Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Gość N3T5kY
Od takich postów można załamania nerwowego dostać.. Lepiej, żeby pisało, że gwarantują 10 mega niż 100, których najczęściej i tak nie wyciągniesz. Autorowi posta zapewne chodziło o ilość transferu dla serwera. Weź też pod uwagę, że do nielimitowanego łącza zazwyczaj jest odpowiedni regulamin.
Niestety takiej możliwości nie ma, możemy zawsze zaoferować do dobrej cenie jakieś inne pasmo.

Właśnie o to mi chodziło, iż jeszcze wczoraj była setka, a dzisiaj jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)

Oczywiście jest możliwe podpięcie łącza 100/100 Mbps pod serwer jednak za opłatą.

 

Oferta się zmieniła i nie monitorujemy teraz transferu a jedynie łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jest możliwe podpięcie łącza 100/100 Mbps pod serwer jednak za opłatą.

 

czyżby się coś zmieniło

Tak czy siak do wiadomości wszystkich forumowiczów napiszę że w tej chwili ruch naszej sieci leci łączem od Multimedii pasmem 100/100 Mbps oczywiście po światłowodzie.

 

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę uważnie czytać co podajemy na stronie.

 

"* Gwarantowane pasmo podpięte pod każdą jednostkę serwerową."

Z Multimedią mamy niezmiennie zestawione 100/100 Mbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę uważnie czytać co podajemy na stronie.

 

"* Gwarantowane pasmo podpięte pod każdą jednostkę serwerową."

Z Multimedią mamy niezmiennie zestawione 100/100 Mbps.

100- n*10= 100 (n>0)

od kiedy?

ja rozumiem, że można sprzedawać więcej niż się kupuję, ale przy łączu setce? No może 1 G (choć to też nie jest jakiś szał) jest jakieś pole do popisu bo więcej klientów, to mniejsza szansa, że każdy z nich wykorzysta to co mu przysługuje. A tak sprzedać 10 serwerów z łączem 10 Mbps i jeszcze zagwarantować komuś łącze 100 Mbps (przykładowo)? Gwarantowane, to może być jak wierzymy w czarodziejski ołówek i dorysujemy sobie drugie takie światełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wood, nie wpadłeś w swoich wybitnych mądrościach na jeden arcyciekawy pomysł.

Że w opisanej przez ciebie sytuacji... po prostu można od owej Multimedii dokupić trochę więcej łącza? Obstawiam, że trunk i tak jest po Eth/1000-FX (ciężko obecnie nawet dostać wkładkę 100-FX - bo jest praktycznie po tej samej cenie co i 1000, a większość urządzeń to SFPki ma jednak giga), więc problemem nie do przejścia to nie jest.

Jeśli nawet, to jej wymiana, albo zrobienie agregacji kilku strumieni to nie jest zbyt duży problem.

Kwestia tylko owych kosztów dodatkowych, o których netdc pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, wspomniałem już na forum że fizycznie jesteśmy przygotowaniu do odbioru nawet 10 Gbps jeżeli zajdzie taka potrzeba. Jednak z racji iż w chwili obecnej wykorzystujemy nie całe 20 Mbps łącza to po co nam więcej jak setka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, zwracam honor, dzięki za oświecenie.

Jak tylko będziecie w stanie (realnie) zagwarantować wszystko tak jak piszecie to ja się nie czepiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Nie mówię o twoich klientach, tylko o "nudzących się studentach" z poza twojej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ;)

Póki co na takiego nie trafiłem. Być może w grudniu zwiększymy przepustowość jeżeli wszystko dobrze pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Caly czas dyskutujecie na temat lacza jakie jest a jakie jest gwarantowane itp natomiast tu maja byc opinie nie wywnioskowane ze strony tylko z zycia. Zastanawiam sie nad kupnem Small serwer z Ich oferty. Moze ktos da opinie na temat serwera , ktory wykupil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Wyobraź sobie, że jest ścieżka do MediaMarktu, o szerokości jednego metra.

Zarząd owego sklepu, wpadł na pomysł wyprzedaży telewizorów.

 

Czy wszyscy zmieszczą się? Nie trzeba tam być, żeby się domyślić. Tak samo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kwestia uptime ?

 

Wcześniej chyba ktoś wspomniał, że zakupił tam usługi, więc zagadaj może na pw. DC działa od niedawna, więc ciężko je obiektywnie ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Skoro to swieza firma to chyba ja bede krolikiem doswiadczalnym.

 

Mimo to nadal czekam na opinie innych uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę Panu udostępnić taki serwer do testów na 24 godziny ;)

 

Panie z GłowaNet łącza nam nie brakuje proszę się nie obawiać i jak już wspominałem zająć się swoją firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Panie z GłowaNet łącza nam nie brakuje proszę się nie obawiać i jak już wspominałem zająć się swoją firmą.

 

Hmm, dobra załóżmy jest atak, dzwonisz do MM, i go wycinają, ale..

 

Jedno łącze?

 

http://kontakt24.tvn...icza,34760.html

https://n3t5ky.nl/im...F_4CA5FECE.html

 

I nie mów mi co mam robić.

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam, daj już spokój :) Każdy od czegoś zaczynał. Nie od razu Rzym zbudowano :) Ale przyznaję, akcja z dzikiem niezła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coś mało opinii o netdc, więc dodam swoją.

 

Korzystam od kilku dni. Jak dla mnie wszystko ok, żadnych przerw jeszcze nie zauważyłem.

Na plus można zaliczyć bok - odpowiedzi dostaje zawsze w sensownym czasie, a troche pytań zawsze jest.

Zawsze miło i uprzejmie mimo tego iz mam tylko najtańszy vps.

 

Jedyne co mnie na obecną chwile wkurza to brak powiadomień na maila o utworzeniu zgłoszenia/odpowiedzi, przez co muszę co chwile sprawdzać czy już odpisaliście.

 

sama strona prosta i czytelna ( nieraz to aż za nadto)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×