Skocz do zawartości

Bartek NullTalk.pl

Użytkownicy
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Normalna

1 obserwujący

O Bartek NullTalk.pl

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Imię
  Bartek

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  Motywacja, informatyka, muzyka, motoryzacja, filmy
 1. Czyszczenie shell

  Ogólnie to wcześniej podczas instalowania SteamCMD w czymś podałem zły login. Później już poprawiłem, jednak SteamCMD próbuje się logować przez 60 minut (i nic), następnie logout z PuTTY (przekroczony czas).
 2. Czyszczenie shell

  Witam, potrzebuję informację na temat, jaką komendą czy w jaki sposób przeczyścić Shell - tj. skasować użytkowników, foldery, pliki (serwer VPS, DirectAdmin, shell przez PuTTY). A także jeśli ktoś by miał, to jakiś działający poradnik do stawiania serwera w CS:GO
 3. Witam, Stawiam znajomym serwer do CS:GO przez shell. Przy jednej z prób chciałem zalogować się na swoje Steam. Niestety podałem nick "wyświetlany" zamiast tego z którego się loguję. Teraz wyświetla się błąd podczas instalacji: http://screenshooter.net/101976309/qshtmuf Czy da się jakoś to zmienić? Komendy na stawianie serwera są stąd: http://danielgibbs.co.uk/lgsm/csgoserver/#Start_Parameters Wcześniej postawiłem wszystko ale nie miałem dostępu do komend administratorskich dlatego postanowiłem od nowa to postawić.
 4. Podłączyłem się pod 33222 i jest ok. Teraz tylko problem że nie działa hasło, które dostałem od firmy.
 5. Witam, Mam problem z dostępem do serwera przez PuTTY. Wpisuje adres IP, port standardowy - 22, zaakceptuję i wyświetla mi błąd - Network Error: Connection Refused. SSHD i Proftpd są aktywne (w Direct Admin). Próbowałem restartować, jednak nic nie daje. W tej "czarnej konsoli" nie wyświetla się nic. Jest nieaktywna. Co może być nie tak? VPS w mintshost.pl
 6. Wybór hostingu

  Witam, Podłączę się pod temat. Poszukuje hostingu pod swojego przyszłego bloga (już niedługo) i kilku innych stron. Dwie opcje jakie zakładam to zenbox.pl oraz mintshost.pl (pakiet Professional). Ktoś coś doradzi? Jakieś opinie z użytkowania?
 7. Nie chwal się tak, wiem że to Ty go wykonałeś Forum fajne, ale Przemo... ble
 8. CMSforum.eu - Style, DL, CMS`y, SupportStyle

  Nie zmienia to faktu, że ja mam uprzedzenie do Przema i nie rejestruję się tam gdzie ono jest. Chociaż forum ciekawe.
 9. CMSforum.eu - Style, DL, CMS`y, SupportStyle

  No błagam, tylko nie kolejne forum na przemie... Szablon ładny, ale nie sądzę, że dacie radę się przebić wśród "CMSS******.**"
 10. Internet

  Mój brat ma LTE, nadaje się tylko do laptopa. Do sieci domowych się nie nadaje, ze względu na limit.
 11. Internet

  Lokalny operator udostępnia max. 8 mb/s i to za 105 zł per month. A ja potrzebuje internetu min. 15 mb/s
 12. Internet

  A mam pytanie odnośnie "prezentu" do Neostrady - jest on darmowy czy trzeba dopłacić? Chodzi mi o to tutaj: https://www.orange.pl/prt/pl/order/process/?formId=neo-ins&minimize=additionalproducts&PNEOIWMI=ADD&PNEOIWMI24=ADD&NEOIAC12-PNEOIWMI24=ADD&modemParam=01&periodParam=01&promotionParam=01&additionalParam=01&DEVRTLBOX12=ADD
 13. Internet

  Witam, Wkrótce kończy mi się umowa na internet w T-Mobile (nie polecam od nich internetu) i zamierzam wybrać sobie jakiś internet "po kablu". Blok, w którym mieszkam jest jedynie okablowany na firmę z mojego miasta i Neostradę bądź usługi Netii na łączach TP (Orange). Stąd moje pytanie - od której firmy wziąć internet? Od razu piszę, że dostawca z miasta mnie nie interesuje, gdyż potrzebuję prędkości większej niż 10 mb/s, a tam jest maks. 8 mb/s. Z Netii jak brałem poprzednim razem internet to musiałem czekać ponad miesiąc, żeby "łaskawie" mi powiedzieli, że oni nie mają wpływu na przyjazd montera i zerwałem z nimi umowę.
 14. Buractwo internetowe

  Na jakimś tam portalu dot. prawa pisali o Pobieraczku, nie pamiętam dokładnie jaki był to portal.
 15. Buractwo internetowe

  Jednak oni nie działali zgodnie z prawem we wszystkich sprawach. tylko wyłudzali kasę. A tak, poza tym to Spółki Cywilne nie mają prawa zbierać od klientów danych osobowych tj. adres zamieszkania. W takiej spółce działał Pobieraczek. Kto robi im wjazd do firmy?
×