Skocz do zawartości
Malitek

[opinie] Unixstorm.org

Polecane posty

xorg, zgadza się regulamin jest jasny, ja nawet zgadzam się z tym, że przedłużenia nie powinny być po promocyjnych cenach bo to żaden biznes dla usługodawcy. Ja się trochę przyzwyczaiłem jak z telefonami - im dłuższa współpraca, tym większe korzyści dla klienta (dzięki temu ani mi sie śni opuszczać Erę)

 

Nie mam dużo danych na serwerze, więc z czysto ekonomicznego punktu widzenia - czemu nie miałbym po prostu wykupić nowego pakietu i przegrać te 100-200 MB danych? Kilka godzin roboty, głównie patrzenia na pasek postępu a pieniążki zaoszczędzone :P Nie to żebym narzekał na Unixstorm i miał zamiar uciekać tam gdzie taniej, wręcz przeciwnie, kolejne usługi będę też wykupywał w tej firmie i żałuję, że domenę mam wykupioną na 4 lata gdzie indziej. Po prostu stwierdzam fakty.

 

Ja nie twierdzę, że chciałbym płacić połowę stawki. Twierdzę jedynie, że miły byłby (symboliczny) gest, mówiący 'fajnie, że z Nami zostajesz na kolejny rok' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Przedłużenia również mogą być dokonywane w cenie promocyjnej, ale tylko jeśli spełniony zostanie jeden główny warunek - przedłużenie musi być dokonane w ciągu ostatnich 30 dni przed datą wygaśnięcia.

 

Regulamin promocji: http://www.unixstorm.org/Promocje/Letnia_promocja,id9.html

 

Z tego co widzę, Pan dokonał przedłużenia przed 30 dniami, stąd system wygenerował standardową cenę.

 

Generalnie jest to podyktowane faktem, że przy poprzedniej promocji (również z przedłużeniami) część klientów zamawiała usługi w cenie promocyjnej na rok i od razu dokonywali przedłużenia na kolejne lata (nadal w promocji), więc analogicznie można było wykupić usługę na 10 lat za pół ceny.

 

Zawsze staramy się iść na rękę stałym klientom, ale aby nie doprowadzić do absurdów, musieliśmy ograniczyć przedłużenia tylko do klientów, których uslugi faktycznie niedługo wygasają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) przedłużenia nie powinny być po promocyjnych cenach bo to żaden biznes dla usługodawcy.

 

(...) przy poprzedniej promocji (również z przedłużeniami) część klientów zamawiała usługi w cenie promocyjnej na rok i od razu dokonywali przedłużenia na kolejne lata (nadal w promocji), więc analogicznie można było wykupić usługę na 10 lat za pół ceny.

 

O takiej właśnie sytuacji myślałem :P

 

Przedłużenia również mogą być dokonywane w cenie promocyjnej, ale tylko jeśli spełniony zostanie jeden główny warunek - przedłużenie musi być dokonane w ciągu ostatnich 30 dni przed datą wygaśnięcia.

 

Przyznaję się bez bicia, że regulaminu promocji nie czytałem, bo i na samą promocje szczególnej uwagi nie zwróciłem (brak zainteresowania).

Biję się w pierś widząc moją pomyłkę :)

 

Zawsze staramy się iść na rękę stałym klientom (...)

 

I dlatego nigdzie indziej się nie wybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenia również mogą być dokonywane w cenie promocyjnej, ale tylko jeśli spełniony zostanie jeden główny warunek - przedłużenie musi być dokonane w ciągu ostatnich 30 dni przed datą wygaśnięcia.

 

ooo dobrze wiedzieć :) bo nie ukrywam wybrałem unix z powodu własnie tej promocji, a abonament sie powoli konczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto skorzystać z tej firmy? Chciałbym skorzystać z ich usług ale mam jeszcze pytanie, Jeżeli chodzi o tą promocję - to w przyszłości przedłużenie musi być dokonane 30dni przed wygaśnięciem aby skorzystać z tej promocyjnej ceny? Czy punkt ten dotyczy tylko obecnych już klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy warto skorzystać z tej firmy? Chciałbym skorzystać z ich usług ale mam jeszcze pytanie, Jeżeli chodzi o tą promocję - to w przyszłości przedłużenie musi być dokonane 30dni przed wygaśnięciem aby skorzystać z tej promocyjnej ceny? Czy punkt ten dotyczy tylko obecnych już klientów?

Równie dobrze może będziesz przedłużać po normalnych stawkach.. czy promo będzie czy nie, zależy wyłącznie od firmy.

 

Ze swojej strony także śmiało polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symbioza.net.pl

To i ja dorzucę swoje 5 groszy.

Jestem klientem UnixStormu od blisko 2 lat. Pamiętam tylko jeden pad - był chyba kwiecień 2008.

Łącznie rejestrowałem 5 usług - z każdej zadowolony w 100%.

Każda planowana przerwa techniczna poprzedzona mailowo.

Doskonały kontakt z supportem.

Ocena: bdb+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem od kwietnia 2009. Nigdzie się nie wybieram. Usługi są na bardzo dobrym poziomie. Kontakt z adminami na najwyższym poziomie.

Pamiętam jeden lub dwa pady, o których prawie od razu była informacja od administratorów. Wyjaśnienia były precyzyjne i nie trzeba było się niepotrzebnie denerwować.

 

P.S. Jeśli chodzi o Konta WWW to koniecznie pakiety Biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak teraz z prędkością serwera - czy widzicie jakąś różnicę w stosunku do tego co było pół roku temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym, że klienci przedłużający konto mogą skorzystać ze specjalnych warunków promocyjnych tak jak nowi, bardzo mnie ucieszyła i z racji atrakcyjnej oferty zamierzam wybrać UnixStorm. Nie chciałbym po roku być traktowany jako gorszy klient, od którego tylko wyciąga się kasę, a niestety tak się to odbywa w wielu firmach. Mam jedno pytanie, czy UnixStorm wystawia faktury elektroniczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja o tym, że klienci przedłużający konto mogą skorzystać ze specjalnych warunków promocyjnych tak jak nowi, bardzo mnie ucieszyła i z racji atrakcyjnej oferty zamierzam wybrać UnixStorm. Nie chciałbym po roku być traktowany jako gorszy klient, od którego tylko wyciąga się kasę, a niestety tak się to odbywa w wielu firmach. Mam jedno pytanie, czy UnixStorm wystawia faktury elektroniczne?

 

Co te promocje w sieciach komórkowych z ludzi robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy UnixStorm wystawia faktury elektroniczne?

 

a nie lepiej tak od razu pytać czy pisać do supportu ?

 

Ja jednak uważam, że po skończeniu się promocji nie będziesz traktowany jako gorszy. Zapewne docenią Cię jeszcze bardziej jak przedłużysz ważność konta na kolejny rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam konto w UnixStorm od kilku dni. Jak na razie wszystko działa bez zarzutu. Zaskoczył mnie wygląd skórki DirectAdmina. Kojarzy mi się z grupą polskich łowców burz Skywarn Polska. Pomyślałem przez chwilę nawet że są ze sobą powiązani :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Napisz jak sprawuje się konto - czy zauważyłeś jakieś przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy klient mogę powiedzieć, że mają dobry support. Pomogli mi w zainstalowaniu się na serwerze. Drugi plus, to szybki kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakieś świeżutkie opinie prosić bo mam zamiar się przenosić, jak na razie na teście konta www wypadli świetnie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas korzystam i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nie miałem żadnego padu, nie licząc zapowiedzianych prac modernizacyjnych. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Tak samo - korzystam od dawna, zero problemu, bardzo dobry support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę ;) Posiadam konto z pakietu Biznes i wszystko jest OK. Chodzi szybko, praktycznie zero padów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biznes 1 - Śmiga aż miło. Support generalnie też szybki, raz mi się tylko zdarzyło troche poczekać.

 

Ogólnie dolączam się do listy polecających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×