Skocz do zawartości

ViPower.PL

Użytkownicy
 • Zawartość

  284
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

28 Normalna

O ViPower.PL

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  ViBiznes
 • Imię
  Paweł

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://vibiznes.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

15098 wyświetleń profilu
 1. vipower.pl

  Witajcie, problem z naszymi stronami nie pociągnął problemu z innymi serwerami klientów i wszystko działało bez większego problemu. @xorg jeżeli masz jakiś problem to wiesz dokładnie do jakiego źródła możesz uderzyć bezpośrednio i rozwiążemy Tak btw. niedługo nowa wersja strony, nowe oferty i usługi. Pozdrawiam, Paweł Jarosz
 2. vipower.pl

  Zapraszam na BOK przydzielimy ew. inny adres ip do poczty aby nie miał Pan problemu (tylko wcześniej przeanalizujemy Pana konto i historię).
 3. [dyskusje] vipower.pl

  Od 3 minut wszystko online Przepraszamy za problem.
 4. Zapraszamy do nas po domeny internetowe: https://vipower.pl/domeny Odnowienie .PL to koszt tylko 41zł netto / rok. W tym przypadku wystarczy doładować skarbonkę na kwotę brutto, a wszystkie przyszły proformy będą opłacane automatycznie z posiadanej kwoty na skarbonce.
 5. vihost.pl padło

  Szkoda, iż my tak nie możemy w sklepie oczekiwać wypchanego po brzegi koszyka za min $$ Zapraszam do kontaktu w razie ew. problemów z tym procesorem.
 6. vihost.pl padło

  Ostatnio zostały odświeżone oferty na stronach + nowe, niedługo nowe promocje tylko jeszcze musimy wprowadzić parę zmian na rzecz rozwoju oferty.
 7. vipower.pl

  Niedługo będzie online, administratorzy aktualnie pracują nad problemem.
 8. VPS pod CS:GO i www

  Sprawdź naszą ofertę kvm: https://vipower.pl/panel/cart.php?gid=15 oraz polecam sprawdzić promocję na FB dotyczącą serwerów VPS KVM: https://www.facebook.com/ViPowerPL
 9. vihost.pl padło

  Witam, pracujemy nad wyeliminowaniem ataku, powinno być niedługo online. Prosimy o cierpliwość. Wyjaśnimy całą sytuację gdy usługi zaczną funkcjonować prawidłowo.
 10. cloudflare.com jak tego używać

  Wpisy SOA może klient w danej domenie samemu dodać i wtedy ovh na pewno przyjmie owe dnsy.
 11. [dyskusje] vipower.pl

  Tak naprawdę to różne serwery, różne sprzęty i CPU, ale wyłącznie HP'ki lub DELL'e.
 12. [dyskusje] vipower.pl

  A coś się dzieje z firmami które nie udzielają się na wht? tzn nie żyją? Mamy się dobrze, robimy lekkie reorganizacje w firmie/serwerach oraz w nowej ofercie.
 13. vipower.pl

  Nie odpisujemy przez niecałe 2h w sobotni wieczór naprawdę straszne i kategoryczne z naszej strony.. Serwer działał ew. były tylko lekkie straty pakietów przez ataki - w DC zajęli się zaraz problem po wykryciu problemu.
 14. Tania kolokacja

  polecam: http://www.artnet.pl/pl/kolokacja,content,699,740.html
 15. Sprawdzanie Pozycji w google

  http://www.seo-stat.pl/
×