Skocz do zawartości

Polecane posty

Pomyślcie o programie partnerskim, bo w tej chwili mocno docieracie do ludzi który mogą polecić wasze usługi.

Wrażenie po wrzuceniu pierwszej testowej stronki jak najbardziej pozytywne, kilkusekundowe "kurde gdzie tu coś jest?!" zanim załapałem ze to DA ;)

PP planujemy na razie chcemy aby nas polecano bo po prostu jesteśmy najlepsi. Jak masz dobrego znajomego i pyta się o hosting to polecisz mu słaby na którym zarobisz parę złotych czy super, na którym nie zarobisz ale będziesz wiedział, że znajomy będzie zadowolony? :)

 

Na szybko przetestowaliśmy sobie usługę. Nasza aplikacja sklepu internetowego działa bardzo fajnie (szybciej niż na obecnym rozwiązaniu). Nie wiadomo jak będzie za kilka miesięcy, wtedy pewnie serwery będą znacznie bardziej obciążone jak przybędzie klientów.

 

Miałem okazję wysłania jednego zgłoszenia do supportu. Odpowiedź dostałem po kilkunastu minutach - duży plus.

Poznałeś dwie z naszych zalet :) Nasze środowisko jest przystosowane do skalowania w nieskończoność, wydajność zawsze będzie tak samo wysoka.

 

O sprawie wysyłki mailingów już pisałem. ...

Oferta pod tym względem jest nieprzemyślana albo faktycznie skierowana jest do innego targetu.

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów. Może kiedyś dopasujecie ofertę do rynku e-commerce.

Wręcz przeciwnie. Wystarczy napisać do BOK. Domyślne zabezpieczenia są po to,

aby chronić infrastrukturę przed jest nieoptymalnym wykorzystaniem. Jeśli ktoś się zajmuje e-commerce i potrafi to uargumentować - no problem.

 

Za chwilę zakładam konto i z chęcią przetestuję wydajność naszych skryptów w stosunku do innego serwera.

Przy okazji mam kilka pytań. Czy w panelu na bieżąco są widoczne statystyki użytych zasobów, które podlegają limitom (np. średnie zużycie CPU)?

 

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie niektórych limitów

- Limit operacji dyskowych (zapis/odczyt) Nie dotyczy plików statycznych.

Jak to rozumieć. Czy chodzi o odczyt/ zapis plików przez skrypty PHP? Czy includowanie plików (np. dołączanie klas do skryptów) łapie się na ten limit?

 

Aktualnie nie, aczkolwiek backend już jest gotowy. To jest kwestia wpięcia tego w jakiś fajny moduł do panelu.

Powinno to być dostępne jeszcze w tym roku

 

 

Odpowiem nieco inaczej.

Wszystkie parametry bezpieczeństwa były testowane pod kątem użyteczności naszego produktu

w zastosowaniach produkcyjnych na dużą skalę. Testowaliśmy i porównywaliśmy obciążenia

generowane przez webhostingtalk.pl, ittechblog.pl i jeszcze 30 innych serwisów o dość dużym ruchu.

Ustawiliśmy wszystko tak, aby klient mógł bez przeszkód uruchomić u nas analogiczny serwis.

Prawdopodobieństwo saturacji tego limitu jak i praktycznie każdego innego oscyluje w granicach błędu statystycznego.

Wszystko po to, aby było fajnie i wydajnie, a jednocześnie by nie sponsorować rozwiązań,

które nigdy nie powinny opuścić lab'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie. Wystarczy napisać do BOK. Domyślne zabezpieczenia są po to,

aby chronić infrastrukturę przed jest nieoptymalnym wykorzystaniem. Jeśli ktoś się zajmuje e-commerce i potrafi to uargumentować - no problem.

 

Brzmi dobrze. Powracamy do przemyśleń czy nie przesiąść się do Was :).

 

Proszę jeszcze o wyjaśnienie limitu odczytu/zapisu plików. Czy jeśli mam oprogramowanie oparte o framework i zanim wykona się skrypt właściwy to musi przemielić kilkadziesiąt/ kilkaset plików to czy odczyty tych plików łapią się na limit?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nas klient nigdy nie odejdzie niezadowolony :D

 

Co do plików to przenieśmy już dyskusję na BOK bo tam już administratorzy udzielą bardziej szczegółowej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nas klient nigdy nie odejdzie niezadowolony :D

 

Co do plików to przenieśmy już dyskusję na BOK bo tam już administratorzy udzielą bardziej szczegółowej odpowiedzi.

 

To tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to i taka oferta ma minusy, bo w łatwy, legalny sposób można zablokować konkurencje tworząc sztuczny ruch. Przy najmniejszym pakiecie to bardzo proste.

Jak w każdej innej firmie czy to będą GB czy ogólne obciążenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiem co wybrać, progreso czy zenbox ;)

Chyba zostanę przy zenbox bo ładniej wygląda, mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie żadnych problemów :)

 

----------------

 

W panelu klienta, unikalni użytkownicy (Unikalnych użytkowników: 449 / 25 000) wyświetla wartość dzienną czy miesięczną? Ponieważ wczoraj było ponad 800, dzisiaj jest dwa razy mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiem co wybrać, progreso czy zenbox ;)

Chyba zostanę przy zenbox bo ładniej wygląda, mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie żadnych problemów :)

 

----------------

 

W panelu klienta, unikalni użytkownicy (Unikalnych użytkowników: 449 / 25 000) wyświetla wartość dzienną czy miesięczną? Ponieważ wczoraj było ponad 800, dzisiaj jest dwa razy mniej?

Dzięki, nie zawiedziemy Twojego zaufania :)

 

W panelu po prawej masz wartość miesięczną do kolejnego cyklu. Natomiast jak wejdziesz w statystyki do domyślnie pokazuje bieżący dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No i teraz nie wiem co wybrać, progreso czy zenbox ;)

Chyba zostanę przy zenbox bo ładniej wygląda, mam nadzieję, że w przyszłości nie będzie żadnych problemów :)

 

Nie mówię że to dotyczy tej firmy, ale to może być zgubne. Co z tego że firma ładnie wygląda jak weźmie pieniądze od klientów i wyparuje (przykład) lub będą pady co tydzień, ale klient powie eee ładnie wygląda to pewnie i to naprawią niedługo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze, wtedy im pogratuluję skoro oszuści potrafili stworzyć przyjemniejszą stronę niż prawdziwa firma ;)

 

Pana Tomasza Fiedoruka nie znam osobiście jednak już wcześniej spotkałem się z tym nazwiskiem, w pozytywnym znaczeniu, więc jestem w stanie zaryzykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak się zamotaliście w tej walce o wydajność że nawet już albatros odpowiedzi nie dostał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak są zliczane wejścia jeśli chciałbym korzystać z CloudFlare? Nie będzie problemów?

Trwają testy, damy znać.

 

tak się zamotaliście w tej walce o wydajność że nawet już albatros odpowiedzi nie dostał... :)

My nie musimy walczyć na liczby, liczy się to co widzi u siebie aktualnie klient, a tutaj nikt nie narzeka a wręcz chwali, że najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zenbox.pl, ok, później się pobawię :)

 

A jakie są Wasze wrażenia z Piwika? Zastanawiam się czy całkowicie zrezygnować z Google Analytics (zawsze to trochę mniej kodu JS ;)), przyjmując, że będziecie istnieć przez najbliższe kilka lat ;)

Edytowano przez albatros (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy lepszą dokładność, rzędu 10-30% - nie da się naszego kodu tak łatwo wyciąć przez co lepiej pokrywamy dokładność rzeczywistych odwiedzin w serwisach ... dla reklamodawców od razu lepsze dane :D

 

Tworzymy firmę na dziesięciolecia :D Ale też pamiętaj, że właścicielem tych danych jesteś cały czas Ty, więc w każdym momencie możemy Ci te dane wyeksportować i możesz kontynuować monitoring przy użyciu Piwika już gdzie indziej (oczywiście z .js i mniej dokładny od naszego no ale przy użyciu nadal tego samego narzędzia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jestem ciekaw jak długo byście mnie trzymali, jeśli bym miał na dysku ~1TB (jak nie więcej) ;)

 

P.S. Ładna czcionka, można wiedzieć jaka jest jej nazwa? :D

 

Na samych kopiach bezpieczeńśtwa nieźle by wyszli ;) 28TB w tydzień ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Na samych kopiach bezpieczeńśtwa nieźle by wyszli ;) 28TB w tydzień ;)

Chyba nie wiesz jak się kopie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chyba nie wiesz jak się kopie robi ;)

 

Sugerujesz żeby podchodzić do tego z dystansem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Sugerujesz żeby podchodzić do tego z dystansem? ;)

 

Sugeruje ci raczej zapoznanie się z metodami kompresji danych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×