Skocz do zawartości
bryn1u

[Opinie] NetDC.pl

Polecane posty

Generalnie to fizycznych maszyn po strony WWW mamy 6, na jednej z nich umieściliśmy stronę firmową, los chciał, że na pechowej :)

Dzisiaj w nocy będziemy działać, żeby to Apache się na zawieszało, oraz zrobimy lusterko dla strony firmowej.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba znów mają z czymś problem,bo moje strony znów nie działają.

 

Czas pomyśleć ,nad zmianą hostingu,który będzie stabilniejszy,jak tak dalej pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,widzę że Wy nie potraficie się przyznać do jakiejkolwiek przerwy.

 

Pisząc poprzedni post,moje strony nie działały, NetDC też,no ale przecież Wy żadnej przerwy nie mieliście.

 

Wolę pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,widzę że Wy nie potraficie się przyznać do jakiejkolwiek przerwy.

 

Pisząc poprzedni post,moje strony nie działały, NetDC też,no ale przecież Wy żadnej przerwy nie mieliście.

 

Wolę pisać na forum.

 

Bardzo dziwne podejście, to może zamknijmy BOK i korzystajmy tylko z forum ? :)

Proszę również nie mówić, że nie potrafimy się przyznać do przerwy bo jeżeli takowa jest to informujemy o tym co widać powyżej.

Chętnie byśmy sprawdzili i pomogli, ale od tego jest BOK..

 

Pozdrawiam

 

jak sprawuja sie u nich dedyki? Oferte maja całkiem całkiem.

 

Zapraszam do testów.

Edytowano przez NetDC.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p447sj.jpg

 

Uroki NetDC , ludzie zastanówcie się 5 razy ,zanim kupicie u nich hosting.

 

edit:

Na mojej każdej stronie też jakiś błąd,ogółem to oni potrafią tylko przejąć jakiś hosting,a potem zepsuć opinię , zero profesjonalizmu.

Edytowano przez Tochkan (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p447sj.jpg

 

Uroki NetDC , ludzie zastanówcie się 5 razy ,zanim kupicie u nich hosting.

 

edit:

Na mojej każdej stronie też jakiś błąd,ogółem to oni potrafią tylko przejąć jakiś hosting,a potem zepsuć opinię , zero profesjonalizmu.

 

Proszę Pana trwają prace nad modernizacją Apache, żeby te przerwy, które wcześniej miały miejsce się nie powtarzały.

Jak by Pan korzystał od czasu do czasu z BOK to by Pan o tym wiedział.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jednak ,jeżeli jest to możliwe , aby państwo informowali (wysyłając meila) o takich zmianach, na stronie netdc ,jestem tylko po to aby przedłużyć hosting , a jak już pisałem strony są dla mnie bardzo ważne (aby działały 24/h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jednak ,jeżeli jest to możliwe , aby państwo informowali (wysyłając meila) o takich zmianach, na stronie netdc ,jestem tylko po to aby przedłużyć hosting , a jak już pisałem strony są dla mnie bardzo ważne (aby działały 24/h).

 

Nie było tutaj czasu na informację, problem został wykryty i trzeba go szybko usunąć, żeby ze stronami nic się nie działo.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej wykrywacie problemy i nakładacie poprawki na cfg apache tylko czemu nie zaczniecie prac o 3 w nocy tak jak to się robi w normalnych firmach hostingowych. Tyle czasu szukaliście tego "problemu" a nie mogliście zaczekać kilku godzin aż ruch na stronach się zmniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli usterka jest krytyczna to nie ma czasu na zmniejszenie ruchu tylko się działa... Jak się wysypie i będzie mulić o 1:00 a oni naprawią to o 3:00-4:00 to będzie krzyk czemu tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w komunikatach jest problem z mysqld, nie httpd, które jak wszyscy widzieli chodziło poprawnie...

 

 

więc takie tłumaczenie "Proszę Pana trwają prace nad modernizacją Apache, żeby te przerwy, które wcześniej miały miejsce się nie powtarzały."

 

ma się nijak do tego co obserwuje się z zewnątrz, równie dobrze straty pakietów można tłumaczyć modernizacją i paczowaniem apache ;)

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak kamikadze, ale oni tą konfiguracją apache już zajmują się od dobrych kilku tygodni więc nie rozumiem tego pośpiechu i braku kilku godzin na zmniejszenie ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w komunikatach jest problem z mysqld, nie httpd, które jak wszyscy widzieli chodziło poprawnie...

 

 

więc takie tłumaczenie "Proszę Pana trwają prace nad modernizacją Apache, żeby te przerwy, które wcześniej miały miejsce się nie powtarzały."

 

ma się nijak do tego co obserwuje się z zewnątrz, równie dobrze straty pakietów można tłumaczyć modernizacją i paczowaniem apache ;)

 

Otóż, problemem nie było MySQL. To był tylko suchy komunikat wypuszczony z naszego kodu, a nie z usługi pracującej na serwerze.

Jak już pisaliśmy problemem było Apache zostało skompilowane od nowa w nowej wersji, zobaczymy jak będzie się teraz sprawowało.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko, czy ta firma kiedykolwiek przyzna się do jakiegokolwiek błędu :P

Dosyć logicznym jest, że ten kod powstaje po zastosowaniu programistycznej konstrukcji

@mysql_connect('localhost', 'user', 'pass') 
or die('MySQL Error')

Czyli faktycznie zostało wygenerowane przez aplikację, która z jakichś powodów nie mogła dostać się do bazy danych.

 

Ewentualnie jeśli nawet będziecie próbowali wmówić, że to celowo, to jaki profesjonalizm jest wypuszczać aż taki dziwny komunikat, zamiast walnąć "Przerwa techniczna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko, czy ta firma kiedykolwiek przyzna się do jakiegokolwiek błędu :P

Dosyć logicznym jest, że ten kod powstaje po zastosowaniu programistycznej konstrukcji

@mysql_connect('localhost', 'user', 'pass')
or die('MySQL Error')

Czyli faktycznie zostało wygenerowane przez aplikację, która z jakichś powodów nie mogła dostać się do bazy danych.

 

Ewentualnie jeśli nawet będziecie próbowali wmówić, że to celowo, to jaki profesjonalizm jest wypuszczać aż taki dziwny komunikat, zamiast walnąć "Przerwa techniczna"...

 

Panowie czy to na prawdę jest takie ważne ? Nie rozumiem po co zajmować się takimi rzeczami, co za różnica jaki komunikat się wyświetlił ? Przecież był on tylko przez kilka minut, a to tylko dlatego, że jak kompilowaliśmy Apache to później restartowaliśmy też i inne usługi w celach testowych.

 

Pozdrawiam

 

PS: Przecież jak błąd jest to jest, jak go nie ma to go nie ma. Nie rozumiem po co o tym tak zawzięcie konserwować i wmawiać nam, że nie przyznajemy się do błędu, bo jest to nie prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuje ten wątek i się może wypowiem...

 

Panowie czy to na prawdę jest takie ważne ?

 

Jest ważne. Gdyby był odpowiedni komunikat nie byłoby szumu na forum, który bądź co bądź jest dla Was negatywny. Nie wiem czy Ty tego nie widzisz, ale w taki sposób tracisz potencjalnych klientów. Czy osoba zainteresowana Waszą ofertą będzie nią nadal zainteresowana po tym jak przeczyta 10 stron postów o awariach, które (według Was) awariami nie były tylko atakami DDOS, pracami technicznymi etc. Nie lepiej przyznać się do błędu raz, drugi zamiast wywoływać dalsze słowne przepychanki na linii NetDC - klienci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie działa. Bardzo żałuje że kupiłem serwer www w netdc na rok. Niebawem będę musiał go przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już znaleźliśmy najgorszy hosting w sieci. Nie odpowiedzialni ludzie,którzy potrafią tylko przejmować marki,a potem psuć.

 

Jest ktoś kto pomoże mi przenieść bloga (z postami) na inny stabilniejszy hosting (jaki polecacie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już znaleźliśmy najgorszy hosting w sieci. Nie odpowiedzialni ludzie,którzy potrafią tylko przejmować marki,a potem psuć.

 

Jest ktoś kto pomoże mi przenieść bloga (z postami) na inny stabilniejszy hosting (jaki polecacie) ?

 

Kiedyś jednym z lepszych był unix, teraz nie wiem jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×