Skocz do zawartości

Polecane posty

chyba kolejny raz cos padlo bo wyszedlem na chwile z domu, wracam a domena juz jest kierowana na backupowy serwer z zapasowych DNS wiec musialo na dluzszy moment wylaczyc podstawowe DNSy (gdyby ktos pytal to tak czyszcze rejestr przed kazdym sprawdzeniem) obecnie jeszcze nie wrocilo na podstawowe ale po IP widze ze serwer odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, ile razy jeszcze p. Ponikiewski będzie wylewał tutaj swoją frustrację z jakości działania hostingu x12.pl... Bo zgodnie z wytycznymi http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=14331 to rzadko który, z napisanych przez niego postów, tyczy się tego, co powinno być w HOST IS DOWN.

 

Serwer nie działał ok. 20min. Piszę tutaj, bo Klienci jak tylko nie działa im przez chwile poczta to do mnie wydzwaniają. Jakbyś chciał wiedzieć to w DirectAdminie jest wyraźnie napisane: System Uptime 0 Days, 3 Hours and 27 Minutes. Więc coś było na rzeczy. Widzę, że gromadka ludzi z tego forum za punkt honoru stawia sobie bronienie za wszelką cenę eFuturo i oczernianie innych. Róbcie sobie jak chcecie...ja to mam w ...

 

Jest awaria - zgłaszam i tyle! Nie wylewam swoich żali, tylko zgłaszam (po uprzednim napisaniu do supportu). Także darujcie sobie wycieczki osobiste i zajmijcie się swoją pracą a wszyscy będą szczęśliwsi.

 

Sorry za offtop ale napisałem tlyko i wyłącznie, że serwer nie działa, a co niektórzy już się rzucili to obrony... Żałosne (jak i kasowania moich wiadomości odnośnie padów...)

 

Pozdro dla Kółka Wzajemnej Adoracji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję znowu...(pewnie znów znajdzie się ktoś kto się do wszystkiego doczepi).

 

Serwer padł...albo wszystkie usługi padły - nie działa www, ftp, maile, sql. Wynik pingowania na godzinę 8:27

 

ping grafdesign.pl

Badanie grafdesign.pl [193.227.116.201] z 32 bajtami danych:
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.
Upłynął limit czasu żądania.

Statystyka badania ping dla 193.227.116.201:
 Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty),

 

 

Czekałem 30min od zauważenia padnięcia i serwer nie wstał - więc piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mon.itor.us webh zamilkł ok. 6:30, a "odżył" ok. 11:22. Z tego co udało się nam ustalić wina nie leżała ani po stronie webh-a, ani efuturo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka minut były dość wysokie straty pakietów (50-60%), jednak teraz już wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka minut były dość wysokie straty pakietów (50-60%), jednak teraz już wszystko działa.

 

Niestety u mnie ciągle są problemy z wejściem na strone, ładuje się z prędkością ślimaka.. Może to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mamy atak ddos, który dość mocno wysyca nasze łącza. Całość działa, ale mogą pojawić się straty, lub też wolniejsze działanie łącza. Obecnie czekamy na zablokowanie adresów IP, przez naszych operatorów nadrzędnych ATMAN'a i Crowleya.

 

Z ciekawostek, mogę powiedzieć, iż atak jest przeprowadzony z 24,5 tysięcy adresów IP. Więc jego skala jest dość duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×