Skocz do zawartości

Czy jesteś za powstaniem nowego działu?  

96 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za powstaniem nowego działu?

    • Tak
      61
    • Nie
      35


Polecane posty

Witam,

 

Co raz więcej się pojawia ofert krzaków czy firm podających nieprawdziwe dane (czyli de facto też krzaków :)).

 

Jaka jest obecnie polityka WHT każdy wie, po weryfikacji kasujemy dane oferty i userów, ale może należy zrobić co innego? Wiadomo, że google indeksuje tematy, w tym i te o nieuczciwych ofertach, może więc warto utworzyć specjalny dział "ku przestrodze" czy coś w tym stylu aby każdy kto tu trafi przez dowolną wyszukiwarkę miał szanse wycofać się w porę przed utopieniem pieniędzy.

 

Oczywiście dział musiałby być monitorowany aby nie znalazły się tam tematy szkalujące czy przedstawiające fałszywe oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

bez sens :)

Web Hosting Talk ...

Taki wlasnie cytat padł jak kasowano dział serwery gier ...

 

reszte się domyślcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, ale warto przemyśleć powiązanie z działem opinie. Bo bez sensu, żeby to się powielało, a częściowo od tego właśnie jest dział Opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja przeciw, to tylko darmowa reklama krzaczastych,

na strony krzaków nikt nie trafia z google, bo są na odległych pozycjach, dzięki takiemu tematowi krzaczki dostaną nawozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeciw, to tylko darmowa reklama krzaczastych,

na strony krzaków nikt nie trafia z google, bo są na odległych pozycjach, dzięki takiemu tematowi krzaczki dostaną nawozu.

 

To raz a dwa będą wylewane łzy że KUPIŁEM ZA 7.99 I NIE DZIAŁA ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu.

 

Bo będzie to pole do popisu dla robienia negatywnego PR firmom, które z jakichś powodów podziękowały za współpracę - tak dla sportu, w ramach zemsty (przykładów ostatnimi czasy troszkę było takich mściwych).

 

Bo będą tematy - przestrzegam, bo zapłaciłem _majontek_ [tzn ~10zł/rok] i serwer mi 30min nie działał i _tracem miljony_ i ogólnie nie polecam i przestrzegam.

 

Ponadto jest duże prawdopodobieństwo, że po umieszczeniu postu z informacją-ostrzeżeniem pojawi się chmara jednopostowców śmiecących wszędzie.

 

No i - google będzie ładnie indeksować stronki i dawać krzaczkom witaminki i nawóz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po weryfikacji kasujemy dane oferty i userów

 

ta zauważyłem :)

 

W pełni zgadzam się z Fierciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google zaindexuje, ludzie wejdą, nie przeczytają klikną w link, oferta się spodoba i zakupią dane usługi.

 

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I byl sobie kiedys dzial :)

Hm, zebysmy sie rozumieli: wypowiadam sie jako user (czyli jeden z 7402) oraz jako moderator (czyli jeden z 12). A jak wiadomo wiekszosc ma racje wiec wcale nie znaczy, ze taki dzial nie powstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł raczej niedobry. Lepiej skazać krzaki na niebyt. Ale skoro już zabieramy się za krzaki to najlepiej by było na początek wht odkrzaczyć, to już szczyt wszystkiego, że osoba która ma dwa konta i reprezentuje klasycznego krzaka dalej sobie radośnie hasa po wht.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Odkrzaczyć WHT i jakaś większa współpraca z webhostinktalk.pl, w dodatku tępić takie rzeczy: Co sadzicie o headhost.net ?, Jest cool x10 up time 100, brak paduw itd (opinie jedno postowców) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA ;P Boi się, że mu konkurencja urośnie :]

 

Niby czego?

Może że stracę userów?

Ostatnio wysłane: "Odp: Meeting webhostingt..." ( Luty 27, 2009, 18:28:45 )

I niby kogo mam stracić? Jaka konkurencja? :).

 

Po prostu nie widzę sensu raz wywalania tematów o krzakach a następnie tworzenie takiego działu.

Nie wspominając o tym że usunieliście dział o serwerach grier (nie mówię że źle zrobiliście!) ale na pewno miał on więcej wspólnego z webhostingtalk niż ten o krzakach :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×