Skocz do zawartości

Polecane posty

Jakbys sie wczytal w moj pierwszy post to bys zauwazyl, ze nie jest on tylko negatywny, wiec jak sam widzisz jestes niesprawiedliwy w swojej ocenie. Napisalem szczerze, ze Masternet jest fajnym serwisem jesli chodzi o trzymanie domen, bo jest tani i wszystko dziala bezproblemowo, ale to jak dzialal mi hosting platny wola o pomste do nieba.

 

Panie Adrianie, caly problem polega na tym, ze nie skonfrontowales sie z ani jednym argumentem padajacym ze strony Twoich klientow, tak jakby Twoje uslugi dzialaly perfekcyjnie, dodzwonic sie zawsze mozna, serwery dzialaja blyskawicznie, a support jest zawsze uprzejmy. Postepujac tak wzbudzasz jeszcze wieksze niezadowolenie a wrecz zlosc i poczucie niesprawiedliwosci, zamiast napisac: "Przepraszamy za niedogodnosci, postaramy sie im wyjsc na przeciw gdyz opinia naszych klientow jest nam bardzo droga". Chyba, ze naprawde jestes w stanie z czystym sumieniem potwierdzic, ze to my sie mylimy w 100% w kazdym z punktow?

 

Mowisz o postach jednych i tych samych osob? Nie bardzo wiem co masz na mysli, masz tutaj przedstawione w krotkim czasie opinie kilku osob, ktore negatywnie oceniaja uslugi Masternet. Co sie musi stac, aby Pan Adrian uderzyl sie w piers i zaczal jednak pracowac nad tymi opiniami? Ma nas zalac na forum fala tysiaca niezadowolonych uzytkownikow?

 

Argument typu, ze mamy tysiac uzytkownikow i te kilka opinii nie ma znaczenia nie jest trafny, bo jak zapewne wiesz namowic kogos do rejestracji na forum nie jest latwo, i tez naturalne jest, ze jak jest dobrze to sie nie odzywamy a krzyczymy dopiero jak cos jest nie tak. Tego nie zmienisz. W ten sposob moze sie bronic kazda firma na tym forum, bo negatywne opinie chocby nie wiem ile ich bylo sa zawsze tylko wycinkiem opinii klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do supportu - kiedyś namotałem w kwestii wykupu domeny.[ moja wina ]

 

Po kontakcie via email poprowadzili za rączke co i jak , na drugi dzień domena była załatwiona

 

 

 

 

Co do działanie serwerów , kiedyś miałem tam konto i nie było problemów.

 

Dla porównania poprzednio miałem serwer z promocji w logout - i o tym to by można dłuuuugo pisać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działa strona główna, nie działa panel administracyjny (pusta strona się pojawia), nie działa webmail.

Moja wypowiedź też nie była z góry na dół negatywna więc Panie Adrianie, proszę o to aby Pan nie zakładał, że zebrała się tu zgraja malkontentów mająca na celu oczernienie Pana firmy. Poleciłem masternet kilku osobom i wszyscy byliśmy do niedawna zadowoleni... teraz nie dość, że sam doświadczam problemów z serwerem to jeszcze znajomi pytają się czy u mnie też tak jest.

 

Telefonu w firmie nikt nie odbiera. Proszę nie tłumaczyć, że w tym czasie są obsługiwani klienci i wszyscy są zajęci bo proszę mi wierzyć, próbuję się dodzwonić wielokrotnie, na oba podane numery. Jeżeli rzeczywiście jest tak jak Państwo mówią, że tyle ludzi dzwoni, może warto włączyć jakąś zajawko-muzyczkę z informacją którą jestem osobą w kolejce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie być gołosłownym, nagrałem wideo z próby otwarcia strony głównej masternet i webmaila.

Nie wiem czemu ale nie mogę tutaj załączyć pliku 7z, natomiast bez kompresji video jest za duże

Zamieszczam tutaj:

http://www.sendspace.com/file/7fi4fq

Przepraszam za jakość ale jestem w pracy i nie mam tutaj zbyt wielu kodeków multimedialnych.

 

Zapingowałem też serwer, żeby nie było, że łączę się z jakimś innym hostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telefonu w firmie nikt nie odbiera. Proszę nie tłumaczyć, że w tym czasie są obsługiwani klienci i wszyscy są zajęci bo proszę mi wierzyć, próbuję się dodzwonić wielokrotnie, na oba podane numery.

Normalna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dawno mnie nie było na wht, bo w sumie nie miałem po co tutaj wchodzić. Jak już jestem, to staram się wypowiedzieć w tematach o firmach, z usług których korzystam. W masternecie pana Adriana rejestruję niektóre ze swoich domen - szybko, bezproblemowo i z ciekawym autorskim panelem. Dobry kontakt i niezłe ceny, dlatego też polecam kupno domen w masternecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego też polecam kupno domen w masternecie.

 

Ceny domen rzeczywiście są niezłe i z nimi, w przeciwieństwie do serwerów, problemu nigdy nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moich oczach jakość spadła , trzymam tam głównie domeny, jedno konto shared z lokalizacja .de

 

w moim przypadku spadek jakości to bardzo odczuwalne pogorszenie komunikacji mailowej,

odpowiedzi uzyskuje tylko na wybrane pytania, na próbę wysłałem pytanie ponownie

(które wcześniej zostało bez odpowiedzi), dodatkowo 'testowe' o zupełnie inną sprawę, no i niestety ,

to dla mnie ważne nadal pozostaje bez odpowiedzi , na 'testowe' odpowiedź otrzymałem następnego dnia.

 

myślę ze od 3, następnie 7 lutego można było odpowiedzieć, od mnie minus

Edytowano przez shikataganai (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3,7 luty? Od bardzo dawna wszystkie zlecenia z tego czasu są zamknięte.

Wyślij do BOK wiadomość opisując sprawę, kto wie, może coś zostało przeoczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale właśnie na BOK pisałem i odpowiedzi się nie doczekałem, a więc pozwolę sobie odpisać dalej na forum...

 

mój kod klienta (wg programu partnerskiego) to: 01088

 

wysłane wiadomości:

3 luty 16:33 Temat: cesja 3 domen (bez odpowiedzi)

3 luty 17:04 Temat: cesja 3 domen poprawka (bez odpowiedzi)

7 luty 20:01 Temat: cesja - pytanie (bez odpowiedzi)

7 luty 20:04 Temat: firefox 4 - logowanie na stronie (dostałem odpowiedź)

 

te informacje chyba wystarczą do pełnej identyfikacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś jakieś potwierdzenia dostarczenia wiadomości?

Może jakiś antyspam po drodze je po prostu zżarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś jakieś potwierdzenia dostarczenia wiadomości?

Może jakiś antyspam po drodze je po prostu zżarł...

 

ale w którą stronę miał ten antyspam zadziałać?

na moją wiadomość na adres info@masternet.pl lub przy użyciu ich formularza?

bo od tej pory od kilku lat nie miałem takich problemów.

 

a w moją stronę?

przeglądam folder spamowy przed czyszczeniem, poza tym od info@masternet.pl nigdy nic mi nie leciało do spamu

zresztą jak widać na jedną mało istotną wiadomość odpowiedź otrzymałem na 2(3) pozostałe nie

 

dla mnie to pogorszenie komunikacji, tym bardziej ze w ważnych sprawach (bo cesji przez telefon nie dokonam) , więc może dzięki temu topic'owi uda się problem znaleźć i rozwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawostka bo ja na info odnośnie logowania w ff4 odpowiedzi nie dostałem (autoresponder przyszedł więc mail do masternet doszedł).

Zdążyłem już znaleźć które miejsce w kodzie jest odpowiedzialne za ten problem i jak się potrzebuję zalogować to wyłączam sobie w firebugu diva, który zasłania inputy do logowania.. na szczęście nie potrzebuję się zbyt często logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, broniłem, ale miarka się przebrała, bo mijają dni, a tu końca "kryzysiku" w Masternecie nie widać.

 

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_ea9d2af6409e9cac26e899c4aa1c9139, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/KONTA/HTTPd/masternet.pl/_public_html/index.php on line 4

Przepraszamy, zawartosc strony www.masternet.pl z powodu prac konserwacyjnych jest tymczasowo niedostepna.

Prosimy sprobowac pozniej, przepraszamy za utrudnienia.

Warning: Unknown: open(/tmp/sess_ea9d2af6409e9cac26e899c4aa1c9139, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

 

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0

 

Adrian, skup Ty się i zrób tam porządek? Postrzegałem Cię jako tygrysa, nie jako kotka. Mniej mielenia na forach że wysłano wtedy a wtedy i co komu kto napisał albo nie odebrał - g... to ludzi obchodzi. Mówią, że jest nie za dobrze - to możliwe, że jest nie za dobrze, a nie, że odbijasz piłeczkę.

 

I BOK ochrzań żeby milszy był, nie zdawkowy, to tak już ode mnie prywatnie.

 

"NET" na czerwono w logo mogłeś 2 lata nie poprawiać z artefaktów jpegowskich, ale to już jest poważniejsza sprawa, nie mogę polecać Masternetu wobec "żabojadów z OVH albo cypryjskich tworów droppedowych", jak taka lipa jest. Dodam, że nawet nie mam programu partnerskiego i nie używam refów, tak z natury poleca(łe)m.

 

Jakość, nie jakoś. Nie popełniaj błędu progreso.pl.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy, zawartosc strony www.masternet.pl z powodu prac konserwacyjnych jest tymczasowo niedostepna.

Prosimy sprobowac pozniej, przepraszamy za utrudnienia."

Coś tu nie jest zrozumiałego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Masternet trzymam domeny i muszę przyznać że ostatnimi czasy jakość suportu spadła.

Transferowałem domenę do Masternet i trochę to trwało, widząc brak efektów wysłałem pytanie do supportu czy wszystko ok, odpowiedź nie przyszła przez 2 dni, ponowiłem pytanie po czym odpowiedź przyszła szybko i domena była już na miejscu.

Inna dziwna sytuacja to nagle zauważyłem że moje wszystkie domeny mają płatnika mnie jako osobę prywatną, gdzie część była rejestrowana na firmę i tak było przez długi czas, przypadkowo się dowiedziałem że muszę wybrać czy wszystkie domeny mają być na osobę prywatną czy też firmę a nie jak dotychczas było że kilka jest na firmę a kilka nie, takie zmiany może musiały być wprowadzone jednak chciałbym o tym wiedzieć zanim dochodzi do płatności i faktury już są wystawione.

No i sprawa jeszcze jedna, kilka dni temu za pomocą szybkich płatności opłaciłem kilka domen jednak widzę że nadal wiszą z tekstem "wygasające".

 

Mam nadzieję że jakość usług będzie nadal na wysokim poziomie ponieważ korzystam z usług Masternet przez kilka lat i poza ostatnimi tygodniami nie mogę powiedzieć złego słowa o ich usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dluzszego czasu przygladam sie tej dyskusji i jednak postanowilem zabrac glos.

Przenioslem swoje konto do Masternet ok. 1,5 roku temu. Po pierwszym roku bylem zadowolony, dlatego przedluzylem umowe na kolejny rok. Wszystko bylo ok, dzialalo sprawnie, w razie problemow obsluga klienta byla mila i szybka. Serwer dzialal poprawnie.

Jakies 2-3 miesiace temu zaczely sie problemy, glownie z poczta i webmailem. Myslalem, ze to przypadki, wiec sie nie odzywalem dluzszy czas, liczac na poprawe. Jednak zamiast poprawy, bylo dalsze pogorszenie. Webmail regularnie sie wywala, wylogowuje sie bez powodu lub z komunikatem o bledzie (o polaczeniu z baza, o ogolnych klopotach z serwerem, etc. - komunikaty sa rozne). W koncu napisalem do BOKu w tej sprawie, liczac na to, ze ktos sie tym zajmie. W zamian otrzymalem niezbyt przyjemna wiadomosc, ze wszystko jest przeciez w porzadku. Pisalem dalej i drazylem temat, w koncu odpowiedzi z BOKu byly coraz bardziej niesympatyczne (zeby nie powiedziec aroganckie) i poczatkowo probowano mi wmowic, ze jestem tepym klientem i wszystko dziala poprawnie, a to ja nie rozumiem na czym to polega. Kiedy wyciagalem coraz to nowsze argumenty, ze poczta dziala zle, w koncu otrzymalem odpowiedz:

 

Usługa świadczona jest zgodnie z ofertą o określonych parametrach i

gwarantowanym czasie dostępności oraz czasie w którym usługa ma prawo nie być

dostępna. co powoduje iż nie posiada Pan usługi o dostępności 100% czasu w

którym usługa nie ma prawa być niedostępna nawet przez jedną sekundę.

Otrzymuje Pan usługą taką za jaką pan zapłacił.

Sugeruje zainteresować się ofertą serwerów biznesowych instalowanych w

Polskiej serwerowni o zwiekszonej jakości działania oczywiście stosunkowo

drożej

 

Pewnie po tym cytacie Pan Adrian skojarzy takze, ktorym jestem klientem.

 

Gdy napisalem, jak klienci widza taka sytuacje i jak zwykle nastawiaja sie do firmy, ktorej jakosc uslug jest slaba, otrzymalem kolejna bardzo "sympatyczna" odpowiedz:

 

Tak ma Pan rację, Klienci nigdy nie zrozumią, iż otrzymują usługę o

parametrach dokładnie takich za jakie zapłacili - ale skoro wymaga się

jeszcze więcej a za to nie płaci to ma Pan rację, firma nie ma absolutnie nic

przeciwko aby tacy Klienci zmienieli firmę.

 

Czyli w skrocie dowiedzialem sie, ze place 120zl rocznie za to, wiec powinienem siedziec cicho i nie narzekac na zle dzialanie, a jeszcze lepiej, zebym zmienil firme.

Dalsze maile juz mnie znudzily, bo dyskusja byla jalowa. Pogodzilem sie z faktem, ze jest zle i lepiej nie bedzie. Webmail wywala mnie praktycznie codziennie, nie da sie z niego na powaznie korzystac. Czasem napisze maila i nie daje sie go wyslac, przez co przepada. Czasem nie moge sie w ogole zalogowac (dzis webmail nie dziala juz ze 2 godziny, mam ciagly blad o polaczeniu z baza).

 

Problemy z poczta sa nie tylko na poziomie webmaila, poniewaz program pocztowy, ktory sciaga mi poczte w domu, tez czesto wypisuje mi bledy polaczenia z serwerem.

Jak dziala sama strona, to ciezko mi powiedziec, bo nie kontroluje jej non-stop.

 

Podsumowujac, jakosc uslug bardzo spadla w ostatnim czasie, a obsluga Masternet uwaza, ze nic zlego w tym nie ma, ze to, za co ludzie zaplacili, dziala zle lub wcale.

 

Tyle z mojej strony. Czekam do konca abonamentu, w miedzyczasie szukajac juz innego serwera.

 

Dodam jeszcze, ze przenioslem sie do Masternet z nieslawnej firmy cal.pl, ktorej jakosc uslug byla bardzo slaba, a BOK dramatyczny. Dzis musze niestety przyznac, ze Masternet pod katem dzialania serwera, jak i obslugi klienta, dorownal jakoscia serwerom cal.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie korzystam z usług połowy lutego. Skuszony niskimi cenami za odnowienie domeny postanowiłem przenieść tam swoje domeny. Jednak napotykam podobne problemy, o jakich mowa zresztą wyżej. Opłaciłem za pomocą błyskawicznych płatności przedłużenie domeny parę dni temu, mimo to nie została ona aktywowana na kolejny rok... Pisałem z pytaniem w tej sprawie do BOK'u jednak nie otrzymałem odpowiedzi (napisałem aż 3 emaile - żaden bez odpowiedzi)... Nie wiem, jak tam było wcześniej (podobno super i bezproblemowo), bo mam tam domeny od niedawna, jednak wiem jak jest obecnie i w sumie ta firma zaczyna mnie do siebie coraz bardziej zniechęcać... Z tego, co wiem, to system błyskawicznych płatności działać powinien tak, że płacę i za chwilę (góra 10-15 minut) usługa jest aktywowana, a nie płacę i czekam dłużej, niż w przypadku "normalnego" przelewu, bo parę dni i nic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Panowie, na razie dajmy im chwilkę, niech Adrian ogarnie sprawy. Po niedzieli wrócimy do ofensywy.

Każdego czasem chwyta zadyszka, nie wszyscy są jak norweskie narciarki-astmatyczki : )

 

Nie wieszajmy totalnie psów na MN, poszły ochrzany, zobaczymy jaka będzie reakcja. Adrian dokupi kilka Core i7 i będzie git : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na razie dajmy im chwilkę, niech Adrian ogarnie sprawy. Po niedzieli wrócimy do ofensywy.

Każdego czasem chwyta zadyszka, nie wszyscy są jak norweskie narciarki-astmatyczki : )

 

Nie wieszajmy totalnie psów na MN, poszły ochrzany, zobaczymy jaka będzie reakcja. Adrian dokupi kilka Core i7 i będzie git : )

 

Byloby bardzo milo. Jesli jakosc uslug sie poprawi do konca mojego abonamentu, to przemysle sprawe, czy zostac na kolejny rok, czy nie. Mimo wszystko nad jakoscia obslugi klienta tez warto popracowac. Sa pewnie jakies kursy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwiedzam, dzisiaj serwer s2 leży i kwiczy. Czekam właśnie na ważną wiadomość i widzę, że trzeba było podać adres na gmailu lub onecie :)

Próba kontaktu na oba podane numery telefoniczne (chciałbym się dowiedzieć co się stało): zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×