Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Szukam VPS z SSD.

 

Moje oczekiwania:

1-2 core

1-2 GB RAM

10-20 GB SSD

Łącze 100Mbit

traffic: 100GB

IP: 2

 

lokalizacja: PL, DE, NL

 

Cena: do 50zł brutto/m

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od siebie polecam ultimahost.

Z kodami z mojej stopki może wyjść grubo poniżej 50zł/mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam ultimahost.

Z kodami z mojej stopki może wyjść grubo poniżej 50zł/mc.

Po co polecać i podawać kody, skoro wszystkie generują komunikat:

 

 

 

Kod promocyjny nie istnieje, wygasł, został już wykorzystany lub nie dotyczy wybranego pakietu i okresu. Więcej informacji

Pakiet ovz.4096, płatność 3 mieś.

 

Czekam na inne oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slaskdatacenter.pl - miałem, dziękuje

Mintshost.pl - jakoś nie podchodzi mi, nie toleruje namolności

Rootbox.pl - nie przemawia do mnie, jak oficjalnie na głównej stronie, napisane jest że VPS to serwer dedykowany.

 

Najlepiej wygląda ultimahost z kuponem 50%, wezmę na 3 miesiące ale co później? Cena bez promocji przekracza budżet i to znacznie.

 

Może jeszcze jakieś propozycje się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

Weź na trzy miesiące, będzie dobrze to już będąc pewnym będziesz mógł wziąć z kodem np. na rok. Ok, trzeba będzie przenieść, ale przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.

 

Od siebie również polecam Ultimahost :-)

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DigitalOcean - tylko 1 adres IP (można wynegocjować kolejne ale trochę trzeba pieniędzy miesięcznie zostawiać) a on chce dwa więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, decyzja zapadła.

Ultimahost.

Zobaczymy co będzie za 3 miesiące.

 

Dziękuję wszystkim, pozdrawiam.

 

Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slaskdatacenter.pl - miałem, dziękuje

Mintshost.pl - jakoś nie podchodzi mi, nie toleruje namolności

Rootbox.pl - nie przemawia do mnie, jak oficjalnie na głównej stronie, napisane jest że VPS to serwer dedykowany.

 

 

http://rootbox.com od większości różni się tym że posiada dedykowane zasoby wyłącznie dla danego serwera, czyli to co kupujesz jest dedykowane wyłącznie dla Ciebie bez współdzielenia z innymi. Jednocześnie dwa serwery mieszczą się w Twoim budżecie i spełniają wszystkie parametry jednocześnie gwarantując dedykowane zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje ramnode.com . Obecnie działa kod NOWAY42 dający 42% zniżki. OpenVZ 2 GB Ram 4 cpu 2x IP wychodzi około 55zl lecz jeśli wystarczy 1GB RAM i 4x CPU i chyba 2 IP masz na starcie, dyski SSD 60 GB, 3TB transferu to wychodzi 8,70 $ za miesiąc więc to prawie połowa tego co chcesz przeznaczyć, lokalizacja NL

 

Lub KVM 1GB RAM, 4 CPU, 20GB SSD DYSK, 1Gbps Port
3000GB Transfer, 1 IPv4 Address (+1 FREE), 16 IPv6 Addresses tylko aby dostac 2 IP musisz przy skladaniu zamowienia wybrac Extra IP Address kwota się nie zmieni a dostaniesz 2 IP

Edytowano przez TomaszP (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

\ czyli to co kupujesz jest dedykowane wyłącznie dla Ciebie bez współdzielenia z innymi. Jednocześnie dwa serwery mieszczą się w Twoim budżecie i spełniają wszystkie parametry jednocześnie gwarantując dedykowane zasoby.

 

Każdy klient dostaje dostęp do macierzy na wyłączność? ;) Podobnie vcpu też jest na wyłączność? Jak udowodnisz klientowi że z tego cpu które emuluje vcpu nikt inny nie korzysta?

 

 

Gwarancja zasobów dla jednego klienta jest tylko w serwerach dedykowanych, nie zaś w "serwerach dedykowanych dla profesjonalistów" (czytaj vps z marketingiem) ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po co polecać i podawać kody, skoro wszystkie generują komunikat:

 

Pakiet ovz.4096, płatność 3 mieś.

 

Czekam na inne oferty.

 

 

Na płatnośc 3 mieś. działa(ł) tylko jeden kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

Serwer VPS Starter
Procesor: 3.2 GHz
Dysk: 50GB SSD
Pamięć: 3 GB RAM
oraz transferem bez limitu
za 150zł rocznie!

P.S - Koszt dodatkowego adresu IP to 10zł/mc

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mintshost.pl - jakoś nie podchodzi mi, nie toleruje namolności

 

 

Jakbyś choć chwile poświęcił na zapoznanie sie z tematem to byś dostrzegł cytowany fragment oraz to, że już wybrałem.

No ale ty i twoi poplecznicy rozsyłający PW z ofertami minthost wolicie być namolni.

 

Może kiedyś nauczysz się, żeby ilość przekuć w jakość, bo właśnie przez namolność odpadliście w przedbiegach i nawet gdyby twoja oferta przebijała na głowę innych to nie zmieni to mojego zdania.

 

Prosze o zamkniecie tematu, aby nie było dalszej "namolności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×