Skocz do zawartości

Konrad Z.

Użytkownicy
 • Zawartość

  89
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O Konrad Z.

 • Ranga
  Regularny użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [Sprzedam] shakira.pl

  https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2168721
 2. [Sprzedam] shakira.pl

  Sprzedam domenę shakira.pl. Wystawiona na Aftermarket: https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2168312 Możliwość dogadania się poza aukcją.
 3. Zapoczątkowałem dzisiaj na forum dyskusję dotyczącą braku two factor auth w wielu firmach: http://www.webhostingtalk.pl/topic/51682-dyskusja-blazingfastio/?p=451219 Chciałbym to kontynuować ponieważ temat jest ciekawy. Osobiście uważam, że nie jest to "feature", a standard. Dowiedziałem się, że technologie z tym związane są uzależnione od innych firm i lepiej w ogóle tego nie mieć. Chciałbym jednak zacytować moją wypowiedź z tamtego tematu: Co o tym sądzicie? Czy two factor zwiększa bezpieczeństwo i warto implementować to rozwiązanie w swoich systemach? Jakie mogą być wady i zalety?
 4. Też już nie będę kontynuować żeby nie śmiecić Sprawdziłem jednak implementację google authenticatora dla PHP i aplikacja weryfikująca kod nie odwołuje się nigdzie do serwera Google. Kod jest obliczany tylko i wyłącznie na podstawie czasu i klucza. Wydaje mi się, że nie robi tego również klient generujący kody dla Androida. W związku z tym żadne dane o tym kiedy i gdzie ta metoda była użyta nie są przesyłane do Google. Co więcej, standard jest otwarty i każdy może sam sobie to zaimplementować: https://tools.ietf.org/html/rfc6238 Zastanawiam się czy warto byłoby założyć oddzielny temat na forum, aby każdy się mógł wypowiedzieć co o tym sądzi. // EDIT: http://www.webhostingtalk.pl/topic/52879-two-factor-auth-czy-kazda-hosting-powinien-to-wprowadzic/?p=451228
 5. Nie wysłałem zapytania o Google Authenticator tylko ogólnie o two factor auth. Jest wiele innych metod, np. SMS lub tokeny.
 6. [dyskusje] vipower.pl

  Jako wielki orędownik two factor auth staram się regularnie wysyłać zapytania do polskich firm hostingowych czy wprowadzą to rozwiązanie u siebie. Pisałem do vihost.pl w tej sprawie i otrzymałem odpowiedź, że ta metoda zostanie zaimplementowana już w grudniu. Gratuluję, należy chwalić taką troskę o bezpieczeństwo swoich klientów
 7. Jako wielki orędownik two factor auth staram się regularnie wysyłać zapytania do polskich firm hostingowych czy wprowadzą to rozwiązanie u siebie (takie hobby ). Dla mnie wyznacznikiem troski o bezpieczeństwo klientów jest między innymi implementacja tego mechanizmu. To już nie jest "feature", to jest standard. Pisałem do Państwa w tej sprawie i otrzymałem odpowiedź: Nie wszyscy posiadają stałe IP. Jeżeli w momencie otrzymania mojego emaila zaczęliście się dopiero zastanawiać czy to w ogóle jest potrzebne, to znaczy, że nie traktujecie swoich klientów poważnie.
 8. [Dyskusje] masternet.pl

  Dzwoniłem ponownie o godzinie 16:30, tym razem coś nowego bo pojawił się sygnał, ale... nikt nie odebrał :/ Nadal brak odpowiedzi z supportu, nie mogę przetransferować mojej domeny bo jest zablokowana.
 9. [Dyskusje] masternet.pl

  FHU Edart zostało już usunięte z mojego profilu. Z Edartem nie współpracuję już od kilku lat? Może 5? W okolicach 2013 mieliśmy ponowić współpracę, ale nic z tego nie wyszło. Tak samo nie prowadzę CSerwer.pl, a było w mojej sygnaturce. Poprostu nie korzystam już praktycznie z WHT (można sprawdzić moje ostatnie posty) i nie zaktualizowałem danych w profilu - nie jestem osobą z konkurencji. Nadal jednak nie zmienia to faktu, że na odpowiedź z Waszego supportu czeka się kilka dni, a na infolinię nie da się w ogóle dodzwonić.
 10. [Dyskusje] masternet.pl

  Dzwoniłem w ostatnich dniach kilka razy i ani razu nie odebrali telefonu. Na maile odpowiadają po zbyt długim czasie. Authinfo wydali, a transfer domeny zablokowany i nie mogę jej przenieść. Dlaczego nie odblokowali jej od razu skoro poprosiłem o authinfo i oczywistym jest, że będę robić transfer, tylko muszę pisać kolejnego maila z prośbą i znowu czekać kolejne dni? To już druga taka sytuacja w tym roku. Naprawdę mi się to nie podoba ponieważ jestem klientem Masternet od kilku lat i wcześniej wszystko było na tip top.
 11. Sławek z Edartu

  Temat do zamknięcia. Sławek się odnalazł. Bangkok go wciągnął
 12. Sławek z Edartu

  Współpracuję ze Sławkiem już od dawna. Inne osoby, które również z nim współpracują także straciły z nim kontakt. Tak jak wspomniałem, skąd mam wiedzieć co się z nim dzieje jak jestem 2500 km od Polski? Nie chodzi o wypłate.
 13. Sławek z Edartu

  Tak, chodzi mi o Edarta.
 14. Sławek z Edartu

  A ja mu wypijałem drinki truskawkowe w klubie U Luisa
 15. Sławek z Edartu

  Gość od szybki-serwer.pl (duu.pl)
×