Skocz do zawartości
Malitek

[opinie] Unixstorm.org

Polecane posty

Jestem już ponad 2 miesiące adminem na serwerze sponsorowanym przez formę Unix Storm

I mogę powiedzieć że serwer nigdy nie zaliczył padu

Była taka sytuacja że wszystkie nasze serwery padły (między innymi Livenet)

A serwer Unix Storm działał bez zarzutu

Z przyjemnością mogę powiedzieć że ta firma hostuje bezawaryjne serwery

Ping mam poniżej 30 czasami nawet poniżej 20

 

Podsumowując:

~bezawaryjność

~niski ping

~brak loss

~atrakcyjna cena

 

Czego chcieć więcej ?

Polecam tongue.gif

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/35-unixstorm-org/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/35-unixstorm-org/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34290-dyskusje-unixstormpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!

zakładam ten temat gdyż korzystam z usług unixstorm i bez problemu mogę ich polecić.

 

Pan Michał Gottlieb ( administrator i właściciel ) od dłuższego czasu administruje moim serwerem. Ze swojej strony mogę powiedzieć że jest to człowiek uczciwy, rzetelny.

 

Na czas wykonuje wszelkie moje ( pewnie czasem dziwne) prośby, z jego pomocą prowadzę swoją stronę.

Cenię u niego terminowość i efekty jego działania. Często z mego bełkotu jest w stanie stworzyć coś

 

Chciałem napisać na czym on się zna dobrze, ale ciężko byłoby mi to wszystko wypisać więc zapraszam po prostu na jego stronę;-)

 

http://www.unixstorm.org/

 

A Wy macie jakieś opinie na temat usług serwowanych przez Pana Michała ?

 

PS. mógłby być trochę tańszy albo mógłby stworzyć jakiś PP bo gdzie jestem to go polecam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wyglada mi to na "czyste podlizywanie sie" :D Cos mi sie wydaje ze byl juz temat o US :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może być i czyste.

dzisiaj kolejny dzień gdy jestem z niego zadowolony to i napisałem posta.

 

o US nie znalazłem tematu ( wpisałem w wyszukiwarkę unixstorm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, gdybym mial pisac posta za kazdym razem jak jestem zadowolony z uslug chociaz jednego usera z WHT to mial bym juz ich troszke :D

 

PS. moze rzeczywiscie nie bylo, ale mam wrazenie ze gdzies juz widzialem ... ehh skleroza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z usług na których się zawiodłem ( czasem nawet nie raz) i uważam że warto promować coś co jest dobre.

 

teraz mam nadzieje że w przyszłości dopiszę się do tematu [opinie] webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Ja bym poprawił na stronie kod, a może dodał ajaksa :D? Bo jak kliknę jakikolwiek link widzę na chwilę taki drażniący przebłysk białego tła ...

 

To nie opinia, ale zawsze jakaś wskazówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były lepsze pakiety kont WWW, a teraz małe i drogie :) za 330 zł znajdę o wiele lepszy pakiet i to w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo tam trochę info o us jest ?

 

A co do pierwszego postu, no cóż ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poprawił na stronie kod, a może dodał ajaksa :D ? Bo jak kliknę jakikolwiek link widzę na chwilę taki drażniący przebłysk białego tła ...

Z jakiegoś powodu wcześniej o tym nie pomyślałem... Dzięki za uwagę - pod koniec tygodnia prawdopodobnie coś w tym kierunku pokombinujemy. :-)

 

Kiedyś były lepsze pakiety kont WWW, a teraz małe i drogie :P za 330 zł znajdę o wiele lepszy pakiet i to w PL.

Kiedyś mieliśmy bardzo źle wymierzoną ofertę i konieczne były zmiany. W każdym razie od jakiegoś czasu szykujemy już kilka następnych nowości w ofertach kont WWW/SSH i na pewno jeszcze w tym miesiącu będzie widać efekty.

W tej chwili mogę jedynie napisać, że konta będą trochę bardziej podzielone na te z dostępem przez SSH i bez. W ten sposób większość "zwykłych" kont będzie w niższych cenach.

 

@crazyluki: Dziękuję za opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich usług i jak na razie obyło się bez problemów. Wszystko chodzi szybko i sprawnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie już jest nie najlepsze - wysłałem wczoraj o 15:21 maila, do tej pory nie ma odpowiedzi, a zadałem proste pytania.

 

Może wy odpowiecie:

1. Czy konta www są umieszczane w Polsce czy w Niemczech?

2. Po kupnie serwera gry (counter-strike) na 22 sloty trzeba będzie dopisać w nazwie @ unixstorm.org?

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze wrażenie już jest nie najlepsze - wysłałem wczoraj o 15:21 maila, do tej pory nie ma odpowiedzi, a zadałem proste pytania.

Może wy odpowiecie:

1. Czy konta www są umieszczane w Polsce czy w Niemczech?

2. Po kupnie serwera gry (counter-strike) na 22 sloty trzeba będzie dopisać w nazwie @ unixstorm.org?

Dzięki.

 

Odpowiedź poszła na maila.

Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania można znaleźć na naszej stronie (nawet w kilku miejscach), a jeśli sprawa jest pilna, zachęcam do korzystania z numeru tel. podanego na stronie, nawet w weekendy. W ten sposób odpowiedź można uzyskać od razu.

 

PS. @jarek: dokładnie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Czy konta www są umieszczane w Polsce czy w Niemczech?

 

Zaszły "drobne" zmiany w tej kwestii, więc pozwoliłem sobie odświeżyć temat.

 

Od kilku dni wszystkie nasze serwery stoją już w ATMANie, włącznie z kontami www. Lokalizacja niemiecka zostaje tym samym wycofana.

W tej chwili wszystkie usługi będą już oparte wyłącznie o nasze maszyny i łącza w Warszawie.

Pojawi się też trochę nowości w ofercie w ciągu najbliższych kilku/kilkunastu dni.

 

Oczywiście wszelkie uwagi, opinie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaszły "drobne" zmiany w tej kwestii, więc pozwoliłem sobie odświeżyć temat.

 

Od kilku dni wszystkie nasze serwery stoją już w ATMANie, włącznie z kontami www. Lokalizacja niemiecka zostaje tym samym wycofana.

W tej chwili wszystkie usługi będą już oparte wyłącznie o nasze maszyny i łącza w Warszawie.

Pojawi się też trochę nowości w ofercie w ciągu najbliższych kilku/kilkunastu dni.

 

Oczywiście wszelkie uwagi, opinie mile widziane.

 

czyli serwery vps też? ;) ceny mogą zostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli serwery vps też? ;) ceny mogą zostać :P

Zamówienia na serwery VPS są zawieszone - jutro znikną całkowicie.

 

Oczywiście nie widzę problemu, aby komuś w tej lokalizacji uruchomić taki serwer, ale byłyby to raczej ceny zbliżone do "pecetowych" serwerów dedykowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać :):)

 

Mam konto WWW od 23 marca

Pakiet Biznes 1

 

Ogólnie powiem szczerze. Nie widziałem lepszego hostingu.

 

Na moją opinię składa się wiele ważnych czynników.

 

1. Hosting jest bezawaryjny.

2. Szybki.

3. W przystępnej cenie - do najtańszych nie należy lecz wysoka jakość to wynagradza

 

 

Polecam każdemu bo na prawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam każdemu bo na prawdę warto :)

 

zgadzam sie, uslugi hostingowe swiadczone w ramach unixstorm.org sa rewelacyjne, szczegolnie jezeli wezmiemy pod uwage dostepnosc, bezawaryjnosc i szybka reakcje BOK.

 

Jezeli chodzi o ceny to uwazam ze przy takiej jakosci swiadczonych uslug to o wiele za malo sobie licza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o ceny to uwazam ze przy takiej jakosci swiadczonych uslug to o wiele za malo sobie licza wink.gif
Jak najbardziej - i dotyczy to wszystkich ich usług. Jakością przebijają niejeden o wiele droższy hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie polecam!

Zamówiłem konto wczoraj, dokonałem płatności online jeszcze nie mam konta, a sprawa jest pilna! :[

Na wczorajszy email mi nie odpowiedzieli (nie zareagowali), na dzisiejszy również, mamy już 10:22 i czuje że mają mnie w .....

Jak założą mi konto, dam znać.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie nie polecam!

Zamówiłem konto wczoraj, dokonałem płatności online jeszcze nie mam konta, a sprawa jest pilna! :[

Na wczorajszy email mi nie odpowiedzieli (nie zareagowali), na dzisiejszy również, mamy już 10:22 i czuje że mają mnie w .....

Jak założą mi konto, dam znać.

Pozdrawiam.

 

Zamówienie złożone: 2009-08-26 19:29

Zamówienie opłacone: 2009-08-26 19:30

Email o tym, że to "pilne" wysłany: 2009-08-26 23:17

Pierwszy telefon w tej sprawie: 2009-08-27 10:29

Zamówienie zrealizowane: 2009-08-27 10:44

 

Reasumując - nie rozumiem na jakiej podstawie taka opinia, a wnioski każdy może wyciągnąć samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×