Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Paweł z tego co pamiętam to sączyłeś wszystko co było w płynie :P

więc ciężko wyczuć co Ci zaszkodziło, poza tym to było 100 lat temu ;)

ale szacun że Ci się chciało z Sopotu do Kraka na browara zawitać, hehe

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Słuchałem wywiadu z tym gościem. W niezły sposób stał się gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Podłe malty (Red label, Balentyny, itp.) to pijam z lodem i colą ale Single Barrel nie jest takim ścierwem i naprawdę warto go pic samego w temperaturze pokojowej.

 

Być może ale zgadzam się z teorią, że:

1. Przede wszystkim przyjemność, a nie wymóg

2. Ważne są okoliczności.

 

A jak ja pracuje wieczorami to nie mogę się nawalić choćby trochę ;) lubię sączyć powoli różne zimne drinki, lepiej mi się pracuje ;) Whisky za często nie pijam, nie jestem jakimś MEGA fanem, ale też nie pogardzę. Za to bardzo lubię gin+tonik, gin+kaktus etc. a z kanarów przywiozłem ich zwyczaj czyli ron+fanta :D To dopiero wydało mi się dziwne ale polubiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sławek, ja czekam aż wpadniecie do mnie do Sopotu. Miejsce w knajpie wstępnie zaklepane, nic tylko oczekiwać waszego przybycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam z bracmi robie maraton po domowych nalewkach przez caly tydzien przyszly :-)

 

Jedno bydle 60% jest trudne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I potem 2 dni WC nie opuszczasz :P

 

Tragedii nie będzie najgorzej się skończyć pijąc krwawą merry albo wściekłego psa :( przez 3 dni tyłek boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
I potem 2 dni WC nie opuszczasz :P

 

Tragedii nie będzie najgorzej się skończyć pijąc krwawą merry albo wściekłego psa :( przez 3 dni tyłek boli ;)

Od czego :P?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś mnie tknęło już poprzednio jak kupowałem, teraz przetrzymałem "większą butelkę", kupiłem w Rossmanie "normalnej" wielkości, porównałem i WTF?

 

Lewa: Rossman

Prawa: Biedronka

 

Większa butelka? WTF?

 

wieksza_butelka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wnikam na jakie imprezy wy chidzicie ze was pozniej tylki bola hehe. Moze warto lic z kobietami a nie kolegami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wnikam na jakie imprezy wy chidzicie ze was pozniej tylki bola hehe. Moze warto lic z kobietami a nie kolegami :-P

 

 

Bolące tyłki, imprezy z kolegami - wątek schodzi na niebezpieczny grunt :D

 

Ponoć osoby które mają takie skojarzenia podświadomie chciałyby spróbować ciemnej strony :> więc uważajcie bo kiedyś lekko podpici możecie pomylić Panią z Panem na imprezie :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Nie wnikam na jakie imprezy wy chidzicie ze was pozniej tylki bola hehe. Moze warto lic z kobietami a nie kolegami :-P

 

 

Bolące tyłki, imprezy z kolegami - wątek schodzi na niebezpieczny grunt :D

 

Ponoć osoby które mają takie skojarzenia podświadomie chciałyby spróbować ciemnej strony :> więc uważajcie bo kiedyś lekko podpici możecie pomylić Panią z Panem na imprezie :o:o:o

 

Jest coś złego w byciu homoseksualistą?

 

Pozdro.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i dopóki nie zechcą adoptować dzieci.

 

Lepiej być kochanym dzieckiem i mieć np dwie mamusie niż nie mieć nic i mieszkać w domu dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, to wobec tego ludzi którzy mają dziwne skojarzenia jest pełno. Montowanie sieci trakcyjnej na kolei to dla mnie obciąganie druta, przeciąganie druta, kładzenie druta. I w żaden sposób mi się to nie kojarzy z jakąś inną z czynnością seksualną. Niestety większość ma jakieś dziwne skojarzenia z tym związane... duże forum, prawie same chłopy, w zasadzie same chłopy bez dwóch czy tam trzech wyjatków. Forum tematyka kolejowa... :D Czyżby wszyscy o tym marzyli, heh :D

 

Co jest złego w byciu homo ? Nic jeżeli:

- nie próbuje się tego narzucić całej reszcie społeczeństwa

- nie robi się z tego publicznego problemu

- nie adoptuje się dzieci

- nie bierze się kościelnych ślubów

 

Nad związkami partnerskimi w sensie cywilno-prawnym bym mógł podyskutować, może to ułatwić życie ludziom, a może nie, nie wiem.

 

Osobiście wolałbym żyć w bidulu niż być wychowywanym przez dwie parzące się lesby, albo dwóch zboczonych gejów.

 

Inna sprawa to bidule do likwidacji na rzecz rodzinnych domów dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paweł: No chyba, że w rodzinnym domu dziecka dzieci są mordowane...

 

Ja tam się przychylam do poglądu @tgx - lepiej mieć dwie kochające matki czy dwóch kochających ojców, niż dwupłciowe małżeństwo, które się na przykład nad dzieckiem znęca. No ale ja byłem wychowywany na humanistę, nie katolika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można wybierać mniejszego zła z dwóch złych rzeczy ;). Zarówno jedna, jak i druga opcja wywrze na dziecku nieodwracalny, negatywny wpływ, i tu mam na myśli bardziej społeczeństwo niż sam fakt.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lepiej mieć mamusię i ojca niż dwie mamusie lub dwóch ojców. Jak już tak porównujemy. Lepiej by było, gdyby rządy się zajęły nie przeszkadzaniem ludziom w byciu szczęśliwymi. A nie, że okradają ludzi, a potem zabierają im dzieci - patrz ta ostatnia sprawa w tv, co ludziom zabrano dziecko, bo nie mieli kasy na jego wychowywanie. Gnoje podwyższają podatki, niszczą Polskę, a potem odbierają ludziom dzieci.

 

Posiadanie dwóch mamuś czy tatusiów to nie jest wyście na szczęście dziecka "bo mama i tato go nie chcą". Nie dawajcie sobą manipulować mediom. To jest tak, jak z przykładem wyżej - najpierw zgnoić polską gospodarkę, doprowadzić do biedy, a potem zabrać dziecko.

 

Świat jest zerojedynkowy, plusminusowy. Jakkolwiek nie mam nic przeciwko, żeby sobie buziaki dawali nawet w parku (byle nie ostentacyjnie), to jednak są rzeczy, do których niestety nie powinno się mieszać gejów i lesbijek.

 

 

 

@nrm ten beyond to sobie apartamenty dla prezesów tam dobuduje, czy co? : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×