Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Gość N3T5kY
Ale jak się coś robi powinno się robić już porządnie.

A co Ci się tak nie podoba? To ma być czytelne.

 

Równie dobrze ktoś mógłby napisać, że powinieneś mieć login "Heinz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki ;) Stronę robiłem osobiście od deski do deski może i faktycznie nie jest ona jest idealnie dopracowana ale proszę dać mi trochę czasu to ją "upiększę". Póki co myślę że w 100% spełnia ona swoje zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak są ludzie i ludziska:) Szczerzeto możesz załadować jakiś mówisek na serka to zaspokoiszciekawskich od twojej przepustowości łącza, albo oni chcą tylkotego filma?;) liczą na coś z gamy xXx :D:)

 

 

 

 

@NetDC - strona bardzo ładna,wszystkie potrzebne info się tam znajdują:) Gdybyś potrzebowałjakieś API do rejestracji domen to wskocz na PW.... jakich MedKaużywasz na końcówkach światło(z)wodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy jesteście mocno komentujące "kozaki" ;) - bez urazy, ale proponuje się zmierzyć z własną serwerownią.

Polskim pełnym ZUSem, ksiegowymi, miesięcznym kosztem łącza, wynajem obiektu, dostosowanie itd. itd. a nie zarejestrować firmę w Anglii... Każdy kto otworzy temat - jest ogólnie zmieszany z błotem. To moja opinia i odczucie. Na nią nie odpowiadajcie.

 

peace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2010-09-30 23:16:08 (4,28 MB/s) - zapisano `duzy_plik' [794274304/794274304] SlaskDataCenter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy jesteście mocno komentujące "kozaki" ;) -

 

eee ja glosze pozytywne opinie.

 

Zadna firma nie jest idealna. Z druga czescia twojej wypowiedzi zgadzam sie w 101%. Tak bylo, jest i mam nadzieje, ze nie bedzie. Na dzien dzisiejszy chyba nie istnieje cos takiego jak "zdrowa" rywalizacja. Pamietaj, ze do tego wszystkiego oprocz rywalizacji dochodzi jeszcze kaprys klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Leaseweb

root@zuzia [~]# wget http://89.231.6.6/duzy_plik
--2010-09-30 23:15:52--  http://89.231.6.6/duzy_plik
Connecting to 89.231.6.6:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 794274304 (757M) [text/plain]
Saving to: `duzy_plik'

100%[===========================================================>] 794,274,304 4.07M/s   in 5m 6s

2010-09-30 23:20:59 (2.47 MB/s) - `duzy_plik' saved [794274304/794274304]

BalticDataCenter

-bash-4.1# wget http://89.231.6.6/duzy_plik
--2010-09-30 23:22:44--  http://89.231.6.6/duzy_plik
Connecting to 89.231.6.6:80... connected.
HTTP request sent, awaiting response... 200 OK
Length: 794274304 (757M) [text/plain]
Saving to: `duzy_plik'

100%[======================================>] 794,274,304 5.55M/s   in 2m 22s

2010-09-30 23:25:06 (5.34 MB/s) - `duzy_plik' saved [794274304/794274304]

Edytowano przez N3T5kY (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy jesteście mocno komentujące "kozaki" ;) - bez urazy, ale proponuje się zmierzyć z własną serwerownią.

Polskim pełnym ZUSem, ksiegowymi, miesięcznym kosztem łącza, wynajem obiektu, dostosowanie itd. itd. a nie zarejestrować firmę w Anglii... Każdy kto otworzy temat - jest ogólnie zmieszany z błotem. To moja opinia i odczucie. Na nią nie odpowiadajcie.

 

peace.

 

 

 

Wypadało by sprecyzować czyli

 

 

 

 

  • Sesia BGP4 (as) – no też kosztuje....
  • Jak BGP no to i T.IP do kilku operatorów
  • Światełko się samo nie rozwija (spawacz też chce na chleb a włókien jest kilka)
     
    + zawiesia jeśli światło idzie na powietrznie (na supach:P)
  • Teraz jakiś dobry ruterek na intelu
  • zarządzany switch
  • RACK 42u (chyba że ktoś chce lodówkę wykorzystać)
  • Redundantna klimatyzacja
  • Zasilanie pierścieniowe (z 2 transformatorów)
  • Bateria UPSów
  • Agregat z auto startem lub sterownikiem...
  • Hehe teraz przełącznik nadfazowy lub inne urządzenie przełączające (Trafo1 Trafo2 agregat)
     
    jeśli o czymś zapomniałem proszę o wybaczenie:)
     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałeś. Ja ująłem to ogólnie. Ale kto tego nie spróbuje - ten nie będzie wiedział jakie to koszta.

 

Zapomniałeś dodać też sprzętu - NIE dla Intel i7 a TAK Xeon serii 5000 wzwyż. Nie składak w obudowie Modecom, a IBM X3650 M3.

 

etc. etc. Jest tego multum, ale łatwo się niektórym pisze ;)..

 

A na marginesie to niektórym emigracja życie ratuje, a właśnie sztuką jest zrobić coś w kraju :D a nie ciągle nabijać się jaka to nasza polska - ważne info - TO I TAK SIĘ NIGDY NIE ZMIENI :)

 

miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sprawdzałem w .... (nie powiem)

 

[quote

 

root@ [~]# wget http://89.231.6.6/duzy_plik'>http://89.231.6.6/duzy_plik

--2010-09-30 23:35:52-- http://89.231.6.6/duzy_plik

Connecting to 89.231.6.6:80... connected.

HTTP request sent, awaiting response... 200 OK

Length: 794274304 (757M) [text/plain]

Saving to: `duzy_plik'

 

100%[===========================================================>] 794,274,304 4.07M/s in 5m 7s

 

2010-09-30 23:41:00 (2.48 MB/s) - `duzy_plik' saved [794274304/794274304]

 

 

]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie to niektórym emigracja życie ratuje, a właśnie sztuką jest zrobić coś w kraju ;) a nie ciągle nabijać się jaka to nasza polska - ważne info - TO I TAK SIĘ NIGDY NIE ZMIENI :D

 

miłej nocy.

 

 

Jest bardzo dużo prawdy w tym co mówisz :) Trzeba coś w życiu robić ja osobiście mimo bardzo wielu przeciwności działam u siebie mimo że wiele osób odradzało mi tego m.in. ze względu na lokalizację firmy czyli polska wschodnia a jak wiadomo jest ona mimo wszystko w tyle w porównaniu do zachodu i pewnie dlatego jesteśmy jedynym publicznym DC w promieniu 200km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafic masz rację. Zapmniałem o sprzęcie ale zapomniałem też o dodatkowo wydanych nie pamiętam dokładnie musiał bym znaleśc FV ale ok 5 tyś zł. na takie mini gó*** do pomiaru wilgotności, czujniki dymu, sterownik z lanem i powiadomieniami oraz dysze i zawory elektryczne do systemu gasniczego gazem wypierającym powietrze ale skalibrowanym tak aby ewentualnie nie udusic pracującego admin....

 

 

 

 

dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

http://netdc.pl/pokaz-regulaminy/

 

§ 3. Przedłużanie czasu trwania usługi

W czasie 7 dni przed upływem czasu trwania usługi NetDC.pl prześle Użytkownikowi w formie elektronicznej na podany podczas rejestracji adres e-mail przypomnienie o konieczności wniesienia opłaty na kolejny okres rozliczeniowy. Użytkownik wnosząc opłatę zgodną z ofertą może przedłużyć czas trwania usługi. Można tego dokonać wpłacając na konto wielokrotność kwoty wymaganej na określony okres pieniądze zostaną zaksięgowane , a konto opłacone na okres według obowiązującego cennika. NetDC.pl zobowiązuje się do przedłużenia czasu trwania usługi w trybie pełnym w ciągu 2 dni roboczych od wpływu na rachunek bankowy. Wpłaty należy tytułować loginem użytkownika oraz nazwą usługi. Jeżeli przed upływem czasu trwania usługi nie wpłynie na konto bankowe LiveNet.pl opłata za kolejny okres, nastąpi zaprzestanie świadczenia usługi. Użytkownik będący klientem biznesowym, pobierający z NetDC.pl faktury VAT zobowiązany jest do wypowiedzenia umowy z miesięcznym wyprzedzeniem. Zobowiązanie to dotyczy kont www oraz serwerów dedykowanych i vps, nie dotyczy domen internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa nie ja redagowałem teksty na stronie ale trzeba to będzie wyjaśnić.

 

każdy na czymś musi bazować - to jest życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa nie ja redagowałem teksty na stronie ale trzeba to będzie wyjaśnić.

 

Pewnie ze ty nie redagowałeś skoro to było skopiowane z LiveNet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' timestamp='1285884571' post='219388]

Pewnie ze ty nie redagowałeś skoro to było skopiowane z LiveNet :D

 

Redagował to wynajęty człowiek to raz, dwa nie widzę na livenet.pl nigdzie regulaminu żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redagował to wynajęty człowiek to raz, dwa nie widzę na livenet.pl nigdzie regulaminu żadnego.

 

To wytłumacz dlaczego w regulaminie twoim występuje nazwa firmy LiveNet

 

bo to bardzo podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzane jak podejrzane, z tego co udało mi się dowiedzieć od naszego copy rewraitera (bo tak chyba się go nazywa ;) ) pisał on z dawien dawna regulamin dla Livneta i nasz został napisany na podobnym szablonie. Chyba jednak skoro dopuścił się takiej wpadki to nie był warty tych pieniędzy. Tak czy siak teraz jest już ok mu regulamin mamy jak trzeba livenet jak widać nie ma żadnego tak więc o plagiacie mowy tutaj nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote name=lolek ;)' timestamp='1285884881' post='219390]

To wytłumacz dlaczego w regulaminie twoim występuje nazwa firmy LiveNet

 

bo to bardzo podejrzane :D

Zajmij się swoją firmą zamiast głupio komentować innych.

 

łączem od Multimedii pasmem 100/100 Mbps
tylko 100mbps ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę się nie martwić jeżeli łącza będzie brakować to aby zwiększyć pasmo to kwestia jednego telefonu ;) Fizycznie jesteśmy przygotowani do odbioru nawet 10 Gbps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×