Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Kamikadze

Tak napisali na podmienionej stronie głównej kancelarii premiera.

 

Myślę że nie będą dochodzić jakie było tylko zwolnią ludzi odpowiedzialnych za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tą parodię Jaruzelskiego nagrała w 2009 roku po zamknięciu odsiebie.com a teraz każdy to przypisuje do aktualnych wydarzeń. Z ciekawości obejrzałem kilka innych jej filmów z videobloga i powiem szczerze poziom mnie pogrążył. Nie polecam.

 

Zresztą już pozamiatane: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-decyzja-zapadla-polska-podpisze-umowe-acta,nId,430718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja strona czy sieć jest mała, ale troche ją osób odwiedza przyłaczyłem się do blackout, cóż za problem za index wstawić info o acta o strajku ipt, a dajmy na to po np. 15sekundach zrobić przekierowanie na naszą poprawną str. Ja zostawiam tak do czwartku, również prawdopodobnie jadę na manifestacje ale to już inna bajka i są też plusy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, dobre, dobre:) Powstało pełno grafik do wklejenia na strony www, sam z jednej skorzystałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet allegro sie przyłączylo :

acta-allegro.gif

A miało by się nie przylaczyc jak po wprowadzeniu musieliby sprawdzać dziesiątki tysięcy aukcji dziennie? Musieliby mieć ok 50 osób 24h/7 i sprawdzają każda aukcje, myśle ze lekko by kasy stracili na takIe cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dniu jutrzejszym dołączają do allegro również (dokładnie od dzisiaj od północy) Antyweb, Wykop, Demotywatory, Kwejk. JoeMonster, IT Tech Blog, zostaną zasłonięte na 24 godziny ciemny toplayerem na znak protestu przeciwko ACTA. Dodatkowo jutro od 19-20 wszystkie wyżej wymienione serwisy znikną z sieci i zostaną zastąpione przez stronę informacyjną o ACTA.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale rząd już podjął decyzję o podpisaniu traktatu i nie sądzę aby ją zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niech wprowadzają te A.C.T.A, ja wtedy wypowiadam umowę Netiostracie, bo internet nie będzie mi do niczego potrzebny, Poczte i konsolę obsłużę z poziomu SPV. Ten cały chaos, zamieszanie jest nie potrzebne. I tak w naszym chorym państwie nic tym nie wskóracie. Jak dla mnie możecie nawet zablokować INTERNET i nic to nie da . I tu teraz uważam, że ROSJA jest bardziej cywilizowana, acz kolwiek i ustrój polityczny jest co prawda chory.. A słuchając programu T.Lisa na tvp, poprostu mnie bawi..

 

//edit

Po 2, w Polsce nie mamy Monopolisty w dziedzinie internetu, który mógłby coś wskórać w tym temacie, jak dla mnie politycy polecieli w c@#$a. Opracowywując w podziemiach treść ACTA i zamieszczanie na ostatnich strona komunikatów prasowych.

Edytowano przez Dexieco (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A słuchając programu T.Lisa na tvp, poprostu mnie bawi..

 

Bez obrazy ale jak ludzie słuchają takich ludzi to nie dziwię się że ciemnota panuje w Polsce (nie mówię o Tobie).

Później chodzą tacy otumanieni i głoszą herezje...

 

 

I tak miną miesiące jak nie lata zanim wdrożą to chociaż w 10 procentach... To jest tak wielkie przedsięwzięcie że ISP nie ogarną tego w ciągu kilku lat. Zobacz sobie ile przeciętny kowalski przerzuca danych a oni chcą to wszystko logować i jeszcze sprawdzać...

Dodatkowo ceny internetu pójdą w górę gdyż będzie trzeba z czegoś płacić ludziom za to odpowiedzialnych oraz za wdrożenie systemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

internet w Polsce i tak jest już cholernie drobi w porównaniu np. z DE a co dopiero będzie jak wprowadzą ACTA.

tak jak było w innym temacie na forum: podrożeje hosting bo i łącza i sprzęt i obsługa będzie o wiele droższa.

i tak Polska gospodarka poleci na dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze, gdzieś czytałem chyba na niebezpiecznik.pl że nasze komputery i to co ściągany mają kontrolować automaty jakieś skrypty czy coś a dopiero potem poprzez dostawce mają dotrzeć do pirata, to nie jest tak jak tu piszemy ze zamnką wszystko dowidzenia, ale internetem zainteresowanie spadnie. Swoją drogą po w programie Tomasz Lis na Żywo ktoś tam się wypowiadał że te ACTA nic nie zmienią w Polskim prawie więc o co tu chodzi, dalej będzie można piratować? Ludzie, a gdzie nasza prywatność?

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w sejmie robi Guzowska, albo Florek z BigBrothera?

To tylko przykłady osób, jakie nasze społeczeństwo wybiera sobie na posłów. A właśnie z tych osób które sami popieramy, musimy sobie później wybierać partię rządzącą :)

 

Rozumiem że Guzowska była dobrym sportowcem. Ale po zakończeniu kariery powinna zająć się czymś blisko związanym ze swoją profesją. Przykładowo trener. Bo co taka osoba, co całe życie pierze innych po "ryju", może wiedzieć na temat prawa, polityki czy ludzkich problemów..

To samo Florek, rozumiem że miał własny tartak. Że stał się sławny za sprawą BB, ale jakie debile poparli jego kandydaturę na posła? Ledwo został posłem, a już afera wkoło niego, jakim cudem w tak krótkim czasie dorobił się dodatkowego majątku przekraczającego 200 tys. zł.

 

Sami stworzyliśmy sobie taki rząd, więc dlaczego narzekacie.

Spytaj się kogokolwiek czy głosował w wyborach.. Oczywiście, każdy jeden głosował, ale nie na PO. Więc dlaczego w Oni wygrali? Mamy śmieszny kraj który nie potrafi przyznać się do błędu.. I zamiast się do niego przyznać, przeprosić i to poprawić. To mimo że wiedzą iż to gówno, dalej prą w nie naprzód. Byle żeby się nie podpisać pod własną pomyłką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NoName,

Jakiś "wokalista" tłumaczył odnośnie //Torebek, leków itp// .

 

@Kamikadze

Zanim to wdrożą napewno minie bardzo dużo czasu, moim zdaniem, zlikwidują RS itp. no to większość ludzi zmieni pasmo internetowe na mniejsze aby szło odebrać pocztę, sprawdzić FB i tyle, ludzie zaczną brać pasma zamiast 20 Mb/s to 1 Mb/s bo tyle im starczy. Rozumiem, że ktoś może poczuć się urażony bo jego //Własność intelektualna// jest za free w necie. Niech monitorują serwisy typu RS, FS. fora warezowe. Najbardziej boli to, że twój własny rząd robi cię krótko mówiąc w bambuko. Chcieli po cichu nie wyszło, większość ludzi jest przeciw, Czemu takie TP nie zastrajkuję ? Przecież może wywarło by jakąś decyzję, ale moim zdaniem większy ISP wiedzieli o tym wcześniej i się przygotowywali. 2 lata była opracowywana więc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nawet nastapi podpisanie, to wiele duzych serwisow zacznie protestowac. Angielska wikipedia zostala wylaczona kilka dni temu. Nie pomoglo? Pewnie zaczna sie kolejne protesty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akca był tajnie opracowywany od jakieś 4lat, też gdzieś to pisali, lecz rząd opublikował to koło roku temu i nikogo to niby nie interesowało i nie było tak głośno jak jest teraz, jak już mają podpisać to w sieći owned.

 

EDIT:

 

Dexieco: A jednak się nie myliłem o to cytat z wiadomoścí z pewnego portalu. "Po dyskusji analizie dokumentów stwierdzamy, że umowa ACTA w niczym nie zmieni zgodnie z opiniami prawników polskiego prawa, także w kwestii praw internautów i funkcjonowania internetu"

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po jaką cholerą 2 lata to przed nami ukrywali? To jest demokracja ?

 

PIS'u nie lubię, ale ten gościu dobrze gada:

 

http://mypis.pl/aktualnosci/2662-blaszczak-nieskrepowany-dostep-do-internetu-jest-jedna-z-zasadniczych-wolnosci-obywatelskich

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kamikadze, gdzieś czytałem chyba na niebezpiecznik.pl że nasze komputery i to co ściągany mają kontrolować automaty jakieś skrypty czy coś a dopiero potem poprzez dostawce mają dotrzeć do pirata, to nie jest tak jak tu piszemy ze zamnką wszystko dowidzenia, ale internetem zainteresowanie spadnie. Swoją drogą po w programie Tomasz Lis na Żywo ktoś tam się wypowiadał że te ACTA nic nie zmienią w Polskim prawie więc o co tu chodzi, dalej będzie można piratować? Ludzie, a gdzie nasza prywatność?

 

Tak niby nic, ale dlaczego np. Niemcy się wycofali i nie podpiszą tego? Kase mają, infrastrukture bardzo zaawansowaną, piractwo jest już ścigane w serwerowniach więc im to rybka czy wprowadzą czy nie bo i tak kontrolują? Nie bo boją się o swoją prywatność i mają łeb na karku. (takich krajów jest kilka)

 

Co w sejmie robi Guzowska, albo Florek z BigBrothera?

To tylko przykłady osób, jakie nasze społeczeństwo wybiera sobie na posłów. A właśnie z tych osób które sami popieramy, musimy sobie później wybierać partię rządzącą smile.png

 

Rozumiem że Guzowska była dobrym sportowcem. Ale po zakończeniu kariery powinna zająć się czymś blisko związanym ze swoją profesją. Przykładowo trener. Bo co taka osoba, co całe życie pierze innych po "ryju", może wiedzieć na temat prawa, polityki czy ludzkich problemów..

To samo Florek, rozumiem że miał własny tartak. Że stał się sławny za sprawą BB, ale jakie debile poparli jego kandydaturę na posła? Ledwo został posłem, a już afera wkoło niego, jakim cudem w tak krótkim czasie dorobił się dodatkowego majątku przekraczającego 200 tys. zł.

 

Sami stworzyliśmy sobie taki rząd, więc dlaczego narzekacie.

Spytaj się kogokolwiek czy głosował w wyborach.. Oczywiście, każdy jeden głosował, ale nie na PO. Więc dlaczego w Oni wygrali? Mamy śmieszny kraj który nie potrafi przyznać się do błędu.. I zamiast się do niego przyznać, przeprosić i to poprawić. To mimo że wiedzą iż to gówno, dalej prą w nie naprzód. Byle żeby się nie podpisać pod własną pomyłką..

 

Śmieszne jest to że większość mówi:

"A nie będę głosował na tego i tego bo jest niski"

"O ten ma brzydki krawat to nie zagłosuje"

"Dziwnie mówi, wole kogoś innego"

"Ja wybrałam tego ładnego a wy?"

 

I w gazetach piszą takie rzeczy i w jakiś wywiadach ze społeczeństwem. Niestety tego moim zdaniem nie da się już uleczyć... Jedynie krzyżyk na drogę do wyborów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało, również gdzieś czytałem ze jakby te ACTA podisano to 99% społeczenstwa które posiada internet(albo i nie) zostało by ukarane ponieważ są piratami lub posiadają nielegalne oprogramowanie. Dla mnie robi się to troszkę smieszne to co wyczynia nasz rząd od parunastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało, również gdzieś czytałem ze jakby te ACTA podisano to 99% społeczenstwa które posiada internet(albo i nie) zostało by ukarane ponieważ są piratami lub posiadają nielegalne oprogramowanie. Dla mnie robi się to troszkę smieszne to co wyczynia nasz rząd od parunastu lat.

 

Dążymy do samo zagłady, coraz bardziej wieże w zabobon, że na koniec 2012 będzie koniec świata, bo ludzie do tego prowadzą.

 

P.S. Coś znów leci po sieci (czyt. Jacyś idioci się znów nudzą) ? Photoblog, wilan, netdc, livenet z mojej strony down, zatrzymuje się na TPnet Warszawa . Inne strony OK.

Edytowano przez Dexieco (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

W Belgii o tym zbytnio w polityce się nie mówi, w internecie też nic nie znajduję na ten temat a w gazetach pusto...

Mi się wydaje że zanim w Belgii dojdą do zgody co do A.C.T.A to będą nowe wybory parlamentarne, i znowu powtórka... Półtorej roku bez rządu a potem na szybko nabazgrają jakieś porozumienie i już... Nie wiem jak dzisiejszy rząd stworzony z 6 partii zdoła dojść do porozumienia... Będą się kłócić że flamacy powinni mniej płacić bo walończycy więcej piracą itp itd. Gorzej niż w Polsce ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po jaką cholerą 2 lata to przed nami ukrywali? To jest demokracja ?

A no po to żebyś czasem za dużo nie wiedział.

 

PIS'u nie lubię

To zagłosuję na PO..

 

Dla mnie robi się to troszkę smieszne to co wyczynia nasz rząd od parunastu lat.

A dla mnie śmieszne jest to całe nasze społeczeństwo. Wszyscy krytykują, ale dalej będą głosować na tych samych. Hipokryzja taka, że aż kipi. Krótko po wyborach jak się zapytalo kogoś na jaką partię głosowal, to nikt na PO. To widocznie 40% głosów muchy nasrali krzyżyki na kartach do głosowania.

Teraz jest nagle źle, bo rząd, który WYBRALIŚCIE, odstawia potajemne szopki. Teraz to już nie jest nawet bigos, tylko g.... A ci co wybrali obecny rząd powinni je zjeść ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A no po to żebyś czasem za dużo nie wiedział.

 

 

To zagłosuję na PO..

 

 

A dla mnie śmieszne jest to całe nasze społeczeństwo. Wszyscy krytykują, ale dalej będą głosować na tych samych. Hipokryzja taka, że aż kipi. Krótko po wyborach jak się zapytalo kogoś na jaką partię głosowal, to nikt na PO. To widocznie 40% głosów muchy nasrali krzyżyki na kartach do głosowania.

Teraz jest nagle źle, bo rząd, który WYBRALIŚCIE, odstawia potajemne szopki. Teraz to już nie jest nawet bigos, tylko g.... A ci co wybrali obecny rząd powinni je zjeść ze smakiem.

 

Młodzi głosowali na Palikota albo Korwina ewentualnie PIS, starsi (powyżej 35 roku życia) na PO, emeryci na przemiennie PO/PIS (zależnie kto jaki miał krawat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×