Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

LOL v. Damme taką reklamę nakręcił?

Szacun...

 

Szkoda, że Kaczyńskiego parodiują lemingi... nie jestem za PiSem, ale to już dawno przestało być zabawne... to jechanie na prezydenta i prezydentową, teraz na brata... a tusek rozp...la kraj, jak rozp...lał.

 

W ogóle te ciężarówki jadą tyłem... to dopiero miazga... ciekawe, czy to było robione komputerowo, czy faktycznie...

 

Co do Volvo to tyłem kręcone, są gdzieś w necie materiały z planu :)

 

Co do tego szumu wokół Kaczyńskich to niestety, ale dla odwrócenia ludzi uwagi od kryzysu, kradzieży, zabójstw, łapówek i innych machlojek.

 

Zobacz jak ostatnio cicho się zrobiło na temat największego przekrętu w polskim rządzie (mam na myśli gigantyczną korupcję). Zatrzymali kilka pionków (pewnie już siedzą w domciu), zamienili kilka mord w rządzie i prace idą dalej, łapówki się nabijają na konta a mordy ucieszone.

 

Polski przeciętny człowiek jest głupi bo wierzy w to co mu pokazują a nie używa mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie ;) Mam do was wielką prośbę, czy moglibyście pożyczyć mi 0,22 USD na PayPalu? Niestety zjadło mi podczas konwertowania waluty i mam problem ;( Oczywiście kwotę oddam wraz z bonusem ;)

 

Dziękuję bardzo i ciepło pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam facebook? kręci i kręci i dokręcić się nie może :D ba i to już od południa :D

Trasę zrywa

Śledzenie trasy do facebook.com [173.252.110.27]
z maksymalną liczbą 30 przeskoków:

  1     3 ms     3 ms     3 ms  livebox.home [192.168.1.1]
  2    28 ms    27 ms    26 ms  war-bg5.neo.tpnet.pl [83.1.4.196]
  3    33 ms    29 ms    30 ms  war-r1.tpnet.pl [80.50.118.85]
  4    28 ms    27 ms    27 ms  war-r2.tpnet.pl [194.204.175.62]
  5    49 ms    50 ms    50 ms  bundle-ether5.ffttr1.FrankfurtAmMain.opentransit
.net [193.251.255.225]
  6    51 ms    49 ms    46 ms  81.52.188.146
  7    48 ms    46 ms    49 ms  ae2.bb01.fra2.tfbnw.net [31.13.27.207]
  8    56 ms    56 ms    56 ms  ae8.bb02.cdg1.tfbnw.net [74.119.78.118]
  9   138 ms   139 ms   139 ms  ae38.bb02.iad1.tfbnw.net [31.13.29.255]
 10   154 ms   154 ms   157 ms  ae8.bb04.frc1.tfbnw.net [31.13.24.95]
 11   152 ms   152 ms   150 ms  ae40.dr01.frc1.tfbnw.net [31.13.27.67]
 12     *        *        *     Upłynął limit czasu żądania.
 13     *        *        *     Upłynął limit czasu żądania.
 14   150 ms   152 ms   152 ms  edge-star-shv-13-frc1.facebook.com [173.252.110.
27]

Śledzenie zakończone.
Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygodniejszy bedzie vpn.

 

Wysłane z mojego ALCATEL_ONE_TOUCH_6030X_Orange przy użyciu Tapatalka

Podpis srapatalka dłuższy od wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sory, nowy telefon nie przemigrowal ustawien, a domyslnie podpis jest i go nie widac jak piszesz;) juz go wywalilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, nowy telefon nie przemigrowal ustawien, a domyslnie podpis jest i go nie widac jak piszesz;) juz go wywalilem

 

Oj samu, przyznać, że się trochę pochwalić się chciałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A propos wdupatalka...

 

Mam dwie trzy kwestie do poruszenia:

 

1. Czy zdarzyło wam się, że google maps źle was poprowadziło? Wydaje mi się, że raz mi się to zdarzyło, dzisiaj niby drugi raz, ale może to problem taki, że wzięli i zburzyli jeden wieżowiec, a pół kilometra dalej postawili ten sam, ale z "II" w nazwie. No i pokierowało na ten zburzony... a raz mi dało o wiele numerów za dużą lokalizację i bez sensu przejechałem 4 przystanki.

Jakieś coś z GM, co przeoczyłem? HTC Desire (chyba S) z Androidem 2.3.x (hehe).

 

2. Mam dość wspomnianego telefonu : ) rok z hakiem używania, a to czasem się wyłącza (i potem "zgłoś do firmy HTC"), czasem w chory sposób reaguje na deszcz (że niby krople wciskają guziki). Generalnie Android 2 dno totalne... po kiego grzyba to cholerne wprowadzanie głosowe? To w 4.4 też na nexusie mam, wkurza tylko i miejsce zajmuje. No i dotyk jako technologia interfejsowa: masakra.

Czekam na Lumię 7xx dual sim, jak mi się nie spodoba i nie nauczę się w końcu tego dotykowego szitu obsługiwać - to już nie wiem, poszukam z klawiaturą. Żeby tak coś z wifi, 3g i hotspotem wifi, znacie coś?

 

A w ogóle - ma ktoś Nokię powyżej 7xx?

 

3. Trzy kwestie : )

Jak wypieprzyć tą cholerną muzyczkę operatora (w T to jest animka tych klocków z "T" i muzyczka do tego) na początku, po włączeniu telefonu?

 

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A propos wdupatalka...

 

Mam dwie trzy kwestie do poruszenia:

 

1. Czy zdarzyło wam się, że google maps źle was poprowadziło? Wydaje mi się, że raz mi się to zdarzyło, dzisiaj niby drugi raz, ale może to problem taki, że wzięli i zburzyli jeden wieżowiec, a pół kilometra dalej postawili ten sam, ale z "II" w nazwie. No i pokierowało na ten zburzony... a raz mi dało o wiele numerów za dużą lokalizację i bez sensu przejechałem 4 przystanki.

Jakieś coś z GM, co przeoczyłem? HTC Desire (chyba S) z Androidem 2.3.x (hehe).

 

2. Mam dość wspomnianego telefonu : ) rok z hakiem używania, a to czasem się wyłącza (i potem "zgłoś do firmy HTC"), czasem w chory sposób reaguje na deszcz (że niby krople wciskają guziki). Generalnie Android 2 dno totalne... po kiego grzyba to cholerne wprowadzanie głosowe? To w 4.4 też na nexusie mam, wkurza tylko i miejsce zajmuje. No i dotyk jako technologia interfejsowa: masakra.

Czekam na Lumię 7xx dual sim, jak mi się nie spodoba i nie nauczę się w końcu tego dotykowego szitu obsługiwać - to już nie wiem, poszukam z klawiaturą. Żeby tak coś z wifi, 3g i hotspotem wifi, znacie coś?

 

A w ogóle - ma ktoś Nokię powyżej 7xx?

 

3. Trzy kwestie : )

Jak wypieprzyć tą cholerną muzyczkę operatora (w T to jest animka tych klocków z "T" i muzyczka do tego) na początku, po włączeniu telefonu?

 

 

 

Co do nawigacji googla to ponad tydzień jeździłem na niej po Warszawie (praktycznie wszystkie dzielnice) od rana do wieczora i zdarzało mi się że numeracja była źle oznaczona tzn. pokazało jesteś na miejscu a miejsce docelowe było np. 4 posesje dalej albo po drugiej stronie itp. Ale to pojedyncze wyjątki. Częściej trafiałem na porypaną numerację na ulicach niż w nawigacji :D

 

Czasami zdarzało się że prowadziło przez korki. Raz jechałem dolinką służewiecką przez ponad dwu kilometrowy korek. Skuterkiem to se śmignąłem, ale jak bym jechał samochodem to ojojoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sponsi

ja za pomoca titanium backup z mojej neo v wywalilem apki odpowiedzialne za wszelkie rozpoznawanie glosu, wybierania glosowe itp. wszelkie magiczne przyciski poznikaly i mam spokoj...;-)

trzeba miec do tego roota.

wg mnie windows mobile to nie wypal... moze dla osob starszych gdzie liczy sie jako taka prostota jest ok. u mnie w klasie jedna osoba musi sie z nim meczyc. Niestety, ale jesli znajdziemy jakas spoko apke na androida, to na windowsie kolega zadnego odpowiednika nie ma, albo ich jakosc lepiej przemilczec. Po prostu ten market jest ubogi, do tego windows stwarza nieraz problemy z plikami z ktorymi nie ma problemu na androidzie. jedynym plusem jest chyba plynnosc dzialania interfejsu. Ale tez ma wady - zero jakiejkolwiek personalizacji - kolory tylko mozna zmieniac.

smiejemy sie , ze w nokii 3310 to przynajmniej tapete dalo sie ustawic.:-P

 

sorki za brak pl znakow, pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja w nawigacji mogę wybrać zarówno wpisywanie jak i mówienie. Obie metody działają 5/5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sponsi

ja za pomoca titanium backup z mojej neo v wywalilem apki odpowiedzialne za wszelkie rozpoznawanie glosu, wybierania glosowe itp. wszelkie magiczne przyciski poznikaly i mam spokoj...;-)

trzeba miec do tego roota.

wg mnie windows mobile to nie wypal... moze dla osob starszych gdzie liczy sie jako taka prostota jest ok. u mnie w klasie jedna osoba musi sie z nim meczyc. Niestety, ale jesli znajdziemy jakas spoko apke na androida, to na windowsie kolega zadnego odpowiednika nie ma, albo ich jakosc lepiej przemilczec. Po prostu ten market jest ubogi, do tego windows stwarza nieraz problemy z plikami z ktorymi nie ma problemu na androidzie. jedynym plusem jest chyba plynnosc dzialania interfejsu. Ale tez ma wady - zero jakiejkolwiek personalizacji - kolory tylko mozna zmieniac.

smiejemy sie , ze w nokii 3310 to przynajmniej tapete dalo sie ustawic.:-P

 

sorki za brak pl znakow, pisze z tel.

 

A ja powiem tak.

 

Jako maniak linuxa i wszystkiego co obok linuxa się znajduje to wybór pada tylko i wyłącznie na androida, i już Wam mówię czemu, open-source.

 

Zarówno w przypadku iOS'a, jak i Windows Mobile dostajecie zamknięte pudełeczko z przyciskiem "włącz/wyłącz". Jeśli chodzi o mnie to dla przeciętnego kowalskiego czy kowalskiej iphone będzie jak znalazł bo łączy prostotę z funkcjonalnością i nikomu więcej do szczęścia nie potrzeba. Jednak jeśli chodzi o bardziej, że tak powiem "zaawansowanego" użytkownika, który wie chociażby co ten jego telefon ma w środku już by wypadało zaznajomić się z jedynym póki co systemem, z którym można coś zrobić.

 

Różnica jest taka, że o ile w windows mobile i iOS'ie możecie co najwyżej pokrzyczeć na swój telefon, tak w androidzie można zrobić wszystko począwszy od malutkich modyfikacji po androidy na steroidach, z pięknym przykładem mojego hobby, który z samsungowym touchwizem nie ma już nic wspólnego.

 

Wiem, że to raczej gratka dla tych telefonowych geeków, ale szczerze - znaleźć/wybrać jeden z najbardziej popularnych romów na XDA przeznaczonych na dany model i sflashować umie już dziecko w podstawówce, całość włącznie z szukaniem zajmuje max kilka godzin (i to już takim porządnym szukaniem), a radość z działającego systemu, braku syfu operatora, nowszej wersji androida i tego "ducha community" jest co nie miara.

 

No i teraz dedykacja dla wszystkich web-hostingowców, do swojego ArchiDroida zaimplementowałem pocket debiana, przez co mój android 2 komendami potrafi wskoczyć sobie do debianowego chroota, na którym to odpaliłem sobie ssh, nginxa i php-fpm. Ktoś oferuje kolokacje Galaxy S3? ;)

 

A jeśli chodzi o proponowany telefon to szczerze proponuję albo najnowszą zabaweczkę od google czyli Nexusa 5, albo starszą nadal w pełni aktualną czyli Nexusa 4. Temu drugiemu na tyle spadły ceny po wydaniu 5, że ma najlepszy stosunek jakość-wydajność do ceny, tak więc szczerze polecam.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych nie stać, albo po prostu szkoda im kasy na telefon za ~1k zł.
Znacie coś fajnego za małe pieniądze (powiedzmy 400zł) co ma:
Wyświetlacz ~4cale - najlepiej w pełnym 16:9 (rozdzielczość np 856x480 zamiast 800x480)
Klawisze fizyczne na dole (te wstecz, domek, "menu kontekstowe" - nie wiem jak to się zwie fachowo)
no i przydałoby się dobry procek i więcej niż 512MB ram

Tak na prawdę myślałem żeby moją neo V wymienić na arc s - troszkę większa, niby ten sam procesor i tyle samo ramu, ale moja neo v jest od orange i nawet o podkręcaniu nie mam co myśleć... no i ma fizyczne klawisze na dole ;)
Może jest coś innego fajnego co spełnia moje wymagania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh w sumie nie napisałem że łindołs odpada i chce androida;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ma może jakaś firma takie gadżety na zbyciu jak smycze, kubki, podkładki pod mysz czy ewentualnie koszulki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi, Twoja wypowiedz to chyba pierwsza wypowiedz zwolennika androida bez zbędnego hejtu w polskim necie :) Pytanie tylko czy np taki jailbrake w iOS nie da Ci tego samego co rootowanie Androida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×