Skocz do zawartości
Insider

Propozycja nowej funkcji - komentarze pod postami

Polecane posty

Jeśli to przez te komentarze to wywalić je z nowej zawartości i nieprzeczytanych postów i będzie po problemie. Poza tym pokazuje mi się cały czas nieprzeczytana zawartość w WHT Cafe, ale nawet jak wejdę w temat to nic się nie zmienia, niech ktoś rzuci okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Komentarze komentarzami ale kolega Spanner jest chyba hardkorem ;) i robi "live" via FTP ;) bo inaczej nie mogę wytłumaczyć, że wypływa masa takich drobnostek, które powinny być wychwycone choćby na localu (wiadomo, wszystkiego nigdy się nie wyłapie ale takie proste owszem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czwarty raz to piszę bo nie chce się dodać post:

Zróbcie coś z tym odświeżaniem na forum bo wejdę do obojętnie jakiego wątku to on się odświeża w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja sobie dam spokój z WHT do momentu, aż zacznie działać. Hmm, posty z WHT Cafe zniknęły.

 

Co nowy ficzer, to większy fakap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Niestety, ale nie da się napisać postów w temacie "WHT Cafe" pokazuje mi 102 strony w temacie, a jak wchodzę na stronę główną to 103 strony. Ten post próbuje napisać drugi raz.

7e4f28e72956.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem, ale włączyło jakąś pętle i się odświeża w kółko, post widać ze strony głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co się rozchodzi :) Czy to pierwszy raz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HALO MÓWI SIĘ!!!!!

 

Kiedy ktoś to naprawi?

 

Jeśli nie da się naprawić teraz, proponuję to wyłączyć. I nie uruchamiać nic bez wcześniejszych testów, tym bardziej firmy która lubi się kompromitować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Naprawi w dzień pracujący (naprawione).

 

Sorry za problemy, redirect nie występował w piątek - jak zwykle przez syfne pluginy w przeglądarkach pewnie.

 

Czemu ja nigdy nie mam problemów z przeglądarką (tutaj redirect), chociaż testuję na 3 komputerach 3 przeglądarki ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×