Skocz do zawartości

Polecane posty

Zarowno w jednej jak i drugiej sytuacji nie ma nic zlego. Co innego, gdy masz serwer strony glownej w szara.net (dell w pl) a klientow upychasz w ovh (pc we francji), a tak ponoc robi jedna znana u nas firma na literke "n".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz patrząc na to widać uptime wysoki itd.

 

Raczej jeżeli mam inne zdanie ty masz inne zdanie to taka rozmowa nie ma zbytnio sensu.

 

A jeżeli masternet czy ta firma na literkę n tak robi powinna być informacja o tym inaczej może się ktoś poczuć oszukany.

 

W końcu to ze serwer masternetu jest w hetzner nie jest złe. To że strony klientów w Polsce też nie. ale czasami ktoś potrzebuje akurat np ip niemieckiego wtedy może poczuć trochę dziwnie mając IP polskie i będąc w Polskim DC.

 

 

Poza tym wiem co to za firma na literkę "n"

 

Co do tej firmy to zobacz za pewne w szara.net mają dobry uptime ten kto wchodzi widzi jak to działa jaki uptime itd. potem kupuje konto ma konto w OVH gdzie uptime również niczego sobie ale jak ktoś się zna może poczuć wiadomo jak... bo myślał pewnie że konto będzie miał też w szara.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona firmowa MasterNET.pl oraz serwery Klientów zlokalizowane są w tej samej serwerowni..

Potencjalny Klient który jest na prawdę zainteresowany zakupem usługi, kontaktuje się z firmą i uruchamia serwer na okres testowy.

 

Koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne. Ktoś mi pisał że klientów są w Polsce?
Proponuje opierać się na informacjach zaczerpniętych u źródła a nie "od kogoś" gdyż widocznie nie do końca są one prawidłowe.

Naturalnie nie zaprzeczam, iż w przyszłości lokalizacja się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanie odnośnie domen:

1. Czy można kupić sama domenę bez hostingu i czy wtedy rejestracja wynosi 12 PLN tak jak pisze na glownej?

2. Czy wysyłacie kupę papierków pocztą tradycyjną standardowo? np. faktury itp.

3. Czy jest opcja prywatności danych, ukrywania danych w whois ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,

mam pytanie odnośnie domen:

1. Czy można kupić sama domenę bez hostingu i czy wtedy rejestracja wynosi 12 PLN tak jak pisze na glownej?

2. Czy wysyłacie kupę papierków pocztą tradycyjną standardowo? np. faktury itp.

3. Czy jest opcja prywatności danych, ukrywania danych w whois ?

 

To się nadaje do działu najciekawsze opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Taifun informacje poszły na maila.

 

Jest to dział z opiniami a nie pytaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie jednocześnie dwie domeny (net.pl i .pl). Jedna rzecz mnie trochę denerwuje ze pojawiają się dwie faktury jakby nie można tego było zrobić w jednej ;)

Mały szczegół ale wkurza no chyba że względów prawnych itd. nie da się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem właśnie jednocześnie dwie domeny (net.pl i .pl). Jedna rzecz mnie trochę denerwuje ze pojawiają się dwie faktury jakby nie można tego było zrobić w jednej ;)

Mały szczegół ale wkurza no chyba że względów prawnych itd. nie da się inaczej.

Obecnie każda zamawiana usługa posiada własną fakturę pro-forma oddzielnie.

W Liście kanałów płatności jest generowanie druku wpłaty na którym generowany jest wspólny tytuł przelewu dla wszystkich usług (po wcześniejszym zaznaczeniu nr faktur które opłacamy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogę zrobić jeden przelew z konta bankowego (jako przelew bankowy a nie za pomocą kanałów płatności)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mogę zrobić jeden przelew z konta bankowego (jako przelew bankowy a nie za pomocą kanałów płatności)?
Można właśnie za pomocą wyboru opcji płatności "Wpłata gotówkowa" co spowoduje wygenerowanie na druku wpłaty wspólnego tytułu płatności za dane usługi.

 

PS. to nie BOK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich Uzytkowników forum WHT przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny: " WHT " uprawniający do dodatkowego rabatu w wysokości 10% przy rejestracji dowolnego serwera wirtualnego z oferty firmy MasterNET.pl

Kod łączy się z pozostałymi promocjami przy rejestracji serwera.

Data ważności: do odwołania.

 

Zyskaj rabat nawet do 40% ceny bez zobowiązań!

 

Spory czas temu dodana została obsługa IMAP, jako jedna z nielicznych firm publikujemy jawnie oraz wyraźnie parametry bezpieczeństwa funkcjonalności serwerów wirtualnych.

 

Zapraszamy wszystkich do testowania naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o domeny.

 

Śmiało polecam ! Rejestracja konta, opcja w panelu "hurtowa rejestracja domen", płatność via mTransfer i domeny zakupione w 3 minuty. Godne podziwu =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż można tutaj napisać...

Jak domeny to tylko w MasterNET.pl!

 

Szczerze polecam!

Szybko, miło, czytelnie i profesjonalnie!

 

Cieszę się że jestem ich klientem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Serwery działają szybko aczkolwiek mogłyby chodzić ciut szybciej :)

 

Awarii ostatnio żądnych nie zauważyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam serwer 2 domeny i jestem zadowolony. Szybka rejestracja etc...

 

Szybkie odpowiedzi admina choć nie zawsze potrafią rozwiązać problem :)

Sytuacja dotyczy s2. Nie można trzymać plików w folderze "php" dlaczego?? bo nie otrzymasz dostępu do nich z zewnątrz :)

 

Opinia jednak pomimo tego pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w masternet kilka domen i naprawdę, mogę polecić tą firmę jako rzetelnego partnera. Pracownicy masternet zawsze wykazują się pełnym profesjonalizmem i szybko reagują. Nawet w sumie błahą sprawę, jak transfer domeny, rozpoczęli dla mnie w święta. Mają naprawdę świetny kontakt. Zawsze miło i konkretnie. Do tego konkurencyjne ceny.

Dziękuję, pozdrawiam, polecam :rolleyes:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xorg przerwa techniczna całego serwisu platnosci.pl którą doświadczył każdy korzystający z platnosci.pl - była informacja w panelu Klienta.

Jest to prowizja pobierana przez platnosci.pl za obsługę każdej transakcji w zależności od kwoty - informacja w panelu Klienta w aktualnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×