Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

zenbox.pl i WHT.pl

Polecane posty

Osobiście ufam, że WHT nie będzie faworyzować żadnego z hostingów, w tym przypadku Zenboxa. Nie wiem po co niektórzy szukają dziury w całym... będzie jak będzie. Administratorzy mają ukończone 18 lat i na pewno wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnie 4 pozytywne opinie na wht przez nowych userów które dostał zenbox są prawdziwe, może jakaś promocja w powiązaniu z opinią na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ostatnie 4 pozytywne opinie na wht przez nowych userów które dostał zenbox są prawdziwe, może jakaś promocja w powiązaniu z opinią na forum?

A dlaczego miałyby nie być prawdziwe? Proszę spojrzeć na naszą stronę nasi klienci, i to nie anonimowi, wystawiają nam opinie na codzień i to podpisując się pod swoimi słowami, potwierdzając swoim nazwiskiem naszą jakość.

 

Po prostu chcieliśmy odpocząć od startu od WHT aby atmosfera się unormowała, i wracamy i to nie my będziemy tu mówić o naszej jakości a sami klienci.

 

I nie, nie stosujemy żadnych bonifikat dla klientów wystawiajacych nam gdziekolwiek opinie. Mamy świetną usługę i nie musimy specjalnie nakłaniać naszych klientów do szerzenia ZEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak.. Nie chcecie być gorsi od Futurehosta, który zmonopolizował ten dział : -)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No tak.. Nie chcecie być gorsi od Futurehosta, który zmonopolizował ten dział : -)).

Nie planujemy takiej ekspansji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może i WHT na zenboxa przenieście? ;)

 

Ciekawe jak by to działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu "szał pał" ;) jak ktoś wspomniał w jednej z opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam poobserwuję walkę o topa w opiniach między futurehostem a zenem :)

Tomek, możesz nie planować a walka o ogień już trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czym związane jest to całe halo z opiniami. To, iż ludzie ich doceniają i są zadowoleni? Tak otwarta i przyjazna dla klienta powinna być każda firma, bo konkurencja nie śpi.

 

Nie jestem ich klientem lecz jakiś czas temu rozmawiałem z supportem i zauważyłem całkiem inne podejście niż w innych firmach ;)

Poprawcie raczej poziom usług, supportu a nie narzekacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy tu piszą takie bzdety... (dodam że klientem nie jestem i raczej nie będę bo za drogo..)

 

Wracając do sprawy, ja rozumiem Tomasza... Na początku stworzył forum o tematyce którą się interesował (wht) teraz gdy nabrał wprawy i zdobył znajomości + kontakty tworzy firmę by nie zapier~~ z łopatą po 8h i co w tym dziwnego? Wy na jego miejscu pewnie podobnie byście postąpili. Moim zdaniem kto ma do nich przejść to przejdzie...

 

Tak jak wspomniał ktoś wyżej... Mało kto patrzy na reklamy które są w top-ie i moim zdaniem reklamodawcy prawie nic nie zyskują bo ludzie i tak polecają stale inne firmy niż powyższe (bez obrazy)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×