Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Zboczonych gejów? Lol? Ty wiesz co mówisz?

 

Pozdro.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Matmaxalez zauważ, że to nie oznacza, że wszyscy geje są zboczeni.

No niemniej jednak ostro Pawel napisał.

 

Ja generalnie w temacie staram się zachowywać jakieś tam logiczne zasady. Znam przynajmniej 3 gejów i nie mam z tym problemu. Problem miałbym, gdyby weszli do parku zabaw i zaczęli się całować.

Z parką k+m nie mam takiego problemu. Z gejami/les - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że żyjemy w czasach, kiedy składowanie drewna na placach przestało być modne. Czasem jednak wydaje mi się, że część społeczeństwa chciałaby powrotu do czasów, kiedy słowa zapisane ponad 2 tysiące lat temu przez nawiedzonych przedstawicieli ludu Abrahama były jedynym prawem. Dla przypomnienia ludziom wierzącym, Wasza "święta księga" każe zabijać gejów.

Jeszcze pytanie pomocnicze: skąd taka odraza wobec ludzi kochających w sposób inny niż Wasz? Indian północnoamerykańskich czy australijskich Aborygenów też tak nie znosicie? Też są inni od Was, żyją i zachowują się inaczej.

 

Przed humanizmem jeszcze długa droga do wyzwolenia ludzkich umysłów spod jarzma religijnych i post-religijnych przesądów i nakazów rodem z plemiennych przypowiastek przekazywanych przez "mędrców" w jaskiniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Łukasz, w starym testamencie to piszą :P. W nowym już się lekko wycofują xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pozniej chodza takie skrzywione swiry wychowywane bez mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v daj już spokój. Ja też jestem antykościelny i w ogóle antyreligijny, ale trochę krytycznego myślenia...

Pomyśl trochę. Nie chodzi o to, że komuś zabraniam ładować się w kakao. Ja po prostu nie chcę promowania tego w przestrzeni publicznej. Prawdziwi geje i lesbijki, którzy chcą normalnie żyć siedzą w domu i są szczęśliwi, to zmanierowani homosie i lesby (dla odróżnienia od "gejów i lesbijek") za wszelką cenę chcą świat "cywilizować". Zacznij używać głowy i przestań powtarzać siekę propagandową. Sam zachowujesz się, jakbyś był zamknięty w swoim pudełku, a każda z 6 ścian pudełka to wielki ekran z lewacką sieką propagandową. Ekstrema są złe - tak. Ale prezentujesz sam pewne ekstremum. Jak nie rozróżniasz homofobii od krytycznego twierdzenia na temat porządku cywilizacji (bez wciskania religijnych bzdur), to coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Pozniej chodza takie skrzywione swiry wychowywane bez mamy...

W Belgii od 2006 mogą już adoptować. Musimy poczekać parę lat żeby zobaczyć :). Gdy były przeprowadzane testy, to nie było żadnego problemu.

Jeżeli homoseksualni nie mogą adoptować to samotni rodzice tym bardziej.

 

d.v daj już spokój. Ja też jestem antykościelny i w ogóle antyreligijny, ale trochę krytycznego myślenia...

Pomyśl trochę. Nie chodzi o to, że komuś zabraniam ładować się w kakao. Ja po prostu nie chcę promowania tego w przestrzeni publicznej. Prawdziwi geje i lesbijki, którzy chcą normalnie żyć siedzą w domu i są szczęśliwi, to zmanierowani homosie i lesby (dla odróżnienia od "gejów i lesbijek") za wszelką cenę chcą świat "cywilizować". Zacznij używać głowy i przestań powtarzać siekę propagandową. Sam zachowujesz się, jakbyś był zamknięty w swoim pudełku, a każda z 6 ścian pudełka to wielki ekran z lewacką sieką propagandową. Ekstrema są złe - tak. Ale prezentujesz sam pewne ekstremum. Jak nie rozróżniasz homofobii od krytycznego twierdzenia na temat porządku cywilizacji (bez wciskania religijnych bzdur), to coś jest nie tak.

Ekstremizmy są właśnie dobre. Przez to że nie ma ekstremizmu, mamy to co mamy (czyli lewackie gówno - nie mylić z komunizmem* (socjalizm =! komunizm)).

Ekstremizm jest dobry, gdyż ludzie którzy są ekstremistami, naprawdę wierzą w to co robią i w swoje ideologie, podczas gdy ludzie lewicy entrum lub prawicy to idioci. Każdy z nich jest z centrum ale jeden bardziej w lewo, drugi w prawo. I przez to masz socjalistów którzy nie wiedzą w co wierzą. Czy w Marxa czy w Webera. To samo z prawicowcami.

Tak więc nie gadaj głupot że ekstremizmy są złe, bo tylko dzięki nim może istnieć normalny świat.

 

*Jestem komunista, i nazwanie mnie socjalistą lub lewakiem jest obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę zaczął się poważny temat do rozmowy :] Ja generalnie znam paru gejów. Jednak są 2 typy: tacy, którzy żyją normalnie i tego nie okazują specjalnie i tacy, którzy robią z tego pozerkę, zaczynają to propagować, wmawiać ludziom swoje idee. Dla mnie homoseksualizm nie jest naturalny, od tego nie ma dzieci, ale szanuję te osoby, chyba, że robią z siebie naprawdę widowisko.

 

Zgodzę się ze Sponsim w tej kwestii, że niektórzy za wszelką cenę chcą cywylizować świat. Tak samo są katolicy i katole.

 

Komunizm z tego co wiem to miał dobre założenia, ale jak wyszło to wiemy.

 

Co do tej adopcji to mam mieszane uczucia, jak dla mnie takie dzieciaki będą jak nic miały uraz psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

@down

 

Chodziło mi o to że dotychczas, żadne państwo nie wprowadziło komunizmu opisanego przez Marxa.

Wszyscy jedynie próbowali. A spróbować wprowadzić i wprowadzić to dwie różne rzeczy.

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Matmaxalez nie. Tzn. mieszasz dobre punkty z gorszymi. Wiesz - gdy jesteś wyważony, wtedy jest większa szansa, że nie popełnisz błędu pójścia gdzieś za daleko. A dlaczego za daleko jest złe? Bo możesz czegoś nie wiedziec, nie widzieć. Nie można wszystkiego przekreślać. Coś w lewakach jest OK (choć malutko, bo co dobre jest od razu niszczone przez głupotę), coś w narodowych socjalistach jest OK (ale też niszczone przez głupoty), ale gdy to wyrównasz - wtedy masz balans. Balans jest, gdy masz zrozumienie dla ekstremów. Ciężki to jest temat tak naprawdę, na pewno nie na forum. Co więcej - jest też trochę dobrego w mocno wierzących ("moherach") - tak. W każdym coś jest dobre. Niestety, to wszystko się kotłuje i jest niszczone przez o wiele większy procent tych rzeczy, które są złe w tych poszczególnych grupach. Śmiem twierdzić, że jest to związane po prostu ze słabością człowieka.

 

Bartosz Stępień dokładnie o to mi chodzi. Nie chcę klękać przed krzyżem, ale też nie chcę, by wszyscy wszystko wszystkim we wszystko wszędzie. Wolność moja kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność twoja.

 

Matmaxalez tej wyżej wypowiedzi nie rozumiem. W bardzo rozmyty sposób prezentujesz poglądy.

 

 

Jeżeli homoseksualni nie mogą adoptować to samotni rodzice tym bardziej.

 

 

 

Tylko jedna prośba - takich akurat ekstremizmów nie mam ochoty czytać. Bo to już zwykłe, cyniczne (ale tak źle cyniczne, bo są też dobrzy cynicy, a to jest prymitywny cynizm) chrzanienie. Żeby nie powiedzieć ostrzej.

 

EDIT 2:

Chyba odkryłem genialną opcję, która aż dziw, że nie była wcześniej na forach.

Jak dodasz tekst pod swoim tekstem to on łączy wypowiedzi - czad.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Tylko jedna prośba - takich akurat ekstremizmów nie mam ochoty czytać. Bo to już zwykłe, cyniczne (ale tak źle cyniczne, bo są też dobrzy cynicy, a to jest prymitywny cynizm) chrzanienie. Żeby nie powiedzieć ostrzej.

 

Odnosiłem się do wypowiedzi Kamikadze który napisał

 

 

Pozniej chodza takie skrzywione swiry wychowywane bez mamy...

 

Czyli według niego samotni ojcowie nie powinni wychowywać, bo inaczej będą świrami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ten kto rozpoczął ten wątek powinien dostać minusa ;) Pytanie czy zaczęło sie od bolącego tyłka, czy od tego, że ktoś o to zapytał? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już nie minusuje, bo znów nrm będzie chciał ode mnie browara :P

 

PS Mat to "walcie" zabrzmiało w tym wątku dwuznacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

I tak miało brzmieć hehe :D.

Dlatego właśnie dałem " (w sensie minusujcie )" ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v pewnie, najlepiej siedzieć cicho, a wokoło niech się dzieje... "wolność i cywilizacja" na całego. Oj d.v, d.v... życzę tobie wyważenia, balansu w tym wszystkim. Nie ekstremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak to, przeż skomentowałem, że oni tam sobie od razu apartamenty stawiają : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym ważnym dniu, wszyscy jesteśmy gejami :D

 

A bunkra jeszcze nie ma więc lepiej gadać o tym co bliższe wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×