Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość nrm
Orange nawet napisało, że to z jakiejś ich sesji team building itd.

 

Dokładnie to. Korporacja zmusiła biednych pracowników do robienia z siebie pajaców ;) To jednak coś innego niż zabawa z dziećmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - nie ma w tym nic skandalizującego/zaskakującego/ciekawego.

 

Uważam, że w korporacji jaką jest Orange siedzi sobie sztab ludzi, którzy za wszelką cenę chcą nauczyć i wykrzesać z pracowników miękkie kompetencje. Jednak po obejrzeniu tego materiału doszedłem do wniosku, że jednak co za dużo to niezdrowo.

 

Mam podobne zdanie jak @nrm - to coś innego niż zabawa w szkole. Jest to robienie z siebie widowiska w imię korporacji, którego dotychczas nie spotkałem ani u siebie, ani u znajomych.

 

Co innego jeśli inicjatywa wyszłaby od samych pracowników Orange - wtedy byłby to przejaw nieszablonowości. Jednak mimo wszystko nie jestem w stanie uwierzyć w to, że wszyscy uczestniczyli w tym z własnej chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widowiska tylko dlatego, że to wyciekło. Gdyby było na "VHSie" u pracowników, byłby git.

I jeszcze jedno - nikt nikomu nic nie każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

"Tu się dołoży tam się trochę wytnie"
Obejrzałem to i: zanim skomentujesz przeczytaj opis.

Przymuszenie to mogło być niewypowiedziane i przyjmować formę:
- obawy przed ostracyzmem w pracy (np. "KOLEDZY: a to ten/ta nie chce uczestniczyć we wspólnych działaniach" itp.)
- obawy przed utratą pracy lub wizerunku w oczach przełożonego (np. "co sobie szef pomyśli jak nie będę chciał/a brać w tym udziału? stracę szansę na awans?" itp.)
Pracownicy wiedzieli iż są filmowani (notabene przez zewnętrzną firmę) i mam nadzieję, że zgłaszali swoje zastrzeżenia już w trakcie realizacji.

Pracowałem w jednym ze spam center tej firmy, gdyby któryś z szefów (było ich tylu, że szkoda wymianiać nazwiskami) powiedział mi, że zamiast w kablach mam się tak zbłaźnić to byłoby coś z serii:

pierdolen_xsxearx.jpg

 

W sumie podczas takiej imprezy o ile tak to można nazwać sporo ludzi poznało się między sobą ;)
Nie ma to jak "integracja zespołu".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pics or it didn't happen :P

 

2008 rok, byłem młody i piękny

 

heh.jpg

 

 

 

GrandBB no ale i co z tego? Nie wierzę, że jak "pani Jola, lat 50, z księgowości" przez kłopoty z sercem nie chciała, to ją zmuszali. A takie, że "oja, nie wziąłeś udziału, a inni wzięli" by się skończyło po 2 tygodniach. Nie popadajmy w przesadyzm. Tak, są przykłady przymuszania "na chama", ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że ludzie nie poszli w to na fali, "oja, ale głupie, ale mi dziwnie, ale... what the hell". I to "what the hell" sprawia, że to MA SENS, bo ludzie się otwierają przed sobą. Zresztą, aby to zrozumieć, trzeba trochę rozumieć w ogóle takie zadania/zabawy, no i nie być zakompleksieńcem, który w gruncie rzeczy marzy, by pomachać tyłkiem przed kamerą, a wieczorem się "integrować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja mam na FB wrzucone zdjęcia z integrowania się na stażu w Niemczech - oczywiście wszystko za kasę z UE więc popić można było hehe ;)

 

Fotka jak śpie na podłodze w gaciach i koszulce. Jakoś mi nie przeszkadza jak dla jaj sobie wrzucę swoje takie zdjęcie :D

 

----------------------------

 

O to kto mówił że się odchudza?

 

550059_10151197692395614_1660375600_n.jp

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
O to kto mówił że się odchudza?

 

Zdaje się, że Tomek Fiedoruk pisał o tym kilka razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Hi, może ktoś ze starszych graczy pamięta jak nazywa się chłopak, który m.in pokazywał profity w Fallout 1/2? Szczerze nie wiem jak on teraz wygląda bo nie gram w nowe części tej zacnej gry.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

No tak, to on :D Tylko z tego co pamiętam to nazywał się Vault Boy :huh: Szkoda, że już nie robią tak dobrych gier jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja, Pipboy to urządzenie. Dawno w Fallouty nie grałem. Chyba trzeba się przeprosić ze starymi F1 i F2. Because war never changes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza świecąca i mrygająca czerwona dioda na PC na jednych się nie świeci na innych mryga lub cały czas świeci. Wszystkie ten komputery mają identyczną konfiguracje sprzętową jak i softową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oznacza świecąca i mrygająca czerwona dioda na PC na jednych się nie świeci na innych mryga lub cały czas świeci. Wszystkie ten komputery mają identyczną konfiguracje sprzętową jak i softową

 

Pracę dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle to sam znalazłem na necie. Moje pytanie bardziej tyczy się czy mam czego się obawiać, że za klika dni przestanie coś działać czy może to sobie tak migać do usranej śmierci

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

komputery w pracowni szkolnej, nie obchodziło mnie co było wcześniej. Pistawiłem wszystko od zera włącznie z instalacją i konfiguracją programów. Po zainstalowaniu windowsa, i wgrani offica, avasta, firefox, chroma, gima i opery. Zwrócił mi uwagę kolega, że coś mryga tam wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Może są trochę zarżnięte te dyski w niektórych komputerach. Wcześniej było tam strach szukać czego kolwiek nawet w googlach a po podpięciu tylko pen i włożeniu do domowego komputera wykrył ponad 45 zagrożeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Z tego co się orientuje to czerwona dioda odpowiada za pracę dysków i jak mruga to znaczy, że pracują :D Według mnie nie ma co się tym przejmować.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na innych nie mryga tylko na 6 z 15 i na serwerze się tak dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Widocznie na 6 z 15 dyski pracują, jeżeli zainstalowałeś na nich avasta to normalka, ponieważ dysk cały czas jest skanowany. Jeżeli to Ci tak przeszkadza to wyjmij kabelek i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumie, że reszta diód jest nie podłączona i dlatego nie świecą, to świetnie nie ma czym się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Być może, że dysk nie jest na tyle obciążony aby diody migotały... Jak obserwuję swojego kompa to podczas pisania tego posta + kilka programów dioda nie miga, ale jak odpaliłem benchmark'a (3DMARK) to diody migają. Po prostu tak to już jest i nie należy się tym przejmować. Jeżeli chcesz sprawdzić stan dysku to polecam CrystalDiskInfo.

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę sprawdzać, problem w tym, że każdy jednakowo jest obciążony ale sprawdze je wszystkie podczas uruchamiania w poniedziałek. Ale dzięki za wiadomości w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×