Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Kurde odpowiedź mi się nie wysłała.

 

Kupiłem sobie przeciwsłoneczne (kat 3.), bo jak wracam rowerem z pracy 30km to przez 2h patrzę praktycznie centralnie w słońce i po takiej przejażdżce mam oczy jak chińczyk... ;)

 

Ogólnie ta polaryzacja jest super, Fajnie działa w samochodzie (nie odbija się deska rozdzielcza w szybie, mniej odbija się światło w kałużach, od szyb innych samochodów itp), ale zastanawiam się nad tym, że te filtry są pod innym kątem i czy nie powinienem iść się z nimi bić o wymianę na inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Idź do sklepu i zareklamuj że są źle zamontowane. Chyba że możesz je delikatnie wyregulować za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakim sensie wyregulowac za uszami? Ja widze "problem" z tym jak jest ustawiona polaryzacja w szklach. Bardziej jakby okulary mialy okragle szkla jak okulary harrego potera to bym sobie mogl obrocic jedno szkielko o jakies 10-15 stopni :P, ale tak to niezbyt jest co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chodzi mi o to że ramki za uszami można odginać delikatnie (jak się cykasz to możesz podgrzać). Delikatnie odginasz i regulujesz wysokość.

 

Możesz też spróbować wyregulować na noskach. Czasami jak mi się odginają noski i górna ramka mi się w noc wbija to sobie odginam i czasem mam krzywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ogólnie same w sobie ułożenie na nosie itp jest idealnie, ale mam rozkminę tylko a propos tej polaryzacji... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Idź do sklepu bo tak nie powinno być. Chyba że jesteś cyklopem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Niech mnie ktoś poprawi - W całej EU (w tym Niemczech) dzięki eurosojuzowi, mamy taki sam standard GSM? Kupie modem w Polsce, włożę kartę z niemiec i chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zaproponuj coś. Tylko proszę cię w sensownej cenie. Kolega mi podrzucił link do chłodzenia droższego niż cpu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale nie wrzucaj jak leci.

 

Socket 1155 a ty wrzucasz 775. Szukam sprawdzonego chłodzenia a nie pierwsze lepsze.

 

Dużo wg. ciebie da ten 120mm w porównaniu z mojego linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emil, ja zakładałem taki:

http://allegro.pl/chlodzenie-silentiumpc-fortis-3-he1425-i6091374095.html

Do procka: AMD X8 FX-8350, który jak wiadomo, jest niezłą grzałką.

W porównaniu do BOXowego... nie ma porównania. Znajomy jest zachwycony, komputer znowu jest bezgłośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Drogi Użytkowniku! (Adresatem tej wiadomości jest Pokuć),

Jak prawdopodobnie Państwo wiedzą, pod koniec kwietnia 2016 r. firma PayPal zmieniła dostawcę błyskawicznych doładowań w Polsce na Trustly Group AB (Trustly). Biorąc pod uwagę informację zwrotną, którą otrzymaliśmy od naszych użytkowników w ciągu ostatnich tygodni, intensywnie pracowaliśmy z Trustly, aby udostępnić opcję doładowania, która uwzględni kwestie podniesione przez użytkowników.

Nowa opcja błyskawicznego doładowania zostanie wprowadzona w tygodniu rozpoczynającym się 30 maja 2016 r. i oparta jest na znanej już użytkownikom metodzie przelewu bezpośredniego (tzw. pay-by-link), podobnej do wcześniejszej procedury doładowania błyskawicznego.

Nowa usługa błyskawicznego doładowania znosi konieczność podawania danych do logowania do bankowości internetowej na stronie obsługiwanej przez Trustly. Aby doładować błyskawicznie konto PayPal, użytkownik będzie musiał podać dane do logowania do bankowości internetowej na bezpiecznej stronie własnego banku. Od 30 maja Trustly będzie sukcesywnie dodawać do tej usługi kolejne polskie banki. Informacje o dostępności banków będą publikowane w witrynie firmy Trustly.

Przedstawiona nowa opcja błyskawicznego doładowania będzie obsługiwana przez Trustly w partnerstwie z Dotpay, znaną instytucją płatniczą. Trustly jest autoryzowaną szwedzką instytucją płatniczą, posiadającą ważną licencję na świadczenie usług płatniczych na terenie Unii Europejskiej i została wybrana na partnera systemu PayPal w drodze szczegółowej selekcji.

Mamy nadzieję, że poprzez wysłuchanie naszych użytkowników udało nam się obecnie dostarczyć rozwiązanie, które wychodzi na przeciw ich potrzebom i odpowiada na wątpliwości, które pojawiły się odnośnie nowej opcji doładowania.

Pozdrawiamy

Zespół PayPal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszli po rozum do głowy pod naporem komentarzy zarówno zwykłych użytkowników jak i poważnych instytucji. To naprawdę było głupie, a w perspektywie długodystansowej akceptacja tego typu rozwiązań, jakie proponował Trustly z PayPalem, może się dla ludzi skończyć źle (i nie mam na myśli żadnych hakerów czy złodziei danych, ale ewentualne nadużycia i niewłaściwe korzystanie z gromadzonych danych przez te właśnie, niby to zaufane podmioty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Na chwilę obecną można błyskawicznie doładować konto tylko za pośrednictwem banku BPH oraz Deutsche Banku, cała reszta się wycofała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kilka pytań na różne tematy które gdzieś trzeba zadać, ten temat wydaje się chyba najodpowiedniejszy...

 

1. Będę chciał w sierpniu zmienić dotychczasowy bank (Te-Mobile) na inny. Poważnie zastanawiam się nad wyborem mBanku. Jakieś sugestie dlaczego lepiej szukać czegoś innego?

 

2. Ilość obsługiwanej pamięci na kartach SD (we wszystkich wariantach) w smartfonie ma znaczenie co do obsługiwania zewnętrznego pendrive? W jaki sposób telefon będzie widział takie urządzenie (Samsung DUO)?

 

Uzupełniając pytanie drugie - jeżeli mam wiekowy telefon który obsługuje karty SD do 16GB to czy pendrive 32GB będzie widziany jako karta SD czy jako coś innego i zostanie taka ilość pamięci obsłużona?

 

3. Chciałbym wiekowy telefon z poprzedniego pytania zamienić na coś nowszego. Który z sztandarowych Samsungów Galaxy byłby najlepszym wyborem? S5, S6, S7? Boczny dodatkowy ekran całkowicie zbędny. Wersja NOTE odpada bo za drogi smile.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×