Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Pokuć ma rację, zrobiłeś naprawdę syf.

 

Nie rozumiem o co Wam chodzi, kori jako jedyny stoi na straży porządku na WHT.

 

 

qSxGDtP.jpg

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Kur**a, mam dość wakacji. Pierd***e gimby tworzą 1000 ticket'ów albo trują dupsko o byle gówno.

Dzisiaj jeden troll na czacie pisał że chce uruchomić "Farming simulator 2015" i czy mu damy "dedyka na okres testowy"....

Macie jakiś sposoby na takich poza szybką, merytoryczną odpowiedzią lub ewentualnym banem na takich gimbów? -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie można się z nimi pobawić? Obiecywać że już zaraz, tylko jeszcze musi to czy tamto (nie mówię o wyłudzaniu kasy czy innych kryminalnych czynach), że dostanie etc. Przyjdzie 1 września to jeszcze odpisać żeby spadał do szkoły :) Tak przeczołgać kilku z nich, dla frajdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Nie można się z nimi pobawić? Obiecywać że już zaraz, tylko jeszcze musi to czy tamto (nie mówię o wyłudzaniu kasy czy innych kryminalnych czynach), że dostanie etc. Przyjdzie 1 września to jeszcze odpisać żeby spadał do szkoły :) Tak przeczołgać kilku z nich, dla frajdy :)

 

mam nieziemską ochotę tak zrobić.... przy takich rzeczach zacznę prosić o skan dowodu osobistego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kur**a, mam dość wakacji. Pierd***e gimby tworzą 1000 ticket'ów albo trują dupsko o byle gówno.

Dzisiaj jeden troll na czacie pisał że chce uruchomić "Farming simulator 2015" i czy mu damy "dedyka na okres testowy"....

 

Macie jakiś sposoby na takich poza szybką, merytoryczną odpowiedzią lub ewentualnym banem na takich gimbów? -,-

 

To zależy jakich klientów chcesz mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

To zależy jakich klientów chcesz mieć :)

 

Profil i target firmy jest ZNACZĄCO inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

mam nieziemską ochotę tak zrobić.... przy takich rzeczach zacznę prosić o skan dowodu osobistego...

No, obiecywać wszystko co tylko można i na koniec poprosić o skan dowodu osobistego. Gorzej jak się taki uprze i poda dane starszych i ich dowód zeskanuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

W takim razie odpłatny test, albo zniżka 20% na pierwszy miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy powiedzieć, że jest opłata aktywacyjna i od razu się przestraszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem (albo jestem ślepy). Jest laptop i są podłączone 2 monitory zewnętrzne. System to windows 10. Chce wyłączyć monitor w Laptopie tak aby w systemie były widoczne tylko 2 zewnętrzne. A w momencie odłączenie tych monitorów aby działał normalnie ekran laptopa.

Niestety nie widzę możliwości wyłączenia monitora laptopa w systemu(nie chodzi tu o Fn + {wyłącz monitor}).

Macie jakieś pomysły ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wiem jak w 10tce, ale w 7tce klikasz prawym na pulpit, rozdzielczość ekranu, i wybierasz odłącz ten wyświetlacz.

 

ekrany_57da4e5953382.png

 

P.S.

 

Nie może być on ekranem głównym.

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo pewnie wyświetlacz laptopa jest ustawiony jako wyświetlacz główny. Kliknij na inny monitor, zaznacz checkboxa ustawiaącego wyświetlacz jako główny, następnie kliknij Zastosuj i po tym powinieneś móc odłączyć wyświetlacz laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie zrobiłem, choć teraz nie jestem pewny bo nie mam tego kompa przy sobie, sprawdzę jeszcze raz wieczorem. Dzięki za Podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś z przyciskami "windows" + P i wybrać "tylko projektor"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował jeszcze dziś wieczorem, bo tam chyba jest jakiś problem z tym że jeden monitor jest podłączony prze "konwerter z usb -> HDMI"

Napisze co udało mi się zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?

W salce konferencyjnej mamy stację dokującą della, którą podpinasz tylko USB 3.0 i z niej HDMI leci do projektora :)

 

O takie cudo: http://www.x-kom.pl/p/276588-stacja-dokujaca-dell-d3100-adapter-stacja-usb-30-hdmi-vga-ethernet-usb.html

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego problemu to sprawdziłem i trzeba było zrobić obie porady, które są wymienione wcześniej, tzn. wyłączyć monitor laptopa i przełączyć na tylko zewnętrzny monitor.

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie autoryzowanym dystrybutorem tylko zwykłym pośrednikiem,

A przynajmniej nie widziałem żadnego potwierdzenia by w jakikolwiek sposób Xiaomi ich "autoryzowało".

 

Ceny w sumie też tam mają odpowiednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×