Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

zenbox.pl i WHT.pl

Polecane posty

Gość Joachim

Przedstawię się w odpowiednim dziale, kim jestem i jak się ubieram.

 

P.S Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, proszę pisać prywatnie, bądź założyć temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zakładanie sp. z o. o. wymaga wkładu finansowego/sprzętowego/itd. - skąd fobi weźmie? Przecież wiadomo, że z wht.

 

 

Nie wiem, mnie to nie interesuje skąd on to weźmie,to już duży chłopak da sobie radę - nie wypada zaglądać innym do kieszeni

 

Co do konkurencji wielokrotnie pisałeś, że wartość reklamowa WHT jest prawie zerowa, wiec nie wiem czemu aż tak Cię to zabolało

 

Jedna firma więcej na tak rozproszonym rynku nie robi żadnej różnicy i raczej nikt nie zauważy jakiegoś odpływu klientów bo powstał nowy twór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem, mnie to nie interesuje skąd on to weźmie,to już duży chłopak da sobie radę - nie wypada zaglądać innym do kieszeni

 

Co do konkurencji wielokrotnie pisałeś, że wartość reklamowa WHT jest prawie zerowa, wiec nie wiem czemu aż tak Cię to zabolało

 

Jedna firma więcej na tak rozproszonym rynku nie robi żadnej różnicy i raczej nikt nie zauważy jakiegoś odpływu klientów bo powstał nowy twór.

 

Ja nie mówię, że to jest straszna tragedia. Wyraziłem swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Jak by za projektem nie stał nikt z ekipy nie było by żadnego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow.. no to bylo duzo szumu wlasciwie o nic.

15 zl miesiecznie za hosting, ktory obsluzy mi 5 tysiecy unikalnych uzytkownikow.. tyle to ja mam dziennie! na wordpressie (z supercache oczywisice) i hostingu za 199 zl rocznie., a i oczywiscie wirtualny brak limitu transferu i miejsca. mnie to nie przekonuje.

na plus ladny header i stopka na stronie, srodek szablonowy do bolu.. jak w progreso i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Politykę cenową i wyjaśnienie dlaczego warto płacić więcej i lepiej oraz jak mają się plany unlimited do rzeczywistości wyjaśniłem obszernie w wywiadzie http://antyweb.pl/ru...swoim-serwisie/ polecam.

 

jesli chodzi o ten marketing na antyweb to tl;dr.

 

ps: za transfer domeny tez warto placic wiecej?

Edytowano przez MikeJones (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Nie mam żadnych zastrzeżeń do wyglądu wizytówki firmy - świetnie. Ale wygląd strony to nie wszystko, wyprobuje jeszcze wasze oferty.

 

P.S Biuro już gotowe? Można odwiedzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak na możliwości są dużo wyższe niż u innych - a oferta jest taka sama praktycznie w features. Nikt nie użyje np. 512mb na php - skrypt musiałby być zwalony. Unlimited jest jak zawsze opisany dokładnie w regulaminie - więcej można użyć na hostingu z limitem bo tam nie ma co można trzymać a co nie. 360zł/rok za 5000 wejść/m. Tylko ktoś kto nie umie liczyć się na to załapie. U mnie są ludzie na serwerach którzy robią nawet miliony odsłon w ciągu kilku dni - u was by się nigdy nie wypłacili. Dużo gadania pr tylko - rewolucji brak. Spodziewałem się czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt wypada się wypowiadać na temat oferty konkurencji, ale skoro prohost zaczał to takie pytanie uzupelniające:

 

Jak sie ma to na stronie głownej:

 

 

Jako pierwsza firma na rynku oferujemy rozliczanie na podstawie liczby unikalnych użytkowników. Najważniejsze dla nas jest to, ile osób odwiedza Twoją stronę, a nie to, ile transferu czy zasobów będziesz potrzebował. Monitorowaniem obciążenia serwerów zajmiemy się za Ciebie. Dzięki temu zyskasz swobodę i komfort podczas wdrażania nowych rozwiązań. Dodatkowo zliczamy tylko realną liczbę odwiedzających, bez wejść robotów/wyszukiwarek.

Obawiasz się efektu Wykopu? Nie ma problemu. Ruch z tego serwisu nie jest wliczany w limit planu!

 

Do tego co w specyfikacji, czyli np.:

 

Dopuszczalne obciążenie rdzenia CPU 10%
Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

 

Zakładanie sp. z o. o. wymaga wkładu finansowego/sprzętowego/itd. - skąd fobi weźmie? Przecież wiadomo, że z wht. Można na różne sposoby pakować pieniądze. Można też preferencyjne warunki oferować swojej firmie.

 

Nie ma problemu mogę pokazać kilka umów na powyżej 1k netto/msc za SEO od kilku lat, w tym np. jedną na 6k netto miesięcznie. Serio bezpośrednio kasa z WHT nie idzie na hosting i nigdy nie szła. Fakt czasami się to mogło zazębić z SEO szło na WHT, a jeszcze nigdy na odwrót. Jedyne z czym mam problem to z czasem, którego poświęcam mniej WHT co strasznie mnie wkurza. Ale staram się coś z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę, teraz firmy będą nam robić recenzje? Niech zgadnę, 100% będzie negatywnych? My nie będziemy punktować słabej oferty u innych, bo to jest po prostu tak się nie działa w dobrym biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę, teraz firmy będą nam robić recenzje? Niech zgadnę, 100% będzie negatywnych? My nie będziemy punktować słabej oferty u innych, bo to jest po prostu tak się nie działa w dobrym biznesie.

 

To nie dział opinie - tak sobie rozmawiamy z właścicielami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę, teraz firmy będą nam robić recenzje? Niech zgadnę, 100% będzie negatywnych? My nie będziemy punktować słabej oferty u innych, bo to jest po prostu tak się nie działa w dobrym biznesie.

 

Moja intencja było akurat coś innego - dowiedzieć się poprostu jak ma się jedno do drugiego i tyle - bo skoro ruch z wykopu nie jest liczony to jestem ciekawy co z resztą., czyli innymi limitami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja intencja było akurat coś innego - dowiedzieć się poprostu jak ma się jedno do drugiego i tyle - bo skoro ruch z wykopu nie jest liczony to jestem ciekawy co z resztą., czyli innymi limitami.

Ruch wykopu leci przez cache a limity kont są podane w specyfikacji i wtedy one stają się główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a czy teraz nie powstał po prostu dodatkowy limit, którym użytkownik musi się przejmować? Bo skoro jest oferta gdzie są limity jak wszędzie a dodatkowo jest jeszcze jeden limit ilości odsłon, to jakby tych limitów więcej było, a nie mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a czy teraz nie powstał po prostu dodatkowy limit, którym użytkownik musi się przejmować? Bo skoro jest oferta gdzie są limity jak wszędzie a dodatkowo jest jeszcze jeden limit ilości odsłon, to jakby tych limitów więcej było, a nie mniej?

Podkręciliśmy pozostałe parametry tak aby UU było głównym "zmartwieniem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei powiem, że pomysł dobry, aczkolwiek ceny trochę niewygórowane. Jeden klient przyjdzie z małym forum do 300 userów stojącym na jakimś lekkim skrypcie typu myBB/phpBB3, a drugi 4k userów na drupalu i zapłacą tyle samo ;).

 

Od siebie polecam wprowadzić parę dodatkowych opcji pomiędzy 0-5k, myślę że dużo osób się skusi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak oferta, wszystko zweryfikuje rynek i klienci,którzy będą lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkręciliśmy pozostałe parametry tak aby UU było głównym "zmartwieniem" :)

Jak poradzi sobie ten system zliczający, gdy jakiś użyszkodnik chcący zaszkodzić nieprzychylnemu websajtowi pobierze sobie liste proxy, a następnie przy pomocy ich wykona ileśtam żądań GET do strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

F+B+B życzymy Wam powodzenia na nowej drodze życia ;) Oby Wam się założenia sprawdziły.

 

ps. Tomek, mógłbyś w końcu załapać różnice pomiędzy funkcją, a funkcjonalnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poradzi sobie ten system zliczający, gdy jakiś użyszkodnik chcący zaszkodzić nieprzychylnemu websajtowi pobierze sobie liste proxy, a następnie przy pomocy ich wykona ileśtam żądań GET do strony?

Nasze skrzaty tego pilnują ;) A zagrożenie jak zawsze bo czy to UU czy transfer to zawsze może być taka próba. U nas jest lepiej bo lecimy po ciasteczkach.

 

F+B+B życzymy Wam powodzenia na nowej drodze życia ;) Oby Wam się założenia sprawdziły.

 

ps. Tomek, mógłbyś w końcu załapać różnice pomiędzy funkcją, a funkcjonalnością ;)

Wiem wiem, nasi kopyrajterzy mnie za to i podobne moje błędy gonią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WHT było i zawsze będzie niezależne od wpływów zewnętrznych, oparte na przejrzystych zasadach. Odnosi się to do współpracy z jakąkolwiek firmą, również tą w której pracuję, jak również każdego innego administratora lub moderatora.

Niezależność? Dobre sobie. Bo jak nazwać kasowanie krytykujących zenboxa postów przez moderatora-wspólnika spółki FBB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×