Skocz do zawartości
Insider

Propozycja nowej funkcji - komentarze pod postami

Polecane posty

Imo troche bez sensu - skomentowałem Irka Post :

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/43622-propozycja-nowej-funkcji-komentarze-pod-postami/page-2?do=findComment&comment=380023

 

i w nowej zawartości mnie przerzuciło na 2 strone zamiast na 3.

 

 

//edit:

 

jak edytuje Post lub dodaje odpowiedź to mam te moje wypowiedzi na dole.

 

http://scr.hu/0anw/mhwmn

 

jednak jak czytam wątek to już ich nie ma:

 

http://scr.hu/0anw/h9fxm

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, co wyście zrobili... Odpisujesz na posta, dodaje jako komentarz, ok. Szkoda tylko, że to wszystko jest tak czytelne, jak paragon po trzech latach. Inna sprawa, że odpowiedź na zupełnie innego posta, dodało pod cytatem innego postu. Głupota imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Normalnie IPB (od jakiegoś czasu) ma przycisk odpowiedzi (standardowej) tylko na dole więc tutaj rozumiem, że NOWY przycisk wprowadził Was w błąd.

 

Jutro zbierzemy do kupy wszystkie uwagi i pomyślimy co z tym dalej robić.

 

Marek: To wynika z poprawek teraz, rano Dawid poprawi bo nie jest idealnie.

Upewniłem się, że komentarze są tylko w Dyskusjach.

Marek: odnośnie odpowiedzi to tutaj jest to następstwo tego, że jest to zwykły post, więc edytor działa standardowo (widzisz ostatnie wypowiedzi).

 

Jutro zobaczymy, czy zupełnie tego nie oddzielić z postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@maniack - to samo mówiłem wcześniej, pomysł nietrafiony całkowicie imo, żeby nie powiedzieć, że głupi (był tutaj jeden co się wykłócał, że WHT nie różni się nic od SO - to forum i to forum :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Po co te kombinacje? Przecież IPB daje możliwość wybrania sposobu wyświetlania tematu, również jako drzewo i każdy może to sobie ustawić indywidualnie.

 

Po co, a powiedz mi czemu nie?

 

Akurat widok drzewa jest tak słaby, że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ma to na pewno swoje plusy i minusy. Plusem będzie to że na jakiś wybitny post nie zrobi się śmietnik pełen postów tylko wszystko będzie w komentarzach a temat będzie dalej prowadzony torem właściwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano np. dlatego, że widząc w nieprzeczytanych tematach taki mający 30 stron, to trzeba by go od deski do deski przejrzeć w poszukiwaniu takich komentarzy :)

 

Taka mała zagadka - co, jak komentarz pojawi się na trzeciej i czternastej stronie.

Gdzie skieruje mnie "idź do pierwszego nieprzeczytanego" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Przeniesie Cię do komentarza, nawet jak będzie na pierwszej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego? Tego umieszczonego na stronie trzeciej (ale dodanego później), czy na czternastej (dodany wcześniej)? Dowcip jest taki, że niezależnie do którego przeniesie, to będzie źle, bo zatracisz informację o tym, co przeczytałeś, a czego nie - więc raczej średnio się to będzie prezentować - bo nawet, jeśli będzie info, że nowe komentarze są dwa, to jak w ergonomiczny sposób zapewnić skok do nich?

 

Żeby nie było, że znowu tylko marudzenie dla marudzenia, to moje sugestie:

> komentarz mógł by być widoczny tylko dla komentującego i autora komentowanego postu.

Ot taka niby wiadomość prywatna, ale powiązana ściśle z danym postem.

Autor komentowanego postu dostawał by powiadomienie mailowe/forumowe o nowym komentarzu.

Wtedy było by to idealne do stwierdzenia, że ktoś zrobił literówkę, ma nierealne wymagania itp.

 

> dział stricte Q&A, ale wtedy pilnowany, żeby w komentarzach były rzeczywiście merytoryczne komentarze, a nie bezsensowne pierdoły i offtopy o wszystkim i niczym. Tutaj autor tematu po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi zamykał by temat oznaczając rozwiązanie swojej zagwozdki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal te strony nie działają poprawnie

post-6369-0-02626300-1374871413_thumb.png

 

I reloady też w kółko są.

 

Poza tym nie widzę żadnej wartości w tej funkcjonalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten przycisk "Dodaj Komentarz" nie jest jeszcze chyba we wszystkich działach, ale reloady są i to dość częste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

w tej funkcji, FUNKCJI! ;) która jak widać jest zupełnie niefunkcjonalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tapatalk taki, że nie jest wyświetlany pierwszy post (autora tematu).

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Dawid, zapraszam Ciebie na szkolenie z cyklu: "jak podzielić sobie pracę na produkcję i deweloperkę oraz zmniejszyć liczbę fakapów"! Bo klasycznie już znowu jest bryndza: przeładowuje końcówki tematów w kółko (zagotowałeś mi laptopa) i nie pokazuje postów z ostatniej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak dalej prostując - nie kieruje do komentarza, ale na samą górę strony z komentarzem.

Nie jest to kwestia mojej przeglądarki - bo powiedzmy, że url wygląda tak:

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/43622-propozycja-nowej-funkcji-komentarze-pod-postami/?view=findpost&p=380387

A po wejściu na niego następuje przekierowanie na

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/43622-propozycja-nowej-funkcji-komentarze-pod-postami/page-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim waszym grzebaniu na forum jest jakiś burdel.

 

Dostaję maila z powiadomieniem, że jest odpowiedź w temacie z WHT Cafe. Klikam link i strona w nieskończoność się odświeża, cały czas się przeładowuje. No nic.. Klikam numerek strony 102. No i nie ma tego posta z powiadomienia. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×