Skocz do zawartości

Mintshost.pl

Firma
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Mintshost.pl wygrał w ostatnim dniu 3 Sierpień 2014

Mintshost.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

21 Normalna

3 obserwujących

O Mintshost.pl

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Mintshost.pl

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  https://mintshost.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań
 1. [Opinie] Mintshost.pl

  Cześć, Co do backupów to opis zamieściliśmy w Dodatkach i tak: Twoje dane są backupowane codziennie. Dzięki systemowi kopii codziennych i tygodniowych możesz odzyskać dane do 14 lub 30 dni wstecz. W odniesieniu do serwerów VPS KVM i VPS Windows do dnia 1. lipca usługa jest realizowana poprzez udostępnienie konta FTP 100 GB na zewnętrznym urządzeniu do samodzielnego wykorzystania.
 2. [Opinie] Mintshost.pl

  Cześć, Trochę zbiorczo, ale chcemy przerwać spekulację i wszystkich WAS uspokoić. Kontynuowanie pakietów hostingowych, vps czy wreszcie serwerów dedykowanych na obecnych zasadach (cenach, parametrach itp. ) będzie jak najbardziej możliwe. Nie ma więc absolutnie problemu "pozostanie"na obecnych zasadach. Wszyscy klienci będą mieli wybór- migracja na jeden z nowych pakietów lub kontynuacja usług na obecnych zasadach. Co do supportu, jakości usług i innych podnoszonych przez innych kwestii- tu będzie TYLKO lepiej- czy to w nowej czy "starej" ofercie.
 3. Poszukiwania serwer dedykowanego

  Z naszej strony możemy zaoferować: #1 Intel i7 4790HTK 4x4.0GHz 4/8 2x 60 GB SSD RAID1 lub 2x 1TB HDD RAID1 16 GB RAM DDR3 1600MHz Bez limitu transferu oraz darmowy panel DirectAdmin za 299zł/mc #2 2x Intel Xeon E5530 8x2.26GHz 4/8 2x 120GB SSD lub 2x 1TB HDD 16GB RAM Bez limitu transferu oraz darmowy panel DirectAdmin za 399zł/mc Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
 4. Witam, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie - [LINK]. Spełniamy wszystkie Pana kryteria Pozdrawiam, Mintshost.pl
 5. Z naszej strony możemy zaoferować: Serwer VPS Starter Procesor: 2x 2.5 GHz Dysk: 50GB SSD Pamięć: 3 GB RAM oraz transferem bez limitu za 150zł rocznie! lub Serwer VPS Standard Procesor: 4x 3.0 GHz Dysk: 75GB SSD Pamięć: 6 GB RAM oraz transferem bez limitu za 414zł rocznie! Dodam jeszcze, że gwarantowane łącze w obu propozycjach wynosi 25Mbps a maksymalne 100Mbps. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
 6. Serwer dedykowane dla powstającej firmy.

  Witam, Możemy zachęcić do sprawdzenia naszej oferty pod adresem - [LINK] . W razie pytań proszę je kierować PW, mailowo pod adres bok@mintshost.pl lub panel klienta na naszej stronie. Pozdrawiam, Mintshost.pl
 7. [Opinie] Mintshost.pl

  Witam, Zamieszanie z serwerem użytkownika zostało wyjaśnione, brak opłaty za serwer jest równoznaczny z brakiem jego utworzenia Pozdrawiam, Mintshost.pl
 8. [Opinie] Mintshost.pl

  Witaj lord101, Prosiłbym o kontakt abyśmy mogli zweryfikować autentyczność tego faktu. Na przyszłość proszę w przypadku opłacenia serwera i braku jego aktywacji w ciągu 24h o kontakt poprzez zgłoszenie w panelu klienta. Pozdrawiam, Mintshost.pl
 9. Pytanie o VPS z Windows

  Z naszej strony możemy zaoferować: Serwer VPS Standard z Windows Server 2008 R2 (KVM) Procesor: 3 GHz Dysk: 30GB Pamięć: 2 GB RAM oraz transferem bez limitu za 294zł rocznie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
 10. Instalacja FreeBSD na VPS

  Witam, Serwery VPS z wirtualizacją KVM gdzie instalujemy FreeBSD obsługiwane są przez panel SolusVM. HyperVM stosujemy jedynie do wirtualizacji OpenVZ, która nie obsługuje FreeBSD.
 11. Jaka Wirtualizacja wpiera FreeBSD ?

  Witam, U nas w ofercie są VPSy z systemem Freebsd oparte na wirtualuzacji KVM, a zarządzane są przez Solusa.
 12. Hosting pod Maincraft

  Z naszej strony możemy zaoferować: Serwer VPS Starter Procesor: 3.2 GHz Dysk: 50GB SSD Pamięć: 3 GB RAM oraz transferem bez limitu za 150zł rocznie! Odnośnie pytań: Jako firma posiadamy jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości produktów oraz nasze serwery VPS cieszą się duża popularnością. Przy 3GB RAM'u gra powinna chodzić płynnie nawet przy większej ilości osób online na serwerze (zależy to od rożnych aspektów), a niskie pingi są gwarantowane dzięki lokalizacji naszej serwerowni w Poznaniu. Mogę dodać od siebie, że posiadamy teraz ochronę DDoS Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
 13. Hosting pod serwis z pornografią

  Jeśli wszystko jest zgodne z Polski prawem to z naszej strony możemy zaoferować: Hosting Standard z 15GB przestrzeni dyskowej oraz nieograniczonym transferem danych jedynie za 60 zł rocznie! Szybki hosting na dyskach SSD oraz panelem DirectAdmin do zarządzania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
 14. Jaki hosting pod joomla?

  Z naszej strony możemy zaoferować: Hosting Standard z 15GB przestrzeni dyskowej oraz nieograniczonym transferem danych jedynie za 60 zł rocznie! Szybki hosting na dyskach SSD oraz panelem DirectAdmin do zarządzania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
 15. VPS dla zdalnego pulpitu

  Z naszej strony możemy zaoferować: Serwer VPS Professional (KVM) z Windows'em Procesor: 4x2.8 GHz Dysk: 50GB Pamięć: 4 GB RAM oraz transferem bez limitu za 109zł / msc! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.
×