Skocz do zawartości
Malitek

[opinie] Unixstorm.org

Polecane posty

Widzę, że obietnica została zrealizowana i został powiększony limit transferu ;) Mamy czegoś jeszcze się spodziewać czy na transferze się skończy?

 

Na tym się nie skończy. :-)

 

 

W tej chwili kończymy powoli ofertę serwerów VPS i dedykowanych, opartych o nowe rozwiązania i nasze autorskie panele administracyjne.

 

Będzie również dużo nowych rzeczy dla kont WWW/Reseller, ale to już trochę później...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie również dużo nowych rzeczy dla kont WWW/Reseller, ale to już trochę później...

 

Rozumiem, że tymi nowościami będą objęci również dotychczasowi klienci ? Pisze Pan Panie Michale, że troche później, a mniej więcej kiedy to nastąpi ? (pytam z ciekawości). Co do powiększania parametrów kont super fajnie i to na plus szkoda tylko, że sam transfer a nie razem z pojemnością dysku kont :)

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na plus szkoda tylko, że sam transfer a nie razem z pojemnością dysku kont :)
Z tym trzeba ostrożnie, dodając transferu daje się sam transfer, natomiast dając większą pojemność kont należy pamiętać o odpowiedniej wielkości macierzy dyskowych, odpowiedniej wielkości miejsca na kopie zapasowe, i o dodatkowym transferze zużytym na owe backupy. Dodatkowo backup zużywa sporo CPU / HDD, a wiadomo że im więcej danych do skopiowania, tym więcej czasu to zajmuje.

 

Niemniej rozsądnie można z tym działać. Pożyjemy zobaczymy, na pewno nikt zawiedziony nie będzie B)

Edytowano przez xorg (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym wątku wiem, że kupie serwer wlasnie w unixstorm.Że sam wlasciciel tu jest i odpisuje cierpliwie na posty i nawet je uargumentowuje , czegos takiego jeszcze nie widzialem.Polecam unixstorm, chociaz jeszcze tam nie mam serwera :D (ale bede mial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi opłatami... np. pakiet start 2 kosztuje 43.05 PLN za rok ale czy to jest tak tylko za pierwszy a potem jakieś dodatkowe opłaty, aktywacje domeny albo coś jeszcze czy za drugi, trzeci i każdy kolejny rok nadal tylko ta opłata?

Edytowano przez Giks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi opłatami... np. pakiet start 2 kosztuje 43.05 PLN za rok ale czy to jest tak tylko za pierwszy a potem jakieś dodatkowe opłaty, aktywacje domeny albo coś jeszcze czy za drugi, trzeci i każdy kolejny rok nadal tylko ta opłata?

 

Tak jak jest napisane na stronie firmy tak jest w rzeczywistości żadnych przekłamań 43.05 za pierwszy rok i odnowienie też tyle kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja utrzymuje serwer WWW i domene w Unixstorm - 100 % zadowolenia :) - nawet po przenosinach czego szczerze mówiąc sie obawiałem...

 

Jest niezle :)

 

Ps. Szkoda że te dedyki takie drogie :< czekam na ofertę VPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak chcę założyć stronę to kupuję ten pakiet start 2, który kosztuje mnie 43.05PLN i do tego domenę .pl za 18.45PLN. Razem pierwszy rok kosztuje mnie 61.5PLN. Każdy następny rok to opłata za serwer taka jak była 43.05PLN + odnowienie domeny 67.65PLN czyli razem 110.7PLN. Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co z tą nową ofertą? Miała być nowa, lepsza w połowie czerwca więc wstrzymywałem się z zakupem konta, ale na prawdę już by mi się jakieś nowe przydało a nie chcę iść do konkurencji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, co z tą nową ofertą? Miała być nowa, lepsza w połowie czerwca więc wstrzymywałem się z zakupem konta, ale na prawdę już by mi się jakieś nowe przydało a nie chcę iść do konkurencji... :)

 

Moim zdaniem powinieneś to pytanie skierować do UnixStorm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś to pytanie skierować do UnixStorm ;)

 

a jeśli UnixStorm odpowie tutaj i oferta będzie ciekawa to skorzystają też inni użytkownicy, a może i sam UnixStorm ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sharedy to jest już nowa oferta (większy transfer).

Teraz chyba tylko nad wprowadzeniem dedyków pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alwego, wróć na poprzednią stronę i przeczytaj:

Widzę, że obietnica została zrealizowana i został powiększony limit transferu ;) Mamy czegoś jeszcze się spodziewać czy na transferze się skończy?

 

Na tym się nie skończy. :-)

(...)

 

 

Zastanawia mnie tylko kiedy te zmiany będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko kiedy te zmiany będą?

 

Takze czekam na ich odswiezona oferte dot. vps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi szybko napisać poprzez jaki adres , albo jak ustawić w panelu admina adres, na jaki mam się łączyć z bazą danych poprzez zewnętrzny program? Jak wpiszę jako adres moja domenę na unixstorm, to wtedy pokazuje się komunikat accesss denied.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale niestety tam takie opcji nie widzę. Zainstalowany tam jest Direct Admin, w cPanel'u wiedziałem gdzie to ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie wiedziałem że to tak się ustawia :) Bo że to nie jest skomplikowane, to domyśliłem się, ale nie domyśliłem się, aby kliknąć na nazwę bazy danych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecę usług tej firmy...

Serwer muli że szok... miałem tam wgranego seokataloga i mulił jakby był na darmowym serwerze. Do tego częste pady... i co chwilę błąd 500.

 

Katalog przeniosłem i dla testów wgrałem oprogramowanie prestashop.

I co? Jeszcze gorzej... strona ładuje się pół godziny, Baza co chwilę pada.

 

Ogólnie NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie, że czasem serwer muli a zwłaszcza baza danych?

wg host-tracker od 2011-06-27 99.94%

 

 

A ja nie polecę usług tej firmy...

Serwer muli że szok... miałem tam wgranego seokataloga i mulił jakby był na darmowym serwerze. Do tego częste pady... i co chwilę błąd 500.

 

Katalog przeniosłem i dla testów wgrałem oprogramowanie prestashop.

I co? Jeszcze gorzej... strona ładuje się pół godziny, Baza co chwilę pada.

 

Ogólnie NIE POLECAM!

 

W obu przypadkach - proszę o zgłaszanie problemów do nas mailowo lub przez system zgłoszeń.

 

 

Ciężko jest cokolwiek zweryfikować/rozwiązać, jeśli klient danego problemu do nas nie zgłasza.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×