Skocz do zawartości

Ignition

Użytkownicy
 • Zawartość

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Ignition

 • Ranga
  Czasami na forum

Informacje osobiste

 • Imię
  Artur
 1. [dyskusje] Hekko.pl

  Jestem zaniepokojony poziomem usług w Hekko.pl. Kiedyś jak ktoś mnie pytał, czy mogę mu polecić jakiś hosting, bez wahania wskazywałem na hekko właśnie. Jednak kilka tygodni temu zaczęły sypać się bazy danych na moich wszystkich kontach wirtualnych. Awarie powtarzały się praktycznie dzień po dniu (5 awarii na 6 dni). Przez ostatni miesiąc był względny spokój - miałem nadzieję, że faktycznie może wcześniej zdarzyła się jakaś kompilacja pechowych zdarzeń, ale support się już uporał i będzie teraz wszystko śmigało. Dzisiaj niestety powtórka z rozrywki - wszystkie moje serwisy leżą z powodu awarii serwera baz danych.
 2. biznes-host leży

  wirt12.biznes-host.pl - leży
 3. Hekko?

  Hekko - jakiś ogólny pad bazy danych. Mam u nich 3 niezależne konta hostingowe i wszystkie trzy leżą - serwisy wypluwają "Błąd łączenia się z bazą danych".
 4. biznes-host leży

  Leży i kwiczy więc raczej nie jest sytuacja opanowana :/
 5. A jak wygląda kwestia przeniesienia usług z obecnego hostingu?
 6. Dziękuję za powyższe odpowiedzi. Czy jeszcze ktoś jest w stanie dodać coś od siebie?
 7. Witam Poszukuję nowego hostingu dla moich dwóch wordpressów są to dwa serwisy na 2 subdomenach jednej domeny. Ruch razem to ok 4000 UU dziennie - max 25 000 wyświetleń. Interesuje mnie oferta na stabilny hosting do 200zł (brutto) rocznie z opcją darmowego przeniesienia dwóch stron z mojego obecnego hostingu (IQ.pl). Z uwagi na kwestie SEO poszukuję alternatywy dla już posiadanych usług w linuxpl.com. hekko.pl, biznes-host.pl, iq.pl, mydevil.net, ovh.pl, 1and1.pl, hostinghouse.pl Jestem otwarty na propozycje. Oferty od firm mile widziane. Pozdrawiam Artur
 8. biznes-host leży

  Wcześniej w przypadku wielu licznych awarii, które mi się przyda żyły w BH zawsze udawało się załatwić problem przez czata. Skoro jest taka opcja to z niej korzystałem. Ponoć niedawno nastąpiła jakaś zmiana polityki... Scenariusz zawsze ten sam: Zgłaszam problem. Zdaniem osoby na czacie problemu nie ma. Ja uparcie twierdzę, że jest i po kilkuminutowej wymianie zdań okazuje się, że a to baza akurat padła, a to jakaś inna awaria. Na supporcie był zgoła odmienny scenariusz. Zgłaszałem problem. Przychodziła odpowiedź, że nie ma żadnego problemu. I faktycznie jak już dostawałem odpowiedź wszystko działało Ok (wychodziło na to że sobie wymyślam problemy). Ja na prawdę sobie nie wymyślam problemów, i też mi szkoda tracić czas na użeranie się z technikami, konsultantami etc. Ale moja witryna musi być dostępna i kropka.
 9. biznes-host leży

  Problem rozwiązany: Dziwi mnie tylko, że na czacie piszą mi że jest ok i wszystko się u nich ładuje poprawnie (a tak nie jest na co mam potwierdzenie). W chwili obecnej nie ma co polegać na czacie w BH bo i tak trzeba wszystko zgłaszać w tradycyjny sposób.
 10. biznes-host leży

  Rozmawiam na Waszym Czacie z Panem "Tomasz Zdanowiczem, który twierdzi że nie może mi pomóc bo jest wszystko ok. Strona mi się nie ładuje i monitoringi to potwierdzają.
 11. biznes-host leży

  wirt12.biznes-host.pl LEŻY!
 12. biznes-host leży

  Screen jest z dnia wczorajszego, obecnie działa. Cytująca samego siebie: "główna strona nawet nie działała".
 13. biznes-host leży

  Ich główna strona nawet nie działała:
 14. biznes-host leży

  Z racji działalności w branży SEO miałem styczność chyba z większością wirtualnych hostingów z Polskiego rynku od budżetowych typu GBZL.pl po Hostingi z tzw. "wyższej półki". Najbardziej ze wszystkich obecnie zawodzi mnie właśnie BH. Niestety to co napisał @Bercisław to bardzo trafna analogia do sytuacji z Biznes-Host. Co gorsze często przy zgłaszaniu awarii support próbuje mi wmówić, że to na pewno mija wina, że coś zmieniałem na stronie i dlatego np. wysypuje się baza danych. Kiedy okazuje się, że mam drugie konto w BH na podobnym skrypcie i tam jest analogiczna sytuacja, dopiero wtedy okazuje się, że jednak błąd jest po stronie ich stronie. Po podpięciu serwisu pod monitoring okazuje się, że niekiedy na jedną godzinę działania serwisu przypada 5 minut, w których nie działa. Obecne staty jednego z kont wyglądają tak: Dla porównania drugie konto z Linuxpl. Podsumowując, może BH to był kiedyś dobry hosting, ale ostatnie awarie, brak stabilności i olewczy support sprawiają, że dla mnie współpraca z tą firmą się niedługo zakończy....
 15. Darmowy polski hosting bez reklam

  Zakładanie konta na http://sanfre.eu/ nie działa, przynajmniej u mnie.
×