Skocz do zawartości

denis94

Użytkownicy
 • Zawartość

  83
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

5 obserwujących

O denis94

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. vipower.pl

  Mój vps też down a po wejściu w usługę w panelu klienta komunikat błąd "Serwer vipower.pl nieoczekiwanie zakończył połączenie."
 2. [Opinie] Mintshost.pl

  Nie tylko u Ciebie, biznes-host też
 3. Ostatnio użytkownicy często zgłaszają mi, że nie mogą się dostać do usług które trzymam w biznes-hoście. Zgłoszenia mam z różnych części kraju, raz nie działa użytkownikowi z Bydgoszczy, innym razem ze śląska itd. W momencie gdy to zgłaszają, u mnie (Warszawa) wszystko działa. Domyślam się, ze chodzi o routing. Co ciekawe, biznes host jest spięty tylko z oxylionem, jakimś lokalnym operatorem. http://bgp.he.net/AS198414 Czy też macie takie problemy u siebie?
 4. biznes-host leży

  Awaria nie dotknęła wszystkich... u kumpla z innego miasta wszystko działało,
 5. biznes-host leży

  Daj spokój. Nie pamiętam takiej awarii a jestem klientem 4 lata. Wszystko działało bezawaryjnie a jak coś się nawet działo to pomoc była w 5 minut nawet w środku nocy. Każdym się zdarza.
 6. vipower.pl

  Znów, znów i znów.... Destination host unreachable. Wczoraj również występowały problemy. Dość tego. Uciekam z tej firmy jak najszybciej.
 7. vipower.pl

  I znów... brak pingów.
 8. Projekt Arduino - programowanie

  Też jestem na etapie tworzenia takiej instalacji. Sterowanie oświetleniem już mam. W jaki sposób zrobiłeś zasuwanie rolet? Chodzi mi tutaj o wykorzystany silnik oraz jego montaż na rolecie.
 9. vipower.pl

  Vipower leży. Brak odpowiedzi na pingi.
 10. Jak wykonać taki efekt

  W zupełności wystarczy do tego sam CSS, poczytaj o animacjach tła w css a szybko sobie poradzisz Nakładasz 3 divy, w każdym inne tło z inną prędkością przewijania.
 11. OVH down

  Armagedon! Ciekawie to wygląda jak co drugi portal internetowy lub hosting nie działa ;(
 12. DoS z adresu DNS google 8.8.8.8?

  Niestety sprawdzałem jedynie ilość. Podejrzewam, że to coś takiego: http://hackathalon.blogspot.com/2010/03/google-public-dns-scanning-ports-on.html
 13. Witam, Dziś przez kilkanaście minut odbierałem setki połączeń z adresu 8.8.8.8 który jest publicznym dns-em google. Chciałbym zapytać jak to możliwe? Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją?
 14. Dziwny problem z apache

  Logi z domyślnej konfiguracji nic nie wykazują. Jakie jeszcze dodatkowe mogę włączyć?
 15. Dziwny problem z apache

  Update i upgrade zrobiony. Niestety problem nadal występuje Czy znacie jakieś narzędzie w którym mógł bym monitorować który to dokładnie plik php jest odpowiedzialny za przeciążenie apache?
×