Skocz do zawartości

Polecane posty

@DawPi, zapomniałeś, iż sam w ogóle się nie podpisałeś w przesłanej odpowiedzi wiadomości prasowej.

Kolega Tomasz nie jest od PR, nie wiem w ogóle na jakiej podstawie to wnioskowałeś.

Zasady są jasne i klarowne.

Szkoda mojego czasu na komentowanie takich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry jesteś. :lol:

 

Szkoda mojego czasu na komentowanie takich postów.

I vice versa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwracanie się per Pan na forum jest imho śmieszne.

 

A imho to podstawa kultury, szczególnie na linii dostawca - klient, bo chyba nie jest to forum tylko dla nastolatków. Chyba że oczywiście w realu też walą do siebie na Ty. Ja w każdym razie wolę profesjonalne, kulturalne stosunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE forum to forum. Tutaj raczej każdy do każdego mówi per Ty. Czasami to trochę nawet śmiesznie wychodzi, gdzie piszę z osobą na forum na TY a 5 minut później koresponduje z nią jako firmą via mail per Pan ;-) Forum to nie jest oficjalny support firmy.

 

Natomiast teksty w stylu "Szkoda mojego czasu na komentowanie takich postów", gdy osoba zwraca uwagę na dość istotny problem mnie osobiście kuje w oczy. W firmie masternet jednak trzeba się pogodzić z taką "kulturą".

 

BTW nie wiem czy to jest zgodne z prawem aby klient musiał być jednocześnie odbiorcą wiadomości marketingowych... W końcu po coś wyraża się zgodę na dodanie do newslettera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

@athbus dobrze prawi. Tradycja w necie jest taka, a nie inna i nie ma nic złego w formie ty na forum. Można tak skonstruować wypowiedź aby nawet taki ortodoksyjny odbiorca jak ty nie poczuł się urażony. Reszty nie komentuje bo jakakolwiek forma wypowiedzi o konkurencyjnych firmach chcąc-niechcąc od razu jest atakiem :/ więc spuentuje: jaki koń jest każdy widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

athbus, nrm - W sieci są różne tradycje, w zależności od danej społeczności. To, że akurat Wy nie znacie innej to nie znaczy, że takiej nie ma. Nie każde forum jest zdominowane przez studentów lub nastolatków. W sytuacji biznesowej forma Pan/Pani jest naturalna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Chlorofil W sytuacji biznesowej przedstawianie siebie z nicka, a nie z imienia i nazwiska jest nienaturalne. Also, odpuść sobie te złote myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katastrofa! Proszę się już 3 tygodnie o kod authinfo, dostaję bezsensowne odpowiedzi. Robię wszystko według ich poleceń wysłałem już 3 albo 4 mejle z prośbą o kod i lipa.

Nie otrzymuję odpowiedzi na autoryzowany adres e-mail. Kiedy spytałem co jest grane dowiedziałem się, że nie zastosowałem się do instrukcji, której nie otrzymałem.

Kiedy im to napisałem dostałem tę samą odpowiedź, że nie zastosowałem się do instrukcji...

 

Naprawdę katastrofa. Przed sprzedażą swojej domeny spytałem czy nie będzie problemu z cesją. Zawdzięczali, że da się to zrobić online, a jak przyszło co do czego, to na każdym kroku problem. Nie polecam nikomu. Według mnie nieprofesjonalna firma.

 

Same odpowiedzi, które otrzymuję na e-mail wyglądają na pisane przez dziecko z podstawówki.

 

Brak polskich znaków, słabo z interpunkcją, odpowiedzi jednozdaniowe, po których trzeba pytać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do hrd, ja tak zrobiłem, kiedy kończyłem współpracę z nimi. Na drugi dzień HRD podeśle Ci kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do hrd, ja tak zrobiłem, kiedy kończyłem współpracę z nimi. Na drugi dzień HRD podeśle Ci kody.

 

Dzięki za odp :)

 

Napisałem już do nich wcześniej, a oto odp:

 

 

Witam,

 

 

 

Proszę u naszego Partnera – Masternet.pl przeprowadzić cesję domeny.

 

 

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Łukasz Buławka

 

 

 

Consulting Service - Robert Siebielski

 

tel. +48.22 853 88 86

 

fax.+48.22 853 88 85

 

kom. +48.500 600 555

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prościej, poproś o kod authinfo przetransferujesz sobie szybciutko gdzie indziej i zrobisz już cesje u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prościej, poproś o kod authinfo przetransferujesz sobie szybciutko gdzie indziej i zrobisz już cesje u kogoś innego.

 

Tak też mam zamiar zrobić, dlatego prosiłem się o ten kod, by przenieść się do AM :)

Wysłałem teraz wiadomość do HRD, zobaczymy co odpiszą, mam nadzieję, że nie będą stwarzać.

Najgorsze jest to, że przez MasterNet muszę się tłumaczyć ja, oraz wychodzić na pajaca, ale cóż. Niektórzy mają to gdzieś.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szanowny @Kolopik

Tak się składa, iż doskonale znam opisywaną przez Ciebie sprawę, tak więc:

- na początku kontaktowałeś się o kod z innego adresu niz autoryzowany dla domeny o czym później przepraszałeś.

- w między czasie różne zlecenia w tym przeniesienie domeny na inne konto Klienta.

- 10 lipca, 15:31 pierwsza prośba przesłana z autoryzowanego adresu e-mail aby przenieść domenę na inne konto, zrealizowano następnego dnia

- o kod authinfo otrzymaliśmy prośbę pierwszy raz z autoryzowanego adresu 20 lipca 07:35, udzielenie odpowiedzi: ten sam dzień 12:03 (wg logów serwera pocztym wiadomość została dostarczona do zewnętrznego serwera poczty)

- zapytanie o kod z innego adresu, iż rzekomo 3 razy wysłałeś wiadomość na które nie otrzymałeś odpowiedzi chociaż wyraźnie napisałeś, iż zastosowałeś się do instrukcji (wg powyższego punktu wiadomość została odesłana).

- prośba od supportu abyś przesłał forward wysłanej wiadomości zgodnie z intrukcją na adres rejestru, Twoja odpowiedź: iż nie wiesz co to forward oraz że nie otrzymałeś żadnej instrukcji tylko wiadomość aby skontktować się z autoryzowanego adresu Abonenta domeny z info@masternet.pl, Tu już było wiadomo, iż albo instrukcja odesłana z naszej strony na autoryzowany adres e-mail Abonenta domeny została przez Twój serwer pocztowy uznana jako spam lub wycięta.

- wczotaj 15:46 na Twoją prośbę z innego adresu e-mail, ponownie z naszej strony wysłana została wiadomość na adres e-mail Abonenta domeny z instrukcją, z naszej strony odp: wiadomość ponownie przesłana parę sekund temu na autoryzowany adres e-mail Abonenta domeny.

Jeżeli nadal na prawdę jej nie masz to powinieneś skontaktować sie z administratorem posiadanego serwera poczty celem weryfikacji logów co dzieje się z przychodzącymi wiadomościami, my w logach mamy wyraźną informację, iż wiadomości były odbierane przez Twój serwer poczty.

 

Z chęcią poznam całe treść wiadomości w której zostałeś zapewniony, iż cesję domeny dokonasz online (z wyjątkiem .eu) jak i również wiadomości rzekomo pisane przez "dziecko z podstawówki", bez polskich znaków.

Nazywanie ludzi dużo starszych od siebie dzieciakami? bez komentarza.

Z drugiej strony nie dziwie sie takiej a nie innej zawartości merytorycznej Twojego postu patrząc na Twoj profil gdzie masz wpisane dane firmy mimo wszystko konkurencji.

 

Czekam na te informację.

Edytowano przez MasterNET.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie posiadam już wszystkich wiadomości, ale wklejam tutaj tą:

 

Witam

 

Cesja domen realizowana jest na podstawie wniosku zmiany danych Abonenta domeny internetowej dostępnego w panelu Klienta - Dane Abonenta.

 

Po realizacji cesji, wniosek jest przechowywany przez rejestratora w celach ew. dowodów formalnego przekazania praw do domeny.

 

Pozdrawiam

 

Tomasz.

 

 

Najpierw miała być cesja online na podane dane w mejlu, odp:

 

 

 

Witam ponownie

 

Informuje, iż Abonent domeny otrzymał już informację o przeniesieniu usługi.

 

Pozdrawiam

 

Tomasz.

 

 

No i nie dostał.

 

 

Niedawno zaś wysłałem do Was:

 

Wiadomość wysłana ponownie parę sekund temu.

 

Dnia środa, 10 sierpnia 2011 o 15:43:56 napisałeś:

 

> Witam, ale niestety nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi na autoryzowany

 

> adres e-mail.

 

> Co w takim razie robić ?

 

>

 

> W dniu 2011-08-10 15:40, MasterNET.pl - Biuro Obsługi Klienta pisze:

 

> > Wg posiadanych informacji z rejestru domen, Abonent nie zastosował sie

 

> > do otrzymanej instrukcji.

 

> >

 

> > Pozdrawiam

 

> >

 

> > Tomasz.

 

 

 

Mądre...

 

Postaram się znaleźć wszystkie wiadomości :)

 

 

 

 

Szanowny Adrianie, po pierwsze nie z TOBĄ pisałem, tylko z jakimś Tomaszem.

Po drugie, pierwsza wiadomość, którą do was wysłałem z pytaniem o cesję online została wysłana już 04.07.2011.

Po trzecie, nie sprzedaję domen! Poza tym to, że trzymam z konkurencją, to już nie mogę o was złego słowa napisać? Dobrze wiem, że to najlepsza wymówka, że próbuję zniszczyć konkurencję.

Nie nazwałem nikogo dzieckiem, tylko poziom wiadomości wysłanych do mnie. Spojrzyj na ostatni cytat, przecież to śmiechu warte (yyy..).

 

Jeśli domena jest na moim koncie w Masternet to chyba mam prawo dowiedzieć się co się z nią dzieje, prawda? Dane kontaktowe były tylko inne.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety nie posiadam już wszystkich wiadomości, ale wklejam tutaj tą:

 

Najpierw miała być cesja online na podane dane w mejlu, odp:

 

 

No i nie dostał.

 

 

Niedawno zaś wysłałem do Was:

 

Mądre...

 

Postaram się znaleźć wszystkie wiadomości :)

 

 

 

Kwestję otrzymywanych wiadomości z supportu rzekomo pisane przez dziecko z podstawówki bez polskich znaków, każdy sam może ocenić na powyższym przykładzie wyrywkowych wiadomości.

Zapewniam, iż żaden Klient nigdy nie otrzymał informacji, iż cesja domen realizowana jest online.

I tu ewidentnie widać, iż pomyliłeś dwie sprawy:

- samo przeniesienie domeny do innego konta Klienta co zostało zrealizowane o czym też otrzymałeś informację oraz Abonent domeny dokładnie: 11 Jul 2011 16:00:47 (jeżeli mimo wszystko twierdzisz, iż nic nie dostał to tylko i wyłącznie potwierdza to co pisałem pod koniec poprzedniego postu odnośnie Twojego serwera poczty).

- wykonanie formalnej cesji na podstawie stosownego wniosku.

Kompletnie nie wiem co widzisz "mądrego" w informacji przekazanej przez support po tym jak stwierdziłeś że nie otrzymałeś instrukcji (kolejne potwierdzenie problemów z Twoim serwerem poczty) po czym support abyś nie miał jakiś wątpliwości i wiedział kiedy dokładnie wiadomość została przez nas wysłana i w logach takie informacje są, a dokładniej: 10 Aug 2011 15:45:58 z treścią: Kopia wiadomości w załączniku.

 

EDIT:

Prześlij mi proszę na PW tę wiadomość z 4 lipca ponieważ żadnej takowej nie widzę, natomiast jest w sprawie samego przeniesiena domeny na inne konto:

- 08 Jul 2011 19:44:08: z innego adresu niż autoryzowany.

- 10 Jul 2011 15:28:19: z prawidłowego adresu i zlecenie wykonane.

 

Za pomocą naszego formularza kontaktowego zapytałeś jak wykonać cesję i otrzymałeś dokładnie taką odp:

Cesja domen realizowana jest na podstawie wniosku zmiany danych Abonenta domeny internetowej dostępnego w panelu Klienta - Dane Abonenta.

Po realizacji cesji, wniosek jest przechowywany przez rejestratora w celach ew. dowodów formalnego przekazania praw do domeny.

Nigdzie nie ma informacji o możliwości wykonania cesji online.

Następnie pisałeś w sprawie samego przeniesienia usług na inne konto Klienta.

 

Oczywiście każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje z jego domeną pod warunkiem, iż kontaktuje się z autoryzowanego adresu e-mail Abonenta domeny.

Kolega Tomasz udziela odpowiedzi w supporcie i nie jest uprawniony do wypowiadania się na forach publicznych odnośnie firmy.

 

Firma MasterNET.pl odpowiadała na każdą wiadomość, wszystko jest w logach.

Z mojej strony to wszystko.

Edytowano przez MasterNET.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestję otrzymywanych wiadomości z supportu rzekomo pisane przez dziecko z podstawówki bez polskich znaków, każdy sam może ocenić na powyższym przykładzie wyrywkowych wiadomości.

Zapewniam, iż żaden Klient nigdy nie otrzymał informacji, iż cesja domen realizowana jest online.

I tu ewidentnie widać, iż pomyliłeś dwie sprawy:

- samo przeniesienie domeny do innego konta Klienta co zostało zrealizowane o czym też otrzymałeś informację oraz Abonent domeny dokładnie: 11 Jul 2011 16:00:47 (jeżeli mimo wszystko twierdzisz, iż nic nie dostał to tylko i wyłącznie potwierdza to co pisałem pod koniec poprzedniego postu odnośnie Twojego serwera poczty).

- wykonanie formalnej cesji na podstawie stosownego wniosku.

Kompletnie nie wiem co widzisz "mądrego" w informacji przekazanej przez support po tym jak stwierdziłeś że nie otrzymałeś instrukcji (kolejne potwierdzenie problemów z Twoim serwerem poczty) po czym support abyś nie miał jakiś wątpliwości i wiedział kiedy dokładnie wiadomość została przez nas wysłana i w logach takie informacje są, a dokładniej: 10 Aug 2011 15:45:58 z treścią: Kopia wiadomości w załączniku.

 

Firma MasterNET.pl odpowiadała na każdą wiadomość, wszystko jest w logach.

Z mojej strony to wszystko.

:P

Pytałem czy da się cesję machnąć online, no i otrzymałem taką odpowiedź.

 

 

Witam

 

Cesja domen realizowana jest na podstawie wniosku zmiany danych Abonenta domeny internetowej dostępnego w panelu Klienta - Dane Abonenta.

 

Po realizacji cesji, wniosek jest przechowywany przez rejestratora w celach ew. dowodów formalnego przekazania praw do domeny.

 

Pozdrawiam

 

Tomasz.

 

Dnia środa, 6 lipca 2011 o 14:08:13 napisałeś:

 

> Kopia treści wysłanego zapytania ze strony www.masternet.pl dnia

 

> 2011-07-06, 14:08:13 Od: Kacper Dmochowski, kacper@cenzurrra.pl,

 

> Treść: Witam, chciałbym dokonać cesji domeny zarejestrowanej u Państwa. W

 

> jaki sposób mogę tego dokonać? Osoba, która kupiła ode mnie domenę chce

 

> zostać w Masternet - da się to zrobić Online?

 

>

 

> Pozdrawiam,

 

> Kacper Dmochowski

 

 

-- Pozdrawiam, Kacper Dmochowski

Cesja domen realizowana jest na podstawie wniosku zmiany danych Abonenta domeny internetowej dostępnego w panelu Klienta - Dane Abonenta.

 

Dane Abonenta - czyli funkcja w panelu, gdzie mogę zmienić swoje dane. Rozumiem to tak: zmieniam dane, hrd otrzymuje info, że wykonuję cesję, następnie ją realizuje i domena wędruje do Jana Kowalskiego.

 

 

Następnie pisałeś w sprawie samego przeniesienia usług na inne konto Klienta.

 

Ja pisałem o cesji.

 

 

 

Witam ponownie

 

Osoba powinna zarejestrować się na stronie www.masternet.pl ale nie przekazująca lecz przejmująca domenę.

 

Po otrzymaniu wniosku cesji przez MasterNET.pl domena zostanie przekazana do nowego konta, gdy to konto Klienta wcześniej zostanie utworzone.

 

Pozdrawiam

 

Tomasz.

 

 

 

Cały czas pisaliśmy o cesji.

 

 

Co do tego wniosku, to nie zauważyłem, przepraszam, ale ja myślałem o cesji online, nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi.

Po otrzymaniu powyższej wiadomości podałem dane, na które chciałem przepisać domenę, a wy nagle piszcie mi o zwykłym przeniesieniu usługi. Było to nieporozumienie obu stron, ale temat dotyczy wciąż kodu authinfo, którego nie mogę się doprosić. Z pocztą nie mam problemów. Napisałem do HRD prośbę o authinfo i po 5 minutach otrzymałem odpowiedź, że do 24h otrzymam kod na e-mail. Poczta się naprawiła ? Nie wnikam...

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kolopik proszę Cię.

"...na podstawie wniosku zmiany danych Abonenta domeny internetowej dostępnego w panelu Klienta - Dane Abonenta."...

W powyższej lokalizacji panelu są wyraźnie oddzielone sprawy nawet podkreślone i w osobnych tabelkach:

- Dane Abonenta konta Klienta - fakturowe.

- Abonent domeny internetowej i w nim wniosek.

Czy na prawdę jedno z drugim można pomylić?

 

W tym sęk, że raz pisałeś o samym przeniesieniu domeny na inne konto, innym razem o formalnej cesji i to wszystko i tak było przez support realizowane oraz udzielane informacje.

To ja już sobię lepiej pójdę :)

 

Co do tego wniosku, to nie zauważyłem, przepraszam, ale ja myślałem o cesji online, nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi.

Po otrzymaniu powyższej wiadomości podałem dane, na które chciałem przepisać domenę, a wy nagle piszcie mi o zwykłym przeniesieniu usługi. Było to nieporozumienie obu stron, ale temat dotyczy wciąż kodu authinfo, którego nie mogę się doprosić. Z pocztą nie mam problemów. Napisałem do HRD prośbę o authinfo i po 5 minutach otrzymałem odpowiedź, że do 24h otrzymam kod na e-mail. Poczta się naprawiła ? Nie wnikam...

Kolejny oraz ostatni raz to piszę.

Nigdy i nikomu firma nie udzielała informacji, iż cesja domeny realizowana jest online.

Przedstawiłem Ci kiedy dokładnie (daty oraz godziny) support udzielał i to wielokrotnie informacje w sprawie kodu authinfo na autoryzowany adres e-mail Abonenta domeny, nie wiem czy poczta sama się naprawiła gdyż nie mam do niej dostępu ale jeżeli na prawdę masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz sam lub poprosić administratora swojego serwera poczty celem weryfikacji poczty przychodzącej, ja osobiście przed chwilą sprawdziłem i wszystkie wysyłane wiadomości były odbierane przez zewnętrzny serwer poczty a to co się z nimi dalej dzieje to wybacz ale wiedzieć nie mogę, a z chęcią w tej sytuacji przeglądnąłbym logi tego serwera chociaż znając życie takowe nie zostaną udostępnione "na prośbę".

 

Firma MasterNET.pl nigdy nie utrudniała i nie utrudnia nikomu uzyskania kodu authinfo ponieważ nie ma w tym żadnego interesu.

To już definitywnie tyle z mojej strony.

Edytowano przez MasterNET.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy mailach to taka uwaga (być może kiedyś już to zgłaszałem na info@, ale chyba pozostało bez odzewu)

Sporo maili z Masternetu przychodzi takich:

zaznaczenie004.png

Powyższe w źródle wiadomości mają: Content-Type: text/html;

Jak już przyślecie poprawny to ma Content-Type: text/html; charset=iso-8859-2. Może czas pomyśleć o UTF-8? :)

 

A dodatkowo:

zaznaczenie005.png

 

Każdy mail z potwierdzeniem rejestracji usługi przychodzi od Was bez daty. Tzn datę ma, ale taką: Date: Thu, 11 Aug 2011 18:25:12 +0200 - to z tego pierwszego pytajnika. Mail potwierdzający założenie usługi do w/w maila jest datowany na 27 Jul 2011 13:50:40, z czym godzina nadesłania maila jest zawsze +2h (15:50:40). Zawsze opłacam kanałem online, więc wszystko idzie od ręki, dlatego wyprzedam herezje, że mail z potwierdzeniem rejestracji przyszedł 2,5 tygodnia później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bosz, niestety nie wielu przedstawionych sprawach nie mogę się zgodzić.

Formalnie nie ma znaczenia czy nr nip zawiera w sobie myślniki, w których miejscach lub też ich nie zawiera, ważny jest sam nr, może nie wiesz ale różne urzędzy wydają nip w różnych formatach.

Natomiast skrót państwa używa się w transakcjach międzynarodowych a tu takiej nie ma, więc się go nie stosuje.

.....

 

 

To co napisałem odbieraj jako wskazówka nie zarzut - najbardziej popularne i chwalone serwisy, programy itp.. to serwisy intuicyjne, a takowe powstają gdy usługodawca aktywnie przyjmuje takie wskazówki.

 

Z tego co pamiętam, to GIODO negatywnie odniosło się do przesyłania imienia i nazwiska w mailu potwierdzającym założenie konta, bądź złożenie zamówienia. Nie przypominam sobie aby była gdzieś wzmianka o hasłach. Jeśli źle pamiętam, to podziel się proszę informacją gdzie te zapisy znajdę.

Nie mam już tych materiałów wiec nie podam Ci paragrafu, lecz sprawa dotyczyła systemu do 8.1 Parp'u(który zresztą w pierwotnej wersji praktycznie gwałcił zalecenia GIODO). Na jego przykładzie pokazano nam iż nie wolno wysyłać loginu i hasła mailem - co innego z linkiem aktywacyjnym czy resetem hasla. Jest to z resztą logiczne - popatrzcie na takiego casa -> przechwycając takiego maila mamy od razu wszystkie dane. Gdy w mailu jest jest login i linka do resetu w przypadku przewchwycenia tracimy dostęp tylko do danej usługi - przechwytujacy nie zna pierwotnego hasła. A nie oszukujmy sie 90 porcent użytkowników ma wszedzie takie same.

 

Pamiętam też że jeżeli w haśle jest imie lub nazwisko wówczas ograniczenia są jeszcze większe

 

Jeśli tak powie, to znaczy, że do wymiany jest owa księgowa, a nie faktura.

 

co do zasady nip w formacie xxxxxxxxxx czy xxx-xx-xxx-xx jest identyczny, lecz praktyka urzędów a za czym idzie wymogi księgowych jest już różna. Nie zastanawiało Cie nigdy dlaczego na Orlenach czy innych stacjach jak podajesz nip pytają cię "z kreskami czy bez, a jak tak to gdzie?" Niestety tak jest i póki żyjemy w biurokracji tak będzie.

..

Tak, to byś marudził, że wpisałeś coś innego, a na fakturze/panelu klienta/etc. masz coś innego

 

 

Odnosząc się do powyższych marudził, jak to nazwałeś, bym owszem ale jedynie w momencie gdy na fakturze miał bym NIP inny niż jest to w moich dokumentach - czyli inny niż wpisałem. Jeżli system przyjmowałby numery NIP zgodne z tym co wpisał klient, jedynym winnym w sytuacji złego nipu byłby wpisujący. A skrypt weryfikujący sumy kontrolne mozna i tak zrobić czy najróżniejszych notacjach.

 

Zasady muszą być elastyczne - sami widzicie po swoich usługodawcach że jeżeli firma jest elastyczna i nie narzuca swego jest odbierana pozytywynie.

 

Suma sumarum -MASTERNET.PL wniosek po miesiącu - jest OK , bez wodotysków - ale odpowiednio do ceny.

 

1)Szybkość reacji obsługi i odpowiedzi na miale - bardzo dobra

 

2)treść odpowiedzi = dostateczny+

 

 

3) Panel fajny lecz skromny i wymaga trochę pracy nad intuicyjnością - w podobnym obrębie cenowym OVH ma o wiele większe możliwości lecz ich intuicyjność i łatwość obłsugi jest istnie francuska

 

4) Ceny rewelacyjne

 

Dla niewymagających jak najbardziej

 

Za miesiec wypróbuje ich hositing

Edytowano przez bosz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem kilka ostatnich podstron i z tym kiepskim kontaktem z firmą, to jednak chyba prawda.

 

Wysłałem ok godz. 14:00 proste zapytanie przez formularz na stronie masternet.pl nt. transferu kilku domen do ich firmy, minęło już 1.5 godziny i odpowiedzi nadal brak.

 

Uważam, że szanująca się firma jak i poważnie traktująca swoich obecnych oraz przyszłych klientów powinna szybciej udzielać odpowiedzi, zwłaszcza, że jest to dzień roboczy w czasie pracy biur. Chciałem zaoszczędzić trochę pieniędzy przy przedłużaniu domen, jednak jak by przyszło do kontaktu w bardziej poważnej sprawie, to aż trach się bać jak wyglądałby kontakt z tą firmą.

 

P.S.

W postach na tym forum wyświetla się czas dodania godzinę wcześniej. U mnie jest 15:45

Edytowano przez mrxt (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie widzę nigdzie gwarantowanego czasu reakcji na stronie Mastenet tak więc nie ma się co czepiać o długi czas reakcji. W firmach zagranicznych, z których korzystam wcale nie jest lepiej. A niby to renomowane firmy ;)

 

P.S.

W postach na tym forum wyświetla się czas dodania godzinę wcześniej. U mnie jest 15:45

 

 

Masz złe ustawienia w profilu. Ustaw sobie właściwą strefę czasową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem ok godz. 14:00 proste zapytanie przez formularz na stronie masternet.pl nt. transferu kilku domen do ich firmy, minęło już 1.5 godziny i odpowiedzi nadal brak.

 

Bez przesady Panowie... Zazwyczaj jest tak że jak ktoś chce uzyskać szybko odpowiedź bo ma jakąś pilną sprawę to bierze telefon i dzwoni (inna sprawa jak telefonu nikt nie odbiera), w przypadku masternet e-mail to nie jedyna forma kontaktu. :)

To że firma nie odpowiada po minucie czy dwóch, nie znaczy że świadczy usługi złej jakości czy sprzeczne z regulaminem (jak to użytkownik postu wyżej wyjaśnił).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wysłałem ok godz. 14:00 proste zapytanie przez formularz na stronie masternet.pl nt. transferu kilku domen do ich firmy, minęło już 1.5 godziny i odpowiedzi nadal brak.

Przy tylu klientach kolejka na 2h to nic niezwykłego. Trzeba mieć niezły tupet żeby obsmarować firmę po 1,5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informujemy, iz Biuro Obslugi Klienta realizuje zgloszenia glownie w podstawowych godzinach pracy od poniedzialku do piatku w godzinach od 10:00 do 17:00 Czas oczekiwania na odpowiedz mo�e sie roznic w zaleznosci od rodzaju zgloszenia. Pozdrawiamy BOK MasterNET.pl

 

Według mnie firma szybko odpisuje na mejle, nie miałem problemów z kontaktem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×