Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Aktywowane: 30.07.2011 23:38

Wygasa: 29.08.2011 19:07

Status: Straci ważność wciągu 24 godzin

 

to w końcu do kiedy to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam u nich serwer VPS - najtańszy pakiet oraz konto WWW.

 

Pomoc techniczna bardzo dobra, odpowiadają na czas, hosting godny polecenia - można brać w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam serwer "Small X VPS" 4 miesiące (lub 5/nie ważne) na początku było ok, ping ok itd ale po 2 miesiącach serwer zaliczał pada co około tydzień, tzn nie do końca.

Uptime było niby 100% ale serwer nie odpowiadał na ping ani nie było wgl z nim kontaktu. Bok twierdzi że serwer z xenami ma uptime 100% (a jak pisałem prędzej mówili że była planowana przerwa techniczna). W wątku na moim mailu do boku netdc jest 21 wiadomości ale nigdy nie zostałem poinformowany dla czego była przerwa lub czemu akurat serwer nie działa (dowodem był ping ode mnie z domowego PC). Dopiero gdy został ostatni dzień wynajmu napisano do mnie z netdc czy będę przedłużał serwer to jak im napisałem że jak serwer pada a bok nie przyznaj racji (chociaż widać że serwer leży) to nie mam po co przedłużać, to dostałem propozycję że pracownik netdc przeinstaluje serwer i skonfiguruje dla mnie program którego chcę na nim używać.

Na tym serwerze po tym jak się zaczęły problemy to nawet sam goły apacz mulił.

 

Sorry ale dla mnie takie podejść to śmiech na sali.

Tyle ode mnie.

NIE POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall
Kupilem pare dni temu pierwszego VPS - najtansza opcja

 

nie spodziewalem sie ze za 14zl postawie serwer MC na ~5 slotow ;z

polecam

 

A czego wymagałeś na 256ram

 

Cudów na kiju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego wymagałeś na 256ram

 

Cudów na kiju ?

Napisał, że się nie spodziewał ...

 

 

btw. sorki za minusa, przypadkiem wcisnąłem. Reportowałem już.

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marshall

Zainteresowała mnie ich oferta , lecz podejrzane hasła wiszą na ich stronie:

 

Zaufali nam

Multimedia Polska czy nie powinno być na odwrót ?

 

Sam stworzył właściciel grupę i sam się do niej wpisał :

 

Jesteśmy częścią grupy NETCASE.PL

 

Trochę dziwnie to wygląda niesmacznie tak kompromitująco się deczko propagandy musi być.

 

Co o nich sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Zainteresowała mnie ich oferta , lecz podejrzane hasła wiszą na ich stronie:

 

Zaufali nam

Multimedia Polska czy nie powinno być na odwrót ?

 

Sam stworzył właściciel grupę i sam się do niej wpisał :

 

Jesteśmy częścią grupy NETCASE.PL

 

Trochę dziwnie to wygląda niesmacznie tak kompromitująco się deczko propagandy musi być.

 

Co o nich sądzicie ?

 

Jeżeli firma nazywa się Multimedia Polska, to czemu miałbym ją nazywać Polska Multimedia? http://www.multimedia.pl/

 

Jeżeli nie właściciel, to kto ma stworzyć grupę?

 

EDIT: Kaszub wyprzedził

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Jeżeli firma nazywa się Multimedia Polska, to czemu miałbym ją nazywać Polska Multimedia? http://www.multimedia.pl/

 

Jeżeli nie właściciel, to kto ma stworzyć grupę?

 

EDIT: Kaszub wyprzedził

 

laugh.gif

 

Chodziło o wpisanie Mutlimedia Polska do firm które im zaufały. Przecież to NetDC zaufało MM kupując od nich łącze, a nie na odwrót.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale jest to najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałem doczynienia.

 

Zacznę od tego, że w NetDC siedziałem ponad pół roku. Wszystko było ok aż do czasu gdy po raz drugi przedłużyłem ważność konta. Wtedy zaczęły się wszystkim znane, wszelkiego rodzaju awarie. Oczywiście pisząc do NetDC, że coś jest nie tak otrzymywałem jak zawszę info, że po ich stronie wszystko działa. Czyli pewnie ja i inni jesteśmy debilami i nie potrafimy wpisać adresu strony poprawnie.

 

Gdy awarie zaczęły się nasilać a strona potrafiła być offline przez 12h (były przerwy dłuższe, ale jak napisał mi w mailu Pan Piotr oczywiście nic takieog nie miało miejsca więc zostańmy przy 12h). Zdenerwowany ciągłymi przerwami poprosiłem o zwrot kosztów. Dostałem informację, że nie ma takiej możliwości. Po kilku wiadomościach doszliśmy do porozumienia:

"Ja ze swojej strony mogę zaoferować rozwiązanie, że jeżeli awaria tego typu się powtórzy to zwrócimy środki" - napisał to do mnie Pan Piotr. Na awarie długo nie musiałem czekać. Po kolejnych wiadomościach o awariach (których oczywiście według Pana Piotra nie było) dostałem oczekiwaną wiadomość: "Proszę złożyć reklamację mailowo, zwrócimy środki."

 

Szybko napisałem więc reklamację, wysłałem na maila NetDC, zostałem informację, że ją dostali. I czekam, i czekam... Ok, firma w ciągu 30 dni odpowiada na reklamację. Dziś, w 30dniu od wysłania reklamacji dostaję informację, że oni nie odpowiadają za "tego typu incydenty" NetDC nie ponosi odpowiedzialności i albo mogą mi przedłużyć ważność konta albo dać zniżkę na przedłużenie.

 

Oto jak poważnie zachowuje się właściciel NetDC. Każdemu dookoła wmawia, że awarii nie ma a jeśli są to "na pewno nie trwały tyle ile Pan pisał". A jak już obiecuje wrot pieniędzy to po 30dniach jednak się rozmyśla.

 

Szczerze odradzam wszystkim korzystania z firmy NetDC. Sam przeniosłem się do Progreso - 10000% lepiej niż w NetDC, zero problemów, co piszą to robią.

 

Podsumowując - zostałem z opłaconym serwerem, który często nie działał przez co traciłem użytkowników. Po dogadaniu się z administratorem, że zwróci pieniądze.... jednak ich nie dostanę bo zmienił zdanie. Kpina nie firma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proszę Pana w trakcie problemu za każdym razem otrzymywał Pan informację co się dzieje, i nikt Panu nie mówił, że problemu nie ma bo był i to z winy ataków DDoS, o których jest mowa w innym temacie na tym forum. Nasza oferta rekompensaty tego problemu jest adekwatna do zaistniałych niedogodnień.Obecnie problem już nie występuje od dłuższego czasu i wszystko działa poprawnie.

Pisze Pan o przerwach 12h, tylko, że takich przerw nie było, jeżeli coś takiego by się zdarzyło to odbiło by się to echem chociażby na tym forum.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana - jak pisaliście w ticketach - jeżeli problemy się powtórzą dostanę zwrot pieniędzy. Powtórzyły się, kazaliście wysłać reklamację i nagle zmieniliście zdanie. Jesteście niepoważną firmą, która swoich klientów ma za debili. :) taka jest prawda.

 

Wielokrotnie, gdy pisałem do Was, że coś nie działa otrzymywałem informację, że Wy nic nie widzicie. Jest to wszystko w ticketach u Was więc proszę nie pisać, ze tak nie było.

 

Hitem hitów było, gdy serwer nie działał ok3h, zadzwoniłem do Was na infolinię, i okazało się... że osoba, która jest po drugiej stronie nie wie nic o awarii. Rozumiem, że jeśli w weekend łączę się z administratorem, który jest w serwerowni to raczej wie on co się w niej dzieje, czyż nie? To właśnie pokazuje Wasz poziom.

 

Myślę, że nie ma sensu dalej tego ciągnąć, na każdym kroku ktoś na Was narzeka i widać jak "dobrą" jesteście firmą. Myślę, że ja napisałem co miałem, Wy napisaliście i tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana wybiera Pan sobie tylko część naszych wypowiedzi i wszystko na tym opiera, a tych rozmów przeprowadziliśmy sporo. Problem nie był zależny od nas i na pewno nigdy nie trwał 12h.

 

Otóż druga sprawą jest, że jeżeli łączy się Pan wieczorem, w nocy czy w dni wolne z administratorem to nie musi on zawsze siedzieć przy biurku i oglądać wykresy, albo odświeżać Apache na jednym z serwerów(tak jak to było w Pana wypadku) bo zdaża się, że trzeba coś zrobić przy którejś szafie, lub wyjechac do klienta.

 

Administrator poprosił Pana o napisanie pisma reklmacyjnego, ustosunkowaliśmy się do niego. Zaoferowalismy Panu 3 miesiące gratis, lub 60% upustu przy przedłużeniu usługi, jest to bardzo korzystna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy nadal swoje... :) Jeżeli nie macie problemu to mogę każdą naszą rozmowę tu wrzucić, niech inni zobaczą co pisaliście.

 

I piszę nadal - najpierw pisaliście, że zwrócicie pieniądze po czym po 30 dniach łaskawie odpislaiście, że jednak zmieniacie zdanie. Tak nie zachowuje się poważna firma. Co do przerw - http://stats.pingdom.com/mvytuxigbztn/607691/2012/08 uptime, każdy może sobie zobaczyć jak działacie. ;)

 

Co do infolinii - oczywiście, że nie musi siedzieć non stop przy biurku, ale wydaje mi się, że jeśli strona nie działa 3h i po tym czasie dzwonie do Was a wy zieloni bo nic nie wiecie to chyba jednak coś jest nie tak i należałoby się zastanowić jak zmienić, aby było dobrze.

 

Zauważyłem, czytając forum, że Wy nigdy nie potraficie się do niczego przyznać i zawsze siebie uważacie za dobrych i tych którzy wszystko robią ok a klienci to zło, które się Was biednych czepiło. A Wy przecież tak dobrze pracujecie...

 

Na koniec - z profesjonalnej firmy nie macie nic. :)

 

PS. Weźcie sobie 100zł, które mieliście oddać, mam przynajmniej nadzieję, że Was też kiedyś ktoś podobnie zrobi w "jajo" i zobaczycie jak to jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i drogi Panie gdzie mamy te 12 godzin ?

Piszę Pan, że to my zachowujemy się nie profesjonalnie, ale to chyba jest odwrotnie, dostał Pan odpowiedź na pismo reklamacyjne i zamiast się do niej ustosunkować, albo nam odpowiedzieć, to piszę Pan od razu na forum. To niby jak mamy dojść do porozumienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę zauważyć, że są to również tylko 2 miesiące.

Można w nich zauważyć, że mimo wszystko przerwy się zdarzają, długie i często.

Przerwa ok 12h o której piszę trwała całą noc - poszedłem spać i strona nie działała, wstałem i wciąż nie działa. Jeżeli mimo wszystko jestem w błędie to przepraszam, ale jak pisałem nic nie mogę udowodnić, więc jest tylko moje słowo przeciwko Waszemu.

 

Wciąż pozostaje kwestwia częstych, długich padów, czy niedotrzymywania słowa przez Waszych administratorów.

 

Jak dla mnie - wystarczająco już się ośmieszyliscie na forum, nie mówie konkretnie o tej sprawie, ale o wszystkich innych wpadkach.

 

Nie wiem czy jest sens dalej ciągnąć tę sprawę, skoro i tak nie odzyskam obiecanych pieniędzy a Wasz serwer i przyznane "odszkodowanie" mogę sobię conajwyżej w buty wsadzić. Jak pisałem jestem w innej firmie, z którą nawet nie ma Was po co porównywać i nie mam zamiaru, za żadne pieniądze, do Was wracać.

 

Napiszę również tu - proszę przestać pisać do mnie maile jak to jestem nieprofesjonalny i napisałem na forum. Napisałem bo nie potraficie spełnić składanych obietnic. I nie, nie mam zamiaru pisać z Wami maili bo co miałem napisać to napisałem i kropka.

 

Piszecie, że nie zachowuje się profesjonalnie- liczyliście, że po 30dniach czekania na obiecane pieniadze, gdy napiszecie, ze jednak macie widzi misie i zmieniacie zdanie, to napiszę "dobrze, tak, to moja wina, wy jesteście super a ja zły"? Napisałem swoją opinię o firmie, z która nie chce mi się dłużej walczyć o pieniądze, to wszystko.

Edytowano przez statys (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powtórzę to co pisaliśmy wcześniej, wystarczyło napisać nam, że forma rekompensaty jaką zaoferowaliśmy Panu nie odpowiada, i chce Pan inną, ale nie wolał Pan rozpisać się na forum.

Przypomnę tylko, że problemy o jakich Pan mówi to ataki DDoS, na którę w większości nie mieliśmy wpływu.

Proszę napisać na maila, wyślemy Panu przelew.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powtórzę to co pisaliśmy wcześniej, wystarczyło napisać nam, że forma rekompensaty jaką zaoferowaliśmy Panu nie odpowiada, i chce Pan inną, ale nie wolał Pan rozpisać się na forum.

 

Żartuje Pan, prawda? Pisaliście o zwrocie pieniędzy, zaoferowaliście coś innego. Chyba logiczne, że czekałem na pieniądze a nie zniżkę na kolejne przedłużenie serwera.

 

Wszystkie dane do przelewu zostały wysłane w piśmie reklamacyjnym, jest tam również okres od którego pisałem, że nie będę korzystał z serwera i że możecie go już wyłączyć. Ja wiem jaką kwotę powinienem dostać bo obliczyłem sobię, zobaczymy co Wy wymyślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proponuję kontaktować się w tej sprawie mailowo, a nie na forum, trochę to nie jest miejsce do tego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem. Z mojej strony pismo zostało wysłane, Wy obiecaliście pieniądze więc po prostu czekam na obiecany przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu proszę czekać.

 

Kolejne 30dni po których stwierdzicie, że jednak nie oddacie pieniędzy? Czy ile? Bo już sam nie wiem ;)

 

To z mojej strony koniec ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no i widzi Pan ? Ja proszę o kontakt mailowy i stosowne zachowanie, a Pan mimo wszystko dalej swoje, ale jak Pan lubi to ok :)

jak potrzebuję Pan konkretów to proszę:

-Jutro wyliczymy ile mamy przesłać

-Napiszemy to Panu w mailu

-Czekamy na odpowiedź, mam nadzieję mailową

-Zrobimy przelew (w tym tygodniu)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×