nazwisko
  Suszek

Metody kontaktu

 • GG
  2495333

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gliwice

Ostatnio na profilu byli

5952 wyświetleń profilu
 1. Reseller a RODO

  Podpinam się do tematu.
 2. [dyskusje] Hitme.pl

  Wysłałem numer zgłoszeń na email, FB i sms. Pomijam już oficjalne kanał - support.
 3. [dyskusje] Hitme.pl

  Cześć, Czy tylko ja czekam na rozwiązanie zgłoszeń w tej firmie ponad 14 dni roboczych ? Pisze na FB, cisza (raz odpisali), pisze email =>tworzy sie zgłoszenie w systemie, w którym nie odpowiadają. Błędne koło...
 4. strace -o /tmp/output -f -r -s4096 -p 27335 27335 4.148264 clock_gettime(CLOCK_MONOTONIC, {95181, 595105260}) = 0 27335 12.533737 clock_gettime(CLOCK_MONOTONIC, {95194, 319473846}) = 0 27335 21.093916 --- SIGQUIT {si_signo=SIGQUIT, si_code=SI_USER, si_pid=26905, si_uid=0} --- Czy ktoś jest w stanie powiedzieć co to są za operacje oraz jak zmniejszyć czas ich wykonywania ?
 5. Cześć, Mam nadzieje że wybrałem dobry dział. Pytanie jest proste ale nie wiem czy taka też jest odpowiedź. Jak z poziomu VPS (ssh) mogę zbadać obciążenie serwera przez konkretna stroną. Jak sprawdzam czas ładowania strony to widzę że ponad 2s to wait - czas, w którym serwer generuje stronę. Jak sprawdzić co wówczas robi co mu tyle zajmuje czasu ? Pozdrawiam
 6. Przesiadka z konta reseller na VPS

  Powoli zbliżam się do granicy dostępnych punktów CPU na miesiąc. Dlatego zadaje takie a nie inne pytania. Spróbuje się dzisiaj pobawić DKIM na mojej wirtualce.
 7. Przesiadka z konta reseller na VPS

  Z poczty jestem zadowolony. Co masz na myśli mówiąc problem z konfiguracja wysyłania ? Nie czytałem jeszcze żadnego artykułu o tym.
 8. Przesiadka z konta reseller na VPS

  Powiem tak. Obecnie też na tym nie zarabiam. Aktualnie przeglądam jakie są darmowe "Cpanel" ale nie mogę znaleźć żadnego systemu do weryfikacji obciążenia poszczególnych stron, skryptów ?
 9. Cześć, Posiadam konto reseller w firmię prohost.pl. Złego słowa nie mogę o tej firmię powiedzieć. Obecnie korzystam z oferty, w której mam 20GB dysku. Nie mogę podać odnośnika do ofery ponieważ obecnie nie sprzedają kont reseller. Zastanawiam się nad zakupem VPS ponieważ widzę że reseller jest droższy. W domu na codzień korzystam z Linuxa Mint więc konsola mi nie straszna (teoretycznie). Obecnie posiadam 6 klientów, którzy korzystają z Wordpress, jeden sklep na Prestashop oraz z email (pop3). Budżet to około 700,00 zł brutto. Obecnie płacę około 490,00 zł. 1. Jak sprawdzić jakie obciążenie generują moje strony ? Żeby zweryfikować jakiego VPS potrzbuje (pamięć, ram). Obecnie prohost liczy jakieś punkty CPU ale jak to ma się do rzeczywistości ? 2. Znacie poradniki jak skonfigurować VPS ? http://notatnik.mekk.waw.pl/archives/60-Konfigurujemy_VPS_-_czesc_1,_przygotowanie.html znalazłem coś takiego. 3. Czy wynajmując VPS firma jest (po przesiadce) w stanie sprawdzić czy wszystko skonfigurowalem dobrze ? czy nikt sie nie włamię albo coś ?:-) Pozdrawiam
 10. Konto reseller w ProHost

  Parametry nie są aż tak ważne ponieważ na początek mogę kupić najmniejszy pakiet a za miesiąc przejść na najwyższy jeżeli będzie taka potrzeba. Większość firm oferuje podobne parametry. To czego nie widać w ofercie to jakość usług i pomocy technicznej i w tym kontekście pytam. Pozdrawiam
 11. Cześć, Panowie szybkie pytanie. Obecnie korzystam z hostingu u ww. firmy i wszystko działa bez problemu. Zastanawiam się nad wykupieniem usługi reseller ale wole zapytać czy ktoś korzysta i jaką ma opinię ? Pozdrawiam PS. Oferty proszę kierować konkretne np. co Państwo oferują a nie ma w ProHost.
 12. opinie masternet.pl

  Cześć, w zeszłym roku miałem podobnie, jak korzystałem z RoundCube w Masternet.pl. Wprowadziłem login, hasło, zalogowałem się i po dosłownie 30 sekundach (różnie) gubiła się sesja. Z drugiej strony, były dni że śmigało idealnie. Sprawę zgłosiłem do BOK i na tym się skończyło. Nie miało to nic wspólnego z moim internetem bo problem występował także jak łączyłem się z pracy. Pozdr.
 13. opinie masternet.pl

  Powiedz to ludziom, którzy mają na tych serwerach strony firmowe. Chodzi mi o jedną rzecz, jeżeli ktoś zarabia na swojej stronie (mała firma, przedsiębiorstwo) to chyba powinni dostać info żeby podegrali sobie stronę tj. wrzucili index.php, czy html. Wchodzi klient na stronę i nie widzi firmy, której szukał a właściciel firmy nawet o tym nie wie bo nie został o tym poinformowany. Nie każdy loguje się do panelu co 30 min. Polecam usługi firmy masternet, w programie partnerskim mam trochę $ i teraz jak rozmawiam z ludźmi, którzy mają tam strony firmowe (przeszli z home.pl) co mam im powiedzieć ? * nie mogli się dodzwonić do masternetu, * nie zostali poinformowani gdyby nie inne forum to bym o tym także nie widział. Tyle w temacie Pozdr.
 14. opinie masternet.pl

  A co mam napisać ? wchodzę do panelu i dowiaduje się że są ataki (nie można wysłać email ?) wchodzę dzisiaj aby mieć kontakt ze swoją firmą hostingową i brak komunikatu. Turcy włamali się do panelu klienta ? Panie Adrianie, będzie jakieś info do klientów na temat wczorajszego problemu? Bo może warto żeby każdy zainteresował się czy np. plugin do WP nie posiada luk ?
 15. opinie masternet.pl

  Niech mi ktoś odpowie na pytanie, dlaczego Panowie z (Master)netu usunęli informację o awarii z panelu klienta ???
×